ESmeb

Piastów

Opinie o ESmeb

jik

na razie to pewne jest to, ze od 3 lat nie widziałem u nich nowych ofert pracy, trohe to dziwne dla mnie.

święta racja,........................nic dodać nic ująć

ciekawe, czemu tak chopaka oczerniacie? ale z drugiej strony to :-) się mu należy, bo byl [usunięte przez moderatora] że trzymal w firmie pasożytów i kombinatorów. A ten pomysl z tą[usunięte przez moderatora] byl gwoździem do trumny dlatego sie zwolnilem, bo wiedzialem czym to pachnie. zniszczya już trzecią firme jak by się ktoś zainteresowl tym to bylo by dobrze. u pana Piotra pracowalem kilka lat, to swoj gość. A opinie jake tu widze, oburzają mnie. Czlowieku, jesli masz coś do faceta, to najlepiej sie podpisz albo zadzwon do niego, a nie tak[usunięte przez moderatora] . A moze to slynna zawodniczka cf. E[usunięte przez moderatora]

kolega z magpolu

Tak to prawda, firmę Esmeb prowadzą Ci sami ludzie którzy współpracowali z Piotrem Lubomskim w firmie Mag-Pol. A więc trzeba na nich uważać. Ale jak pamiętacie to Pan [usunięte przez moderatora] jest największym krętaczem [usunięte przez moderatora] . A CI ludzie z Esmebu się temu przyglądali; jak pracownicy, klienci są oszukiwani. A więc przyszły kliencie, lub pracowniku uważaj na tą firmę. Człowieka tak szybko nie zmienisz, a nazwę firmy tak.

kolo

no ładne rzeczy piszecie, nie ładnie tak za plecami

pan

znam temat to są inne firmy

Obserwator

Może to nic nie znaczy, ale firma raz nazywa się ESmeb.... innym razem MAG-POL (znana już na tym portalu).... Może to nic takiego..... ale nie lubię krętactwa. Źle to wróży.

Zostaw opinię o ESmeb - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESmeb