5 Dodaj merytoryczną opinię

• MECHANICY

• ELEKTRYCY

• LAKIERNICY

• ŚLUSARZE

OFERUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY, M.IN. UMOWĘ O PRACĘ NA WARUNKACH NIEMIECKICH. OPIEKĘ I WSPARCIE KOORDYNATORA, POMOC PRZY ZAŁATWIENIU WSZELKICH FORMALNOŚCI. DODATKOWO ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE.

KONTAKT: AGNIESZKA MALINOWSKA

NUMER: + 49 1759652244

E-MAIL: a.malinowska@quip.de
Oliwia z Polski

Pracowałam przy Komisjonawaniu towaru i pakowanie mięsa i wędlin. Ogólnie praca spokojna, kwatery ładne, busami dowożą pracowników. Praca dość łatwa, spokojna, ladne kwatery , busiki dowożą do pracy. Przełożeni pomocni. Uzyskałam sporo pomocy od koordynatorki - Pani Agnieszki Malinowskiej. Z czystej sumieniem bardzo miło wspominam współpracę.

@kandydat

Ostatecznie się udało? Po tylu miesiącach chyba poszła aplikacja, co nie? Ile czasu teraz to może zajmować od wysłania i już samego wyjazdu?

Darek Wuppertal

szukając pracy w Niemczech trafiłem przypadkiem na agencje Quip. Musze powiedzieć że zaangażowanie Pani Agnieszki przekracza wszelkie granice, złoty człowiek. Wyjechałem z rodziną, nie zostaliśmy na lodzie. Załatwiła wszystko, wszytskim zycze aby spotakalili na swojej drodze takich ludzi

@Darek Wuppertal

Dzień dobry bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Stawiamy na 100% zaangażowania i opiekę nad naszymi pracownikami. Życzymy powodzenia w pracy. Team Quip AG

Z firmą Quip współpracuję już 4 lata i jestem bardzo zadowolony ze współpracy a przede wszystkim z panią Agnieszką Malinowską oraz z panią Juta H. Obie panie opiekują się moją osobą od samego początku .Zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie.Kiedy kończy mi się praca w bardzo krótkim czasie dostaje konkretne oferty .Takie problemy jak braki odzieży roboczej nie istnieją .Ubrania do pracy zawsze dostaje w wyznaczonym terminie.Wiem jak nie które agencje pracy traktują pracowników w firmie Quip takich problemów nie ma . Właśnie ostatnio straciłem pracę z winy pracodawcy poprostu bez podania przyczyn mnie zwolnił i tu zaraz przyszła pomoc w postaci nowej fajnej oferty pracy pracuję w firmie Simens i jestem bardzo zadowolony.

@Andrzej

Dzień dobry Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy serdecznie ;)

ZByszek
@Kosa

pracowałem przy produkcji okien w Bad Mergentheim. Szukałem na już pracy, Pani Agnieszka to anioł, sprawiła ze zatrudniono mnie w ciagu kilku dni. Umowa bezpośrednio z pracodawcą. Praca jak praca, dość łatwa. Kwatery ok.

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Monachium na stanowisku Kierowca Ciężarówki. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Józia

Wczoraj pojawiło się chyba z 30 ofert pracy, to bardzo dużo, dało mi to do myślenia, czy przypadkiem agencja nie potrzebuje dodatkowych rąk do pracy? Chętnie aplikowałabym tutaj do działu rekrutacyjnego. Tylko niestety akurat takich ogłoszeń, bezpośrednio do firmy brak. Chciałam podpytać, jak tu wygląda kwestia wynagrodzenia, czy jest system premiowy? No i jak dostaliście tu stanowisko? :)

@Józia

Witam, bardzo jest nam milo, ze zaiteresowala sie Pani nasza firma i naszymi ofertami pracy. Bardzo prosze przeslac Pani dokumenty rekrutacyjne t.j CV , dokumenty potwierdzajace Pani znajomosc jezyka niemieckiego na mail: a.malinowska@quip.de Skontaktujemy sie z Pania niezwlocznie jak tylko pojawia sie nowe wolne wakaty. Wynagrodzenie na stanowisku rekrutera jest uzgadniane indywidualnie. Jest uzaleznione od kwalifikacji, doswiadczenia zawodowego oraz znajomosci jezyka niemieckiego. Nie ma systemu premiowego. .. pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia.. w przypadku dodatkowych pytan jestem do dyspozycji pod numerem telefonu 0049- 175 965 22 44

@QUIP AG

Dzień dobry :) Czy mogłabym wiedzieć, jakiego poziomu języka niemieckiego państwo oczekujecie? Również chciałabym aplikować do działu rekrutacji. Jeśli byłaby taka możliwość, prosiłabym również o informacje, jak wygląda proces rekrutacyjny?

Nowy wpis

Dzień dobry ;) Dziękujemy za pytanie. Znajomość niemieckiego wymagamy na poziomie B2/C1. Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: A.Malinowska@quip.de. Skontaktujemy się i przedstawimy więcej szczegółów ;)

Marcin, pracownik SIMENS. Nowy wpis

Dzień dobry. Na wstępie chciałem podziękować Pani Agnes Malinowskiej za wszystko co dla mnie zrobiła. Jej profesjonalizm i podejście do człowieka jest absolutnie niespotykany u innych rekuterów. Wspaniała kobieta która przejmuję się losem ludzi których tak naprawdę nie zna. Kompetencja, wiarygodność i opanowanie Pani Agnieszki jest na najwyższym poziomie w tym tak nieprzewidywalnym świecie w jakim teraz żyjemy co moim zdaniem świadczy o tym, że Pani Agnieszka jest perfekcjonistką w tym czym się zajmuję. Dla mnie kontakt z Panią Agnes to mistrzostwo świata, rozmawiam z nią jak z dobrą koleżanką której mogę zaufać. Nietuzinkowy sposób bycia Pani Agnieszki sprawia, że rozmowa wkracza na wyższy level niż rozmowa z innymi ludźmi. Abym więcej w swoim życiu spotykał osoby takie jak Pani Agnes Malinowska (chociaż nie wiem czy to jest możliwe). Chciałbym jeszcze podziękować Pani Kespe, też pracownicy firmy QUIP AG w Monachium. Super babka, uśmiechnięta, słowna i przemiła. Naprawdę polecam współpracę z tą firmą ponieważ nie znajdziecie tak profesjonalnej firmy na rynku pracy jak QUIP AG. Jestem tego pewien na 100%. :)

@Łukasz Dresden

Chciałbym serdecznie polecić pracę w agencji Quip AG. Pani Agnieszka Malinowska jest bardzo pomocną osobą i potrafi czynić cuda z załatwianiem pracy. Nie raz ratowała mnie z różnego rodzaju nieporozumień, które są normalne jak nie zna się języka. Agencja płaci w terminie i idzie bardzo na rękę pracownikowi w wielu kwestiach. Można liczyć na stały rozwój w tej agencji nie tylko zawodowy ale również finansowy. Zaczyna się z mniejszego pułapu a po owocnej współpracy pojawiają się naprawdę prace o których tylko marzą Niemcy i za stawki zbliżone do stawek w Szwajcarii. Także polecam agencje szczególnie osobą, które poważnie myślą o swoim rozwoju zawodowym i finansowym. W cierpliwości i wytrwałej i sumiennej pracy leży klucz do sukcesu. Agencja uwielbia ludzi zmotywowanych i nie pozostawia nikogo kto tylko chce pracować na lodzie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie QUIP AG. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / KOMISJONER / KONTROLER JAKOŚCI?
Norbert

Pracowałem 2 lata w Quip AG przez panią Agnieszkę Malinowską w Aachen. Po dwóch latach przejął mnie niemiecki pracodawca bezpośrednio ponieważ takie są przepisy. Lepsze zarobki były jednak w Quip. Dobrze się pracowało i dobrze wspominam ten czas. Nauczyłem się lepiej języka i mentalności niemieckiej. Firma solidna od wielu lat na rynku.

Łukasz

Super firma pani Agnieszka Malinowska najlepszy pośrednik z jakim miałem do czynienia Polecam

PILNIE POSZUKIWANI:

KONTAKT: AGNIESZKA MALINOWSKA

NUMER: + 49 1759652244

E-MAIL: a.malinowska@quip.de
@Robert

Jestem bardzo zadowolony z pracy przez Agencje QUIP AG ..to juz moja druga praca przez ta agencje, dobre warunki pracy, ladna kwatera, dobre wynagrodzenie .. mila atmosfera pracy , mozliwosc bezposredniego zatrudnienia przez pracodawce.. szefowie bardzo zyczliwi. Pani Agnieszka M, bardzo pomocna ... nawet w weekend i wieczorami jest dostepna .. nigdy nie odmowila pomocy..

@@Robert

Witam Panie Robercie.. bardzo dziekujemy za opinie .. bardzo sie cieszymy ze wspolpraca z nami dobrze sie Panu uklada.. :)

pablo

Pani Agnieszka, kobieta anioł. Poruszyła niebo i ziemie zebym mogl podjąc prace w Monachium. Jeszcze raz dziękuje i zycze powodzenia w poszukiwaniach pracy

@pablo

dziękujemy bardzo za opinię! Powodzenia w pracy ;)

@QUIP AG

Witam, gdzie można skontaktować się z Państwem, w sprawie potencjalnego podjęcia pracy?

@Zainteresowany

Witam, bardzo prosze przeslac Cv i inne dokumenty rekrutacyjne (swiadectwo szkolne, dyplom, certyfikaty) na adres mail a.malinowska@quip.de oraz bardzo prosze dzwonic lub pisac na numer komorki 0049- 175 965 2244 pozdrawiam serdecznie Agnieszka Malinowska Firma QUIP

Rafał
@QUIP AG

Ja chciałbym wyjechać do pracy na magazynie w Chemniz, wysłałem aplikacje z CV na stronie i pod email a.malinowska@quip.de , kiedy ta praca rusza i kiedy mogę spodziewać się kontaktu?

@Rafał

Też ciekawa jestem jak szybko obsługują kandydatów. Wiadomo w którym okresie w roku mają tu największe obłożenie? teraz ilu może sie zgłaszać? Do tego kiedy konkretnie wysłałeś te zgłoszenia jeśli można spytać?

RAFAŁ
@QUIP AG

Witam mam pytanie o pracę na magazynie w Chemitz, telefon i e-mail nie odpowiada. Jestem zdecydowany na te prace, pracowałem już na magazynie , niemiecki A2. Proszę kontakt

@RAFAŁ

Witam , Prosze podac swoj telefon i adres mailowy.. oddzwonie a na maila wysle aktualne oferty pracy. Przykro mi ale ta oferta w Chemnitz na te chwile juz nie jest aktualna. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia Agnieszka Malinowska firma QUIP

Magdalena
@QUIP AG

Witam. Proszę o przesłanie aktualnych ofert pracy na maila, pisałam do Panstwa ale nie uzyskałam odpowiedzi. Szukam pracy dla 2 osób :) Mail: littleheadmonster@gmail.com

RAFAŁ

Witam chciałbym wyjechać jak najszybciej, do pracy najlepiej magazyn, niemiecki A2, Angielski A2 prawo jazdy A I B pracowałem już w Niemczech

Mateusz

Chciałbym się zapytać czy ktoś pracuje albo pracował jako pracownik magazynowy w Dreznie? Może coś powiedzieć o tej pracy? Wiadomo czy dalej są przyjęcia? :)

@Mateusz

Witam Bardzo mi przykro ale ta oferta pracy przy komisjonowaniu towarow w Dreznie nie jest juz aktualna. Prosze dowiadywac sie o ta prace pod koniec marca. pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego Agnieszka Malinowska

Oliwia z Polski

Adam Ka
@Oliwia z Polski

Miałam okazję pracować poprzez firmę Quip. Kontakt głównie z Panią Agnieszka. Bez zastrzeżeń. Kiedy potrzebowałem pomocy, otrzymałem ja. Jeśli wroce do Niemiec to kontakt tylko z nimi

@Oliwia z Polski

Dzień dobry Pani Oliwio, bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii. Pozdrawiamy ;)

@Adam Ka

Dziękujemy za opinie ;)

kandydat
@Oliwia z Polski

Super, bardzo fajna firma. Trudno dostać tam pracę?

@kandydat

Para

Witam, wraz z chłopakiem szukamy pracy jako para z zakwaterowaniem na stanowisko komisjonerzy, mamy doświadczenie (tedi,rhenus). Jak możemy skontaktować się z agencją?

@Para

Witam, w sprawie pracy proponowanej przez Agencje QUIP bardzo prosze dzwonic na numer tel. 0049 - 175 965 22 44 lub pisac na mail a.malinowska@quiup.de pozdrawiam serdecznie Agnieszka Malinowska Firma QUIP

Ofertę pracy znalazlem przez Facebooka, obie Panie pomocne. Na miejscu Pani Agnieszka bardzo otwarta i pomoże w potrzebie. Warunki pracy mi odpowiadają. Za miesiąc ściągam rodzine. Jak na razie współpraca na plus

Daniel

pracowałem przez kilka innych agencji pracy. W quip jest naprawde dobrze, czlowiek jest czlowiekiem. Kasa na czas, kwatery ok. Warunki pracy jasne. Kontakt z Paniami jest. Duży plus za działanie na fejsie, ekspresowa odpowiedz. Poźniej kontakt z Panią Agnieszką, bede polecał

@Daniel

Bardzo dziękujemy za opinię o naszej Agencji. Życzymy sukcesów w pracy ;)

Sylwek_A

Rekrutuje na stanowisko elektryk do Siemens przez Quip, ogloszenie widzialem na FB. warto wyslac cv? Jak atmosfera?

@Sylwek_A

Witam, na te chwile mamy wolne stanowiska pracy w firmie Siemens w München.. Przyjmujemy do pracy pracownikow rowniez bez znajomosci jezyka niemieckiego, Samochod nie jest wymagany ze wzgledu na dobre polaczenie komunikacja miejska, dodatkowo dysponujemy kwaterami oddalonymi od miejsca pracy 1,5 - 2,5 km. Siemens München produkuje od podstaw pociagi dla Deutsche Bahn.. Do tych projektow zatrudniamy elektrykow, lakiernikow, slusarzy, monterow. Praca dlugoterminowa, dobre wynagrodzenie, mila atmosfera pracy.. Mozna pracowac do emerytury.. :) :) POLECAM ta prace !!!!

Jacek

Dzieki pomocy Pani Agnieszce jej zaangazowaniu znalazlem stabilna prace. Sciagnalem dziewczyne, oboje mamy pracy. Wspolpraca z Quip na plus

Darek Wuppertal

Dominika
@Darek Wuppertal

Ooooo super doświadczenie. Teraz szukają Stolarza – Montera. Chciałabym wiedzieć czy tutaj tez można wyjechać z rodziną i być totalnie zaopiekowanym przez firmę?

@Dominika

Wyjechałem z rodziną, pomogla nam Pani Agnieszka Malinowska ze wszystkim

@Darek Wuppertal

od kliku miesięcy pracuje w okolicy Aachen przez agencje Quip AG. Wynagrodzenie na czas, gdy potrzeba zaliczka nie było problemu. Kwatyery tez ładne. Na Panią Agnieszkę mogę liczyć w kazdej chwili

+++ Wir suchen Staplerfahrer (m/w/d) für Langgut +++

Sie sind auf der Suche nach einer neuen langfristigen Herausfordernung und fühlen sich auf dem Stapler wohl?
Sie haben Lust auf ein cooles Team und neue Perspektiven?
Dann zögern Sie nicht, sondern werden Teammitglied ????
Ihre Aufgaben:
58095 Hagen (Westfalen)
Tel. +49 02331 5980910
hagen@quip.de

+++ Poszukujemy kierowców wózków widłowych (m/f/d) do Langgut +++

Szukasz nowego długoterminowego wyzwania i wygodnie Ci na wózku widłowym?
Masz ochotę na fajny zespół i nowe perspektywy?
To nie wahaj się, zostań członkiem zespołu ????
Twoje zadania:
58095 Hagen (Westfalen)
Tel. + 49 02331 5980910
hagen@quip.de

Zostaw merytoryczną opinię o QUIP AG - Baesweiler

• Jak się pracuje w QUIP AG?

Zobacz opinie na temat firmy QUIP AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIP AG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!