AVERSO Sp. z o.o.

Opinie o AVERSO Sp. z o.o.

Karol

Najlepsza firma!!! Odzyskałem całość w dobrych kilka miesięcy….. polecam!!!!

kasia

Mam pytanie czy ktos odzyskaŁ pieniadze od brockera za posrednicwem firmy Averso?

Klientka
@kasia

Tak, dla mnie odzyskali dużą kwotę. Myślałam że to niemożliwe a jednak

marek
@kasia

Ja zleciłem sprawę i do dnia dzisiejszego zero efektów. Opłaciłem dość wysokie koszty wstępne i od tego czasu pracownik firmy nie odbiera telefonu.

@Klientka

Szanowna Pani, cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z naszą firmą. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Zespół AVERSO

@marek

Szanowni Państwo, czytając ostatnie zdanie opinii osoby podającej się za p. Marka, jesteśmy pewni, że nie jest ona napisana przez żadnego z naszych Klientów. Po podpisaniu umowy nasi Klienci otrzymują kontakt do 3 pracowników naszej firmy, w tym prawnika, a więc niemożliwym jest utrudniony kontakt. Ponadto prawnik na bieżąco informuje Klientów o postępach w sprawie. Podjęliśmy już kroki mające na celu ustalenie autorów nieprawdziwych wpisów. Pozdrawiamy Zespół AVERSO

@Klientka

A czego dotyczyła pani sprawa?

Karolinaa

Rzetelna firma! jedyna albo jedna z nielicznych dobrych i konkretnych firm zajmujących się tematami jak mój. Pełne zadowolenie, bez zastrzeżeń. Polecam.

Maniek

Dobra firma

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AVERSO Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Gosia

Udało się odzyskać prawie 20 tysięcy!!! To jeszcze nie wszystko, ale teraz wierze ze resztę tez się uda. Polecam firmę!!

KKK

Obsługę oceniam na 5+

Karol65

Kontakt rewelacja, firma rzetelna. Trudno było mi zaufać kolejnej firmie ale nie zawiodłem się

Slaw

Witam,firma jest ok.. pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Edward K

W końcu jakaś konkretna i profesjonalna firma, podoba mi się podejście do klienta…

Haniaa

Firma dokonała (wydawać by się mogło) niemożliwego. Odzyskali dla mnie jakieś 85% całej sumy. Przecieram oczy ze zdumienia, jestem bardzo wdzięczna i polecam!!!!

Katarzyna
@Haniaa

Haniaa po jakim czasie udało się odzyskać pieniądze?

Haniaa
@Katarzyna

Mniej więcej po pół roku, ale pewnie byłoby szybciej tylko zwlekałam z pewnymi kwestiami. Polecam próbować

Katarzyna
@Haniaa

Dziękuję bardzo za odpowiedź!pozdrawiam????

@Haniaa

Czy to może był jakiś nieuczciwy broker?

Hm

Witam mam pytanie jakie macie doświadczenie w odzyskaniu pieniędzy od firmy finvestings uzywjacej domeny finvestings.com z tego co się orientuję to przez poslki Sąd nic nie można zrobić.

Kris

Doceniam za szczerość i duże zaangażowanie. Firma stosuje również dodatkowe działania mimo ze wcale nie jest do nich zobowiązana umową. Robią wszystko co w ich mocy, to się ceni

Współpraca na duży plus. Moja sprawa jeszcze jest w toku, ale muszę przyznać, że firmie zależy na kliencie. Są konkretni i co ciekawe - szczerze powiedzieli, jakie są szanse na odzyskanie kasy. Nie wmawiali mi jak inne firmy, że na 100% odzyskają i wytłumaczyli wszystkie możliwości. Poza tym co jakiś czas otrzymuję kontakt ze strony prawnika, który informuje mnie na jakim etapie jest postępowanie i co się dzieje. Polecam

@Marcin

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Anonimowo
@Marcin

U mnie podobnie, obsługa super

Renata

Witam Panie Pawle. Z jakim nieuczciwym brokerem miał Pan do czynienia

@Renata

@Renata : strona brokera - foxnewstrade.org taka strona

Trochę to trwało, ale firmie udało się odzyskać moje pieniądze. Warto było zaufać, mogę polecić :)

@Ania

Mogę prosić o informacje czego dotyczyłą sprawa? Czy może nieuczciwy Broker?

Zdzisław Molenda

Wystawiam pozytywna opinie w podziękowaniu za prace firmy. Sprawa zakończona zwrotem około 90% środków. Trwało to jakoś 6 miesięcy, ale udało się, duży sukces w tak beznadziejnej sprawie

@Zdzisław Molenda

Mogę prosić o informacje czego dotyczyłą sprawa? Czy może nieuczciwy Broker?

Klient

Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od brokera - pierwsza wpłata po 5 dniach od podpisania umowy. Polecam

@Klient

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Profesjonalna i skuteczna obsługa jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

@Klient

Czy to byłą taka fikcyjna firma brokerska?

Juliette

Kontakt z firmą na 5+, także obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko sprawnie

Grzegorz

Niewielkie doświadczenie. Bardzo bardzo bardzo młode osoby w Zarządzie firmy. Niestety świeżo po studiach nie da się mieć doświadczenia polegającego na dopięciu trudnych spraw do końca. Jestem zawiedziony brakiem należytej obsługi i kontaktu telefonicznego.

@Grzegorz

Szanowna Konkurencjo, polecamy głębszą weryfikacje sposobu funkcjonowania naszej firmy oraz zaprzestanie publikowania fałszywych informacji na nasz temat, ponieważ nie wywierają one żadnych daleko idących skutków poza stratą czasu na odpowiedź w celu ochrony dobrego imienia spółki. Jednocześnie przypominamy, że sprawy prowadzone są przez prawników z wieloletnim stażem i każdej firmie życzymy tak doświadczonego zespołu. Ponadto "młody" wiek osób należących do Zarządu w naszym przypadku często jest ceniony przez naszych Klientów, którzy spotykają się z ambitnym podejściem i werwą do pracy, której nie brakuje. Jesteśmy przekonani, że Klienci nie narzekają na jakość obsługi oraz brak kontaktu, gdyż są to dla nas kwestie priorytetowe. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów, Zespół AVERSO

Grzegorz
@AVERSO Sp. z o.o.

Na każdą opinię inną, niż w 100% pozytywna odpowiadacie w taki sposób? Np. jak mój dłużnik nie zapłacił, to ja nie muszę być zadowolony z czyjejś obsługi. Nie wątpię, że macie Państwo zadowolonych klientów, ale ja nie muszę mieć zdania jak inny gall anonim. Każdy może mieć własne zdanie i tego się będę trzymał. Pozdrawiam.

@Grzegorz

Szanowny Panie, weryfikujemy każdy wpis i nasza odpowiedź nie jest bezpodstawna. Przede wszystkim żaden klient o imieniu Grzegorz nie zgłaszał nam swojego niezadowolenia. Ponadto oba Pańskie wpisy są dość nielogiczne. Jeśli więc jest Pan klientem naszej firmy, prosimy o podanie prawdziwego imienia i nazwiska bądź też numeru sprawy w celu weryfikacji - oczywiście może Pan to zrobić mailowo. Pozdrawiamy, Zespół AVERSO

Alek123

Świetny kontakt i doskonała obsługa prawna. Szczerze polecam

OLO

AVERSO właśnie odzyskało dla mnie większość straconej kwoty. Ich działania wciąż trwają, więc myślę, że uda się zawalczyć o całość. Dziękuję za błyskawiczną reakcję i pomoc

WOJTEK
@OLO

witam, w jakim czasie od podpisania umowy udało się wyegzekwować kwotę ?

Zostaw merytoryczną opinię o AVERSO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVERSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVERSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVERSO Sp. z o.o.?

AVERSO Sp. z o.o.