Opinie o Dailyflex w Honselersdijk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dailyflex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dailyflex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dailyflex w Honselersdijk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dailyflex odbywa się również w języku angielskim?

Lucy Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim :) Oprócz mieszkania za granicą i posiadania własnego lokum, znania w stopniu komunikatywnym holenderskiego/angielskiego, jakie jeszcze wymagania ma firma? Może chcielibyście podzielić się ze mną wskazówkami, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ewa Dailyflex Nowy wpis
@Lucy

Witam, Jezeli jestes zainteresowana praca przez nasza agencje mozesz sie zarejestrowac przez nasza strone, mozesz zrobic otwarta aplikacje lub zareagowac bezposrednio pod jedna z ofert, ktora cie zainteresuje Rozmowa kwalifikacyjna jest po to by lepiej Cie poznac i na podstawie Twoich oczekiwan i doswiadczenia dopasowac odpowiednia oferte. Mozemy wstepnie taka rozmowe przeprowadzic telefonicznie, nastepnie umawiamy sie na spotkanie. Jezeli masz dodatkowe pytania mozesz sie skontaktowac ze mna pod numerem 0 682 718 471. Serdecznie pozdrawiam, Ewa Dailyflex

Lidia

Mają aktywne oferty na stronie, ale tylko pośredniczące. A bezpośrednio do nich coś mam szansę znaleźć? Szukam pracy jako rekruter, najchętniej właśnie w agencji pracy tymczasowej. Ktoś tam pracował, mógłby podzielić się opinią? Atmosfera, warunki są w porządku? Ile projektów jednocześnie realizujecie i czy często klepiecie nadgodziny?

Ewa Dailyfllex
@Lidia

Witam Lidia. Mamy dwa rodzaje rekrutacji. Jestesmy posrednikiem pracy, czyli pracujesz za naszym posrednictwem oraz rekrutujemy bezposrednio na kontrakty do firm. Jestesmy agencja, ktora nie gwarantuje zakwaterowania. Jezeli jestes zainteresowana praca w naszym biurze, wymogiem jest znajomosc jezyka holenderskiego i doswiadczenie na stanowisku na ktore chcesz aplikowac. Jezeli chcesz zlozyc otwarta aplikacje mozesz ja wyslac na jolanda@dailyflex.nl. Rozrastamy sie jako biuro, wiec moze pojawic sie taka szansa, ze bedziemy potrzebowac wiecej personelu. Nasze aktualne oferty znajdziesz na dailyflex.nl. Serdecznie pozdrawiam Ewa Dailyflex

Irmina
@Ewa Dailyfllex

Skoro nie oferujecie zakwaterowania, to przynajmniej pomagacie w znalezieniu, na przykład podajecie jakaś listę kwater, z którymi można się w pewien sposób skontaktować i dowiedzieć się czy jest szansa na uzyskanie mieszkania? No i pytanie czy finansowo praca przez Wasze pośrednictwo wypada lepiej czy gorzej w porównaniu z bezpośrednim kontraktem do firmy? :)

Ewa Dailyflex Nowy wpis
@Irmina

Witam Irmina, Nie posredniczymy w poszukiwaniu zakwaterowania, Rekrutujemy tylko osoby, ktore mieszkaja prywatnie na terenie Holandii. Jezeli chodzi o oferty pracy bezposrednio u pracodawcy, wyplata miesieczna jest zalezna od twojego doswiadczenia i uzgadnia sie warunki na spotkaniu z klientem w ktorym bierze rowniez udzial jeden z naszych kolegow. Oczywiscie podany jest przedzial jaki jest brany pod uwage. Jezeli masz wiecej pytan zawsze mozesz sie z nami skontaktowac 0174-287-273. Serdecznie pozdrawiam, Ewa Dailyflex

Solo

Witam chciałbym wiedzieć czy macie zakwaterowania ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dailyflex? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak długo trwa proces awansu w Dailyflex?

Matrix

Bardzo przyjemni i sympatyczni ludzie w biurze

Czy w Dailyflex zatrudniani są obcokrajowcy?

Witam, Jednym z warunkow, ktore trzeba spelnic, aby aplikowac, a potem otrzymac prace jest znajomosc jednego z dwoch jezykow, angielskiego/ lub holenderskiego. Zatrudniamy rozne narodowsci. Duza grupa stanowia kandydaci z Polski. Zatrudniamy osoby, ktore maja wlasne zakwaterowanie. Pozdrawiamy. Zespol Dailyflex

Alicja
@Dailyflex

A na jakim poziomie trzeba te języki znać? Jeśli jest jakiś oficjalny wymóg, też bym chciała wiedzieć. Trzeba mieć certyfikat? Pozdrawiam.

@Alicja

Witam Pani Alicjo. Poziom jezyka weryfikujemy na rozmowie, najwazniejsza jest to ze komunikuje sie Pani w jezyku angielskim lub holenderskim i ze nie boi sie Pani w jezykach obcych komunikowac. Kazda funkcja ma inne wymagania dotyczace poziomu. Mysle, ze wymagania nie sa badzo wygorowane. Zapraszamy do kontaktu i aplikacji. Dodam, ze nie gwarantujemy mieszkan agencyjnych. Serdecznie pozdrawiam Ewa Dailyflex

Dzień dobry. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w biurze, żadnych zastrzeżeń, p. Ewa (pracownica biura), przemiła osoba, kompetentna i pomocna. Odpowiedziała na wszelkie pytania, przedstawiła oczekiwania i warunki-rzadkie to wśród wielu agencji pracy w Nl. Następnego dnia skierowano mnie na rozmowę z pracodawcą bezpośrednim, fantastyczni ludzie. Nie zachłystuję się obietnicami, po prawie pięciu latach pracy, mam wyrobione zdanie o nas-pracownikach i o nich-pracodawcach. Szukającym pracy proponuję celować w agencje z "wyższej półki ", czyli (moim zdaniem) Dailyflex, czy EG chociażby. I poznać przynajmniej jeden z popularnych języków, nie ten z Bieszczad (pięknych z resztą). I jeszcze jedno, jesteśmy tu, w kraju kanałów i wiatraków gośćmi, trochę więcej pokory, wdzięczności i chęci. Do wielu rzeczy. Pozdrawiam.

@Michał

Serdecznie dziekujemy Panie Michale za tak mila opinie. Jestesmy tu dla Panstwa i dzieki Panstwu. Nasza marke budujecie wy i nasze wspolprace. To Tworzy calosc. Zalezy nam bardzo na tym abysmy reprezentowali was jak najlepiej, jestesmy grupa, ktora z pasja wykonuje swoja prace, wybieramy tez swiadomie nasze wspoprace. Takie opinie motywuja nas i udowadniaja, ze dzialamy w spojny sposob. Dziekujemy, ze docenia Pan nasza prace, my doceniamy tak zyczliwa postawe. Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy Zespol Dailyflex

Ola

Witam, czy jest możliwość pracy bez języka angielskiego i holenderskiego ?

@Ola

Witam. Mamy tez mozliwosc zatrudnienia osob, ktore komunikuja sie jedynie w jezyku polskim, poniewaz w wielu firmach mamy osoby polsko jezyczne, ktore moga wprowadzic przeszkolic nowych pracownikow. Stawki wahaja sie od 11:00 € DO 13,00 €. W razie dodatkowych pytan ja jestem dostepna pod numerem 0 682 718 471. Serdecznie pozdrawiam, Ewa Dailyflex

Ola
@Dailyflex

Próbowałam się dodzwonić pod podany numer i niestety nie ma nawet sygnału, a bardzo zależy mi na kontakcie.

@Ola

Witam. Jezeli dzwoni Pani z Polski +31 682 718 471. Do uslyszenia. Pozdrawiam

Karina

Biuro godne polecenia ????

@Karina

Oczywiście że tak :)

Pracuje w tym biurze od dłuższego czasu. Zdecydowałam się na zmianę biura ponieważ w poprzednim biurze byli i są niekompetetni ludzie pracujący na stanowiskach. Dayliflex jest małym biurem i szczerze mówiąc wybrałam jak dla mnie najlepsze biuro ???? Patrząc na to co teraz się dzieje z biurami i słuchać ludzi jak ich kantują tutaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że biuro naprawdę jest godne polecenia ???? Wypłaty są na czas, a nawet i przed czasem. Zero problemów z koordynatorami a wręcz przeciwnie jak Ty masz problem oni zawsze są chętni Ciebie wysłuchać i pomoc jeżeli jest jakiś problem w pracy. Nigdy nie słyszałam przez telefon czy jak byłam w biurze "Anka daj spokój", "dobra zajmiemy się tym" (i cisza). Mają pracę, są wypłacalni, ludzie pracujący tam zawsze uśmiechnięci i z szacunkiem. Jeżeli chodzi o mnie to będę ich polecać, bo naprawdę robią kawał dobrej roboty ???????? P.S i naprawdę ludzie nie słuchajcie bzdurnych opinii na temat Dayliflex, bo takie opinie wystawiają tylko tacy co by chcieli wszystko za darmo i najlepiej by siedzieli w domu i żeby im biuro płaciło.

Zuza

Bardzo rzetelna firma zarobki na czas miła personel biurowy

@Zuza

Dziekujemy Pani Zuziu za komplement. Pozdrawiamy.

Stolk Flora

Jestem zadowolony ze współpracy z agencją. Uprzejma kadra pracownicza, z którą można załatwić wszystko bez żadnych problemów. Kiedy trzeba wyciągają pomocną dłoń, a w najmniej nieoczekiwanych momentach sami wychodzą z inicjatywą. Cieszę się, że trafiłem właśnie do tej agencji i nie zmieniłbym jej na żadną inną.

@Stolk Flora

Bardzo dziekujemy za taka mila opinie. Pozdrawiamy :).

Jeromir

Zero kompetencji brak szacunku do ludzi tragedia brak kierowców i ciagłe wciskanie kitu jeszcze się nie spotkałem z takim brakiem profesjonalizmu .Stracony czas jak dla mnie .

@Jeromir

Witam. Bardzo nam przykro, ze ma Pan jakies nieprzyjemne doswiadczenia dotyczace transportu. czy moglby Pan przyblizyc i merytorycznie wyjasnic co ma Pan na mysli brak profesjonalizmu. Szacunek do osob z ktorymi wspolpracujemy i profesjonalizm sa podstawowymi wartosciami, ktorymi sie kierujemy. Pana rzeczowa opinia moglaby w przyszlosci pomoc zapobiec tygo typu sytuacjom. Serdecznie pozdrawiamy.

OK zarobki

mialem 19 lat kwiaty i ogorki jestem sumienny i dokladny prawo jazdy b wozki widlowe

Zostaw merytoryczną opinię o Dailyflex - Honselersdijk

• Jak się pracuje w Dailyflex?

Zobacz opinie na temat firmy Dailyflex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dailyflex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dailyflex