Opinie o Proctes UG w Pforzheim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Proctes UG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proctes UG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proctes UG w Pforzheim

Wiktor

Czytam i czytam.. Ja z kolei trafilem na magazyn do Pforzheim, nie moge powiedziec zlego slowa bo praca jest na prawde w porzadku. Fajne jest to ze pracujemy od pon do piatku , wiec weekend jest troche oddechu. Wyplaty punktualnie, mieszkanie tez spoko umowa niemiecka, pozniej podobno mozna przejsc bezposrednio do tej firmy takze planuje tutaj zostac i dziewczyne sciagnac jak tylko sie uda.. O innych ofertach sie nie wypowiadam bo nie bylem, ale tutaj jest wszystko tak jak mowili.

@Wiktor

Dzięki za informacje, ale podałbyś ile zarabiasz albo ile odkładasz? Bo to jest chyba przecież najważniejsze w pracy wiedzieć ile zarobisz zwłaszcza jak musisz jechać kilkaset kilometrów do innego kraju ;) Pozdrawiam

Diana Nowy wpis

Nie ma zbyt wielu aktualnych opinii? A powiedzcie mi czy ta wizytówka Google która pokazuje się po wpisaniu samej nazwy to właśnie ta agencja? Nazwa zdaje się być nieco inna, miejscowość się zgadza. Mają podany numer lecz jest on zagraniczny. Czy po Polsku obecnie z kimś można tam pogadać?

Ania Nowy wpis

Przyjechalam z chlopakiem do pracy poprzez ta firme i w naszym przypadku akurat wszystko jest ok. Prace zaczelismy dosc szybko, najpierw szkolenia jakies ustalenie na jaka zmiane i zaczelismy. Jestesmy do dzisiaj, chyba nie ma na co narzekac jak sie chce pracowac ;)

Xyz Nowy wpis

Nikt nie przyjechał nas wpuścić do hotelu pracowniczego ani nas oprowadzić. Musieliśmy sami porozumieć się z panią sprzątaczka. Zadzwoniliśmy do kordynatora żeby dowiedzieć się na którą mamy do pracy kazał nam chodzić po pokojach innych pracowników. Praca co się okazało mniejsza ilość godzin niż pani nam przedstawiła ofertę. Brak organizacji i zainteresowania pracownikiem.

Maryśka Nowy wpis
@Xyz

Jaka była różnica w tych godzinach? Koordynator wytłumaczył wam jakoś to nieporozumienie? Piszesz, że brak zainteresowania pracownikiem a koordynator od czego jest? Nie pomagał wam w rozwiązaniu ewentualnych problemów?

Krzysztof

Warunki mieszkaniowe sa TOP dawno takich warunkow nie mialem pracujac za granica, praca ok nic ciekzkiego i skomplikowanego. Mozna podawac dalej

Tusia11
@Krzysztof

Witam pracujesz tam jak robota wygląda wszystko ok wypłata też ok???

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proctes UG? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Zlecenie dla opiekunki z podstawami niemieckiego
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Spawacz MIG/MAG/TIG/GAZOWY
INTEC-Personal GmbH & Co. KG
logo firmy Hydraulik- Monter instalacji grzewczej i sanitarnej
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniora w Niemczech
Pforzheim
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy Proctes UG oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jak szefostwo w Proctes UG traktuje ludzi?

Renata

Pracowalam tylko 2 tygodnie, musialam wrocic do domu ale przez ten czas nie zauwazylam niczego podejrzanego. Fajne jest to ze szef jest bardzo w porzadku czlowiekiem takim na luzie i zrozumial ze musialam wracac do polski. Wyplata przyszla na czas i tyle ile mniej wiecej sie spodziewalam za te dwa tygodnie wiec raczej nie ma co sie martwic. Mysle ze spokojnie mozna odezwac sie do firmy i sprobowac. To oczywiscie jest moja opinia. Pozdrawiam

@Renata

Oooo super są takie opinie. A można wiedzieć, ile konkretnie było pensja za dwa tygodnie i na jakim stanowisku? I czy jak pracuje się tak krótko, to firma wymaga oddać pieniądze np. za jakiś kurs, czy generalnie za wysłanie pracownika?

Renata
@Barbara

Nieee zadnych pieniedzy nie oddawalam i nic mi nie potracali. Za buty jesli nie oddasz to wtedy tak, ale to mi powiedzieli przy podpisywaniu umowy zebym pamietala. Ja pracowalam na sprzataniu, akurat mi to odpowiadalo bo mieszkanie bylo za darmo stawka w tym wypadku nie byla jakas duza ale plus za darmowe mieszkanie wiec mozna powiedziec ze to podnosilo stawke za godzine.

@Renata

Jak to mieszkanie wyglądało? Ile osób tam mieszkało? Jakie warunki w kuchni czy łazience?

@Wiktor

A jak ktoś nie zna niemieckiego to jak taką umowę po niemiecku zrozumie? Jak się to załatwia, skoro umowa niemiecka to pracownicy wiedza co podpisują?

@Barbara

umowa niemiecka bo firma niemiecka, trzeba sie z tym liczyc wyjezdzajac za granice ze wszystko po niemiecku. Mi pomogl tlumacz internetowy, choc nie oszukujmy sie, niee czytalem calej umowy... Stawka sie zgadzala, najwazniejsze punkty tez np. urlop itd i podpisalem i zyje :):):)

@Wiktor

Haha, ryzykant. ;) A co jeśli by jakieś kruczki tam były? :( Na tej umowie są spisane Twoje obowiązki?

@Natalia

Nie wglebiam sie az tak w umowe, nie oszukujmy sie. Pracuje i dostaje calkiem spoko kase. Rowniez mieszkanie, ktore firma zapewnia to normalne mieszkania kilkupokojowe a nie hotel pracowniczy ( jesli chodzi o prace w Pforzheim) takze mozna zyc i funkcjonowac normalnie, smialo polecam ;)

@Wiktor

Nie chciałabyś się pochwalić widełkami ile można tutaj zarobić? I czy powiesz mi, czy to pracodawca płaci za nocleg?

Mariusz

Po dojechaniu na miejscu noclegu do miejscowości gunzburg, brak kontaktu ze strony przedstawiciela agencji. Po dłuższym czekaniu w końcu weszliśmy do motelu, po kilku dniach siedzenia w pokoju, okazało się ze pracy dla nas nie ma i musieliśmy wracać. Prysznice oraz łazienki są wspólne (czytaj) kobiety i mężczyźni razem, na nasze pytania odnośnie pracy dostawaliśmy odpowiedzi typu „nie wiem” „czekam na odpowiedz” „spytaj kogoś innego „

Ktos
@Mariusz

Czytam i nie wierze. Widziałem ich oferty i nawet myślałem czy nie złożyć aplikacji.. Po przeczytaniu opinii rezygnuje.

Krzysztof
@Ktos

zalezy gdzie. Bo ja np trafilem do innej miejscowosci i warunki tak jak wyzej w opini mojej sa super, normalnie mieszkanie takie jak u siebie w domu.

Magda

Razem z chłopakiem rekrutowaliśmy się za pośrednictwem tej firmy do jednego z magazynów w okolicy Ulm. Pani Anna która z nami rozmawiała bardzo uprzejma, odpowiadała na wszystkie nasze pytania nawet poza godzinami swojej pracy, dowiadywała się informacji o które prosiliśmy dość szybko. Dojechaliśmy na miejsce praca jest, oferta aktualna zakwaterowanie bardzo w porządku. Sami obawialiśmy się jak to wszystko będzie wyglądać bo jak widać opinie są różne, jednak z własnego doświadczenia polecamy.

Zyga

Macie jakiś numer na siebie ?? Mam parę pytań . Pozdr

@Zyga

Witam nie chcę podawać tu na na stronie swojego prywatnego numeru, jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie na e-mail blondi122500@op.pl

@@Magda

Proszę nie podszywaj się pod mój komentarz. Nie piszcie na tego mejla bo to jest jakaś inna osoba. Ja nie podawałam tu żadnego kontaktu do siebie. Mogę udzielić wszystkich informacji tu na forum.

@Magda

Dlaczego ktoś chciałby się pod Ciebie tu podszywać? O co tutaj chodzi?

Karolka
@Magda

Proszę napisz mi coś o tej pracy bo sie zastanawiam czy to nie jakiś bajer

@Karolka

Skoro sugerujesz, że to może być bajer to co w sumie zmieni to co napisze? Z jakiego powodu tak sceptycznie do nich podchodzisz?

Jak wygląda sytuacja z paszportem covidowym? Jest wymagany?

@Anonim

Nie jest wymagany.

Eustachy

Miałem trafić do pracy na magazyn w Niemczech za pomocą tej firmy, to jest jakis dramat. Na miejscu okazało sie ze tak naprawdę nie ma pracy, ponieważ brakło miejsc. Praca z opowiadań wielu ludzi wyglądała tragicznie, stawki niby te same, ale za to samo noclegowisko niektórzy na tym samym stanowisku płacili więcej lub mniej. W rozmowie nie chciano powiedzieć jaka jest to dokładnie firma. Było tam mnóstwo nieścisłych informacji. Szczerze odradzam wszystkim współpracy z tą agencją.

@Eustachy

Panie Eustachy, bardzo nam przykro z powodu negatywnej opinii na nasz temat. Do naszych zainteresowanych osób pracą podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy był w 100% zadowolony z naszych usług. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, ponieważ być może błąd leży po stronie naszego klijenta a nie naszej. Prosimy o wiadomość na e-mail info@proctes.de Czekamy na Pana odpowiedź i pozdrawiamy serdecznie!

Eustachy
@Pracodawca

Temat z mojej strony juz został zamknięty. I nie chciałbym do niego wracać. Wyraziłem swoją opinię, i na tym kończę. Z drugiej strony troszkę dziwne jest to, że akurat w przeciągu 10 minut zostały opublikowane 2 pozytywne opinie wraz z odpowiedzią. Pozdrawiam. Ps poprawnie pisze się klienta, a nie klijenta

@Eustachy

Hahaha. Ewidentnie sami sobie piszą opinie pozytywne. Trzeba uważać na takie agencje.

Skąd takie przypuszczenia? Jak tu jest Twoim zdaniem?

Bardzo polecam firmę ! Dobra stawka, kasa na czas fajna pomoc w języku polskim ze strony biura.

@Karolina

Bo to prawda.

Standardowi

Witam, jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Fima Proctes. Tak jak zostala nam przedstawiona oferta , wszystko sie zgadza. Również z zakwaterowaniem. Polecamy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Proctes UG - Pforzheim

• Jak się pracuje w Proctes UG?

Zobacz opinie na temat firmy Proctes UG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proctes UG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proctes UG