P.H.U. COMBAT S.C.

Gliwice

Opinie o P.H.U. COMBAT S.C.

Combat Fan

Przestrzegam osoby poszukujące pracy przed tą firmą. Pracowałem w ochronie i nie mam dobrego zdania o tej "firmie". Jest to firma niewypłacalna (wypłata miała być do 20stego jest 29 a ja pieniędzy nie widziałem na oczy - czekam 2 miesiąc). W dodatku właściciel tłumaczy to tym iż kontrahenci nie płacą mu za ochronę (a co mnie to jako pracownika ma interesować ? w umowie jest wypłata do 20stego i umowy należy się trzymać)...ogólnie w ofercie "szef" podaje pełny wymiar czasu pracy czy też 1317 zł brutto w rzeczywistości jest to praca po 12-14 h niekiedy nawet i po 17 godzin a płaca 3.80 zł na rękę (umowa o dzieło) więc aby zarobić najniższą krajową trzeba przerobić z 300 godzin...przestrzegam wszystkich ! szkoda czasu i nerwów !

Zostaw opinię o P.H.U. COMBAT S.C. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. COMBAT S.C.