Avator

Świętochłowice

Opinie o Avator

anonim 2

Szefostwo firmy to niepoważni ludzie, obiecują złote góry i idealną współpracę, a w rezultacie- podwykonawca musi żebrać o własne pieniądze! (usunięte przez administratora)Przestrzegam innych przed podejmowaniem zleceń od tej firmy!

Trzymajcie od tej firmy z daleka,firma zarabia na swoich pracownikach,potrąca nawet za opony które po wjeździe w trudny teren maja prawo się uszkodzić,po drugie chora atmosfera szefostwo skłóca kierowców miedzy sobą,przekraczanie czasów pracy na porządku dziennym, urlopy dla pracowników praktycznie nie istniej,szefostwo prośbę o urlop odbierają jako nie chęć do pracy i lenistwo,kierowcy rzadko zjeżdżają do domów, ogólnie odradzam firma

Zostaw opinię o Avator - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avator