General Motors Opel Polska

Ełk

Opinie o General Motors Opel Polska

Jsixkskwo

Niestety... Z perspektywy czasu nic się nie zmieniło... Prezes chciwus, płaci grosze, nikt nie chce zostać tam na dłużej... Życzę powodzenia. Pewnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasy pójdzie na wystawianie ogłoszeń o pracę tak jak dzieje się to z murbetem... Masakra... Zakuty łeb jednak....

vghj

@renes czyli mówisz że atmosfera w firmir jest spoko i sama w sobie firma także? skoro było tak dobrze, to czemu sie zwolniłaś? Masz coś lepszego...?

Ja

A ja bardzo miło wspominam okres, kiedy tam pracowałem, a trwało to ładnych pare lat. Przede wszystkim do pracy szedlem z usmiechem, bo ja lubilem i atmosfera byla bardzo fajna. Fakt, byly pewne nieporozumienia, ale gdzie ich nie ma. Jesli chodzi o zarobki bywalo roznie, ale gdy czlowiek sie angazowal, nie bylo na co narzekac. Poza tym, firma daje duze mozliwosci rozwoju osobistego dzieki szkoleniom i kontaktom z klientem. Ludzie tak narzekaja na szefow, a ciekaw jestem, jak kazdy z nas na takim stanowisku, gdzie ma sie rozne problemy, zachowywalby sie w roznych sytuacjach. Mowcie, co chcecie, ale ja zaluje, ze stad odszedlem i gdyby to bylo mozliwe cofnalbym czas. Pozdrawiam wszystkich i starych pracownikow rowniez.

Jednym słowem dno i nic więcej. Wykorzystuje ludzi na maxa, poniża ich płacąc im niewielkie pieniądze za pracę. Proszę robić tak dalej, a doczeka Pan dnia kiedy wszyscy to [usunięte przez moderatora] i wtedy zostaniesz sam ze swoim c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owatym syneczkiem i głupią jak but córeczką. Oni wyniosą ci firmę na wyżyny. Domy się buduje, działki się kupuje a pracownicy po zrobieniu podstawowych opłat nie mają środków do życia. Ja osobiście bym się wstydził żeby moi pracownicy tyle zarabiali to porażka dla firmy. Firma to nie budynek i sprzęty ale ludzie. trzeba o tym pamiętać !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o General Motors Opel Polska - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska