Opinie o INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta) w Warszawa

ek

I udało się zatrudnić kogoś na stanowisko Dyrektora ds. Technicznych? Fajna firma i potrzebuje kogoś nowego z wizją.

LB WMPB

I jeszcze paszport polsatu:)

sir

Witam Pracował ktoś może w wypożyczalni szalunków na Kolejowej za Łomiankami i może coś napisać na ten temat?

xyz

No i kolejna negatywna opinia na temat firmy Infraco została usunięta, a odpowiedzi od "Pracownika" na zadane tam pytania jakoś nie widać.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta)? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ququ

a wszystkie negatywne opinie są usuwane... szkoda bo o tej firmie nie można napisać nic pozytywnego. Zatrudniać się tam to jak samemu prosić się o problemy.

@ququ

A jakieś konkrety ? Czy tylko krytyka bez poparcia argumentami (jak w piaskownicy) ??

ququ

Po prostu atmosfera jak w (usunięte przez administratora) a kierownik budowy nastawiony tylko na wynik, nie liczy się z pracownikiem, dodatki poza pensją typu Benefit czy dodatkowe ubezpieczenie? (nie znane pojęcie w INFRACO)... Cieszę się ,że odeszłem...

Inwestor

Jako Inwestor mogę wypowiedzieć na temat mojej budowy realizowanej przez INFRACO. Fachowość na wysokim poziomie, pracownicy na budowie zawsze w kaskach i kamizelkach, o kierowniku budowy mogę powiedzieć ,że jest fachowcem w swojej branży. Firma przygotowała mi budynek z projektem i nie ma naprawdę do czego się przyczepić. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy i Polecam.

klasyk

a co mi w wyrobieniu sobie zdanie o tej konkretnej firmie INFRACO sp. z o.o. pomoże wpis w krs? inne ewentualne dzialalności wlaścicieli mnie nic nie obchodzą totalnie. biorę poprawkę na opinie znalezione w internetach ale możecie powiedzieć ile na rękę zarabia nowy pracownik jak się zatrudni u nich w INFRACO sp. z o.o.?

Obecny_pracownik
@klasyk

Kolego na to pytanie nie dostaniesz odpowiedzi... Przecież w firmie pracują ludzie na różnych stanowiskach i szczeblach... Najmniej będzie zarabiał np. stróż a zarząd to nikt nie wie ile zarabia. Powiem jedno zarobki poniżej 2500 zł w firmie są rzadko spotykane. Najlepiej przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną i osobiście zadaj to pytanie (nie ma chyba prostszej drogi aby uzyskać odpowiedź)

misiek

faktycznie to prawda, że nie mamy kontaktu z drugą osobą twarzą w twarz, która wypowiada się na forum i nie wiemy jakie ma emocje ani tak naprwde czy pracuje obecnie, czy została zwolniona, więc też trzeba miec takie wyczucie, bo ludzie faktycznie czasem przesadzą i wyolbrzymiają rzeczywistość jaka jest.

Łukasz

Podobno szukają kierownika budowy, warto?

@Łukasz

Witam, obecnie jestem kierownikiem budowy prowadzę budowę w Warszawie i powiem szczerze ,że większych powodów do narzekań nie ma. Największy minus to lokalizacja inwestycji (mam ponad 200km do domu), więc powrót z delegacji tylko w weekendy. Co do szefostwa to z szefem idzie dojść do porozumienia. Wynagrodzenia można powiedzieć ,że przeciętnie ale ja tam jakiś wyjątkowych powodów do narzekań nie mam. Na koniec inwestycji mam dostać premię od wypracowanego zysku z mojej budowy, a takowy się zanosi ;) Pozdrawiam Piotr

zgodnie z wpisem z KRS firma istnieje od 2012 r, a na stronie firmy są realizacje nawet z 2005r. Można prosić o info o co chodzi z tymi realizacjami?

Jan
@Adam

hehehe dobry dowcip

malik

a prócz atmosfery to jak????? pensja jest regularna po słyszałem że bywa z tym różnie?? i jak z umowami itp

@malik

Umowy o pracę na całość stawki (nic na czarno). Nie przypominam sobie by jakieś wynagrodzenie było spóźnione. Pozdrawiam

operativ

Nie polecam tej firmy żadnemu pracownikowi (podwykonawcom, dostawcom, inwestorom również nie) Zdecydowanie ocena negatywna. Zainteresowani będą w stanie znaleźć więcej informacji po wpisach KRS i nazwiskach w internecie. ZDECYDOWANIE NEGATYWNA OCENA POD KAŻDYM WZGLĘDEM (jakość, fachowość, płatności) Nie można napisać nic pozytywnego na temat firmy Infraco. (usunięte przez administratora)

Pracuje i polecam. Jest OK

Jeżeli chodzi atmosferę w firmie to jest to dość "młody" zespół więc i atmosfera nie jest sztywna. Nawet ostatnio (Piątek) wyskoczyliśmy na piwko na starówkę by pożegnać koleżankę która przeprowadza się do Warszawy (długo z nami pracowała). Jeżeli chcesz pracować w miłym i kompetentnym zespole POLECAM ;)

INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta)
2.7/5 Na podstawie 70 ocen.

INFRACO sp. z o.o. (firma zamknięta)