NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk

Wrocław

Opinie o NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk

baśka

Witam Obydwoje z mężem pracujemy w placówkach samorządowych - w mojej placówce Zarząd każdego miesiąca przedkłada listę potrąceń informującą pracodawcę o wysokości składek dla danego pracownika-związkowca, natomiast u mojego męża pani naliczająca płace sama oblicza wysokość składki do potrącenia na ZZ (Pani nie jest związkowcem) i nie jest w zarządzie, a więc jaka pewność , że są właściwie naliczone. A co na to Kodeks pracy i ustawa o wynagrodzeniach

Zostaw opinię o NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk