Godan Serwis

Opinie o Godan Serwis

ANONIM

Także nie mam pozytywnej opinii o tej firmie.Ostrzegam wszystkich potencjalnych pracowników tej firmy:uważajcie na nią,starajcie się tam po prostu nie składać ofert.Ja pracowałam dla niej,nie dość,że nie dostałam pieniędzy za listopad,to przelali moją wypłatę na zupełnie inne konto i do tej pory nie wyjaśnili tej pomyłki.A pani ,która dokonała tej operacji-poszła na zwolnienie!!!!!!! Firma koszmarna!! Przykro mi,że wypowiadam się tak negatywnie o tej firmie ale sami mnie chyba zrozumiecie,że nie mogę inaczej.Poza tym widzę,że nie jestem jedyną osobą,która ma takie negatywne zdanie o tej firmie.

Zostaw opinię o Godan Serwis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godan Serwis