taylor marine inginering

Cardiff

Opinie o taylor marine inginering

Słowa kojarzące się z taylor marine inginering (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako profesionalna.brak.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .rużni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?10000 zł Najbardziej podobało mi się w taylor marine inginering:regularne wyjazdy Najbardziej nie podobało mi się w taylor marine inginering:opóźnienia w wypłatach pensji ok miesiac

Zostaw opinię o taylor marine inginering - Cardiff

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie taylor marine inginering