Studio Artystyczne FORMA

Białystok

Opinie o Studio Artystyczne FORMA

dj

Pani Kasia obiecywała zawsze wiele Super Mikołaja , extra kostiumy , sam miałem okazję u niej popracować hehe żenada płaci animatorom grosze to co się dziwić ze ludzie sobie olewają , w szkołach chce 10 zł od dziecka , zazwyczaj imprezy typu 150 dzieci , w szkolach jest przedstawiany wybujały plan imprezy o którym animatorzy nawet zielonego pojęcia nie mieli :D

adas

Studio Artystyczne Forma - radzę uciekać jak najdalej... i jako klient i jako pracownik. To, co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie przyzwoitości. Złodzieje.

fikus

Firma Artystyczna FORMA zupełnie nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.Cena i usługi jakie proponuje są nieadekwatne do tego co prezentuje na imprezie. Oferta przesłana przez szefową firmy ma się nijak do stanu faktycznego.

Zostaw opinię o Studio Artystyczne FORMA - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Artystyczne FORMA