Futro Film Dawid Skrzypek

Futro Film Dawid Skrzypek

Opinie o Futro Film Dawid Skrzypek

Misiek

No mi się przynajmniej wydaje, że stawki to się negocjuje już na samym początku, na rozmowie kwalifikacyjnei ni epowinno to być jakąs tajemnicą, bo przecież chodzi o to, aby rozmawiać, a nie się bać bez powodu

A ja polecam. Jak robisz swoje i dobrze to nie ma zadnego problemu z platnosciami i terminowoscia. Stawki sa znane i wszystko jest przewidywalne. Wspolpracuje z kilkoma firmami i tej nalezy sie +

Zostaw opinię o Futro Film Dawid Skrzypek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Futro Film Dawid Skrzypek