"Gastro-Marinex"-Wyposażenie Gastronomii

Jelenia góra

Opinie o "Gastro-Marinex"-Wyposażenie Gastronomii

2o

e tam, może i gastronomie mają kryzys ale firmy zapewniające im cały sprzęt i akcesorie moim zdaniem mają się znakomicie, ja bym nie narzekała na taką robotę

Gzegorz.K

Witam, jest to nie uczciwy pracodawca jezli ktos tak jak ja czuje sie poszkodowany i chce sie przylaczyc do pozwu zbiorowego zapraszam

magda

Witam, pracowałam tam 4 lata. Firma wypłacalna, szefostwo spoko. Co do wykonywania usług to pamiętam że szef dbał zawsze o klienta.

Zostaw opinię o "Gastro-Marinex"-Wyposażenie Gastronomii - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Gastro-Marinex"-Wyposażenie Gastronomii