EURO SPU

Lubań

Opinie o EURO SPU

[usunięte przez moderatora] Selin masz rację ,ja akurat nie byłam z nimi ,ale z Elmetem z Lubania ,i również mam złe doświadczenie. Niby nie istnieją , ale to nieprawda istnieją tylko pod inną nazwą i prowadzi ta osoba co prowadziła w Niemczech [usunięte przez moderatora] . Pozdrawiam Doris. ja również mam z nimi same kłopoty zarozumiała i zachłanna [usunięte przez moderatora] Wiecznie zmęczona siedzeniem na "D" ,pytam co my mamy powiedzieć.... Koni Pozdrawiam OPIEKUNKI

[usunięte przez moderatora] Selin masz rację ,ja akurat nie byłam z nimi ,ale z Elmetem z Lubania ,i również mam złe doświadczenie. Niby nie istnieją , ale to nieprawda istnieją tylko pod inną nazwą i prowadzi ta osoba co prowadziła w Niemczech [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam Doris.

Zostaw opinię o EURO SPU - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO SPU