AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.

Opinie o AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.

Mika

Zarobiłam fajne pieniądze na święta , teraz wyjeżdżam znowu . Ja polecam . Kasa się zgadza a to najważniejsze :))))

@Mika

A ile wyszło Ci pieniędzy na miesiąc? Trzeba sobie robić jakieś przerwy między wyjazdami? No i powiedz mi jeszcze ile trwa jeden taki wyjazd.

Teresa

Pracuje z firmą już 3 lata , nie zawsze miałam łatwe zlecenia ale firma zawsze mi pomagała i nigdy nie zostawili mnie samej. Ja jestem zadowolona i polecam. Negatywne opinie są krzywdzące .

Ewelina
@Teresa

A możesz podać jakiś przykład jak firma Cię wspierała? W jaki sposób pomaga pracownikom? Skoro twierdzisz, że negatywne opinie są krzywdzące to podaj jakieś konkretne sytuacje. Jest sporo negatywnych opinii dlatego chciałabym poznać bardziej rozbudowaną opinie osoby zadowolonej ze współpracy.

Dorota Gawryluk

Współpracuje z firma rok i nie zmieniła bym na zadna inna . Pasują mi stawki , zlecenia , kontakt z biurem jest Ok . B. fajni podopieczni , jeżdżę na stała stelle i jestem bardzo z niej zadowolona . Pozdrawiam Dorota.

Halina Wrocław.

Trafiłam na zlecenie, gdzie wcześniej można było porozmawiać z opiekunka która jest na miejscu i polecam wszystkim Paniom, które tutaj komentują. Współpraca przebiega miło, wiem czego się spodziewać na zleceniu. Umowa wysłana do rodziny również do mnie dotarła. Dla mnie jest to dobra firma i polecam.

Zbyszek Nowy wpis

Żona chce pierwszy raz jechać do opieki nad seniorką do Niemiec. Chciałem dopytać w jej imieniu o płatne wolne. Można na takim kontrakcie wziąć dłuższy urlop żeby przyjechać na kilka dni do Polski czy dopiero jak będzie przerwa w umowie i wtedy zjazdy już na swój koszt? Każda wskazówka się przyda.

Basia Nowy wpis

Witam, wyjechałam na pierwsze zlecenie z ta firma i bardzo sobie chwale. Panie z biura miłe, pomagają, rodzina ok, dziadziuś grzeczny, wyplata na czas. Zjeżdżam na 2 tygodnie do Polski i wracam ponownie. Pozdrawiam Barbara...

Do Pani w Monachium firma chce nająć na 6-8 tygodni za 1600 euro na umowie zleceniu. A jak ze zjazdem do Polski, jest się na miejscu bez przerwy przez czas trwania zlecenia, czyli te 6-8 tygodni?

Interesuje mnie jedna konkretna oferta wyjazdu do pary seniorów. W ofercie napisali : doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej. Nie mam doświadczenia, ale chciałabym wyjechać do tego typu (usunięte przez administratora) Ktoś wyjeżdżał bez doświadczenia? Zastanawiam się czy wezmą moją kandydaturę pod uwagę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mika

@Mika

Teresa W.

Dobry wieczór Pracuje w firmie już od roku i serdecznie mogę polecić. Nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem czy ze stellą. Z podopiecznymi mi się zawsze dobrze układa. Jak dajemy dobro to dobro do nas wraca. Pozdrawiam serdecznie...

@Teresa W.

Jak dokładny i na czasie jest opis stanu zdrowia podopiecznych? Nie okazuje się na miejscu, że podopieczny, który miał się sam poruszać ma z tym poważne problemy? Chodzi o to, czy opis czynności do wykonania jest taki sam na miejscu, jak i w ogłoszeniu, czy na rozmowie o pracę?

Ania D.

Dobry wieczór, wyjeżdżam za tydzień na kolejną stellę z tą firmą. U mnie wszystko było w porządku - podopieczni, wypłata, kontakt. Nie miałam nigdy żadnych problemów. Seniorzy grzeczni, bardzo mili, za wszystko dziękowali i doceniali. Przed przyjazdem rozmawiałam z opiekunką która była tam na miejscu. Polecam serdecznie. Pozdrawiam, miłego wieczoru dla wszystkich :-)

@Ania D.

Kiedy miałaś wypłatę na konto? Sama mogłaś sobie wybrać osobę, którą się opiekowałaś czy przydzielali Ci losowo? Można sobie zastrzec, że chce się opiekować tylko kobietami? Ile trwa jeden taki wyjazd?

Dusia

Jest teraz tak wiele ogłoszeń do opiekowania się seniorami, a i te pozytywne opinie o firmie sa zachęcające. Sama rekrutacja zgodnie z ogłoszeniem jest zdalna. A jak konkretnie wygląda? Ile jest zdalnych rozmów? I firma napisała, że dają umowę zlecenie. Czy ta umowa jest polska, czy niemiecki odpowiednik? Składki emerytalne są polskie czy niemieckie?

Beata

Witam, wróciłam kilka dni temu ze zlecenia. Przemiła rodzina, wypłata na czas, umowa dosłana pocztą. Polecam współpracę :)

Czy pracodawca AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Witam, chciałam zapytać o szczegóły oferty do pracy dla opiekunki osób starszych. Jest ogłoszenie teraz i tam piszą, że taka opiekunka ma do dyspozycji 2,5 godziny dziennie wolnego, a jak z nocą ogólnie? Czy można się wyspać na takim wyjeździe, po pracy praktycznie przez cały dzień?? Szukam konkretnych doświadczeń innych pań, które wyjeżdżały. Bo nie wspominali o tej sytuacji.

Witam, ja miałam akurat nocki przespane, to zależy od zlecenia i podopiecznego. Trzeba zadzwonić i zapytać, bo na niektórych zleceniach trzeba wstawać w nocy. Dodatkowo jeszcze miałam jeden cały dzień w tygodniu wolny lub dwa dni po połowie, tak jak się dogadałam z rodziną.

Aha, czyli takie wolne do zależy od uzgodnień z rodziną? A w umowach nie ma żadnych zapisów co do wolnego czasu? I wszystko zależy od dobrej woli tej rodziny i nie ma gwarancji, jak się jedzie do pracy, że jakiekolwiek dni wolne będą?

Joanna

Polecam pracę z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona z kolejnego zlecenia. Miła rodzina, wszystko zgodne z opisem i dodatkowy bonus od rodziny w ramach podziękowania za pracę! Wszyscy zadowoleni :)

Jadwiga

Drogie panie, wszystkie które piszecie tutaj negatywne opinie to dostałyście zapewne kary pieniężne i nagle zaczęło się narzekanie na firmę ...(usunięte przez administratora)Wstyd ! Uczciwie pracuje - dostaje uczciwą wypłatę i taka jest prawda. Ja nie narzekam, mam umowę, wypłatę na czas i sprawdzoną rodzinę do której wracam co jakiś czas. Polecam tą firmę dla uczciwych osób. Pozdrawiam Jadwiga.

Barbara

Witam, wyjechałam już na 2 Stelle z ta firma i sobie chwale. Wszystko zgodne z oferta ogłoszenia z Facebooka. Wypłata na czas, umowa. Polecam.

Myśląca
@Barbara

O!!!!! Ale łaska.!!!! Gratuluję inteligencji!!!

Sporo osób jest zadowolonych ze współpracy i piszą, że firma jest wypłacalna. Kontaktowałaś się z firmą w sprawie płatności? Jestem ciekawa co tam się zadziało, tym bardziej że poszukuję pracy w tej branży.

Jestem zainteresowana ofertą Praca dla opiekunki do małżeństwa w Niemczech. Widziałam, że umowa to zlecenie na czas 6/8 tyg. Jest możliwość dłuższej współpracy? Do kwoty 1900 euro oprócz premii z okazji świąt dochodzą jeszcze jakieś dodatki?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.? 6 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Ktoś z Was aplikował?

Danusia

Witam, pracuje z ta firma już 2 lata, od samego początku współpraca przebiegała w porządku, wyjeżdżam, zarabiam i zjeżdżam do PL. Panie są pomocne, rodziny przyjazne, polecam.

Marlenka
@Danusia

O, no to ciekawe. A jak ktoś pracuje z firmą właśnie dłużej, kilka lat, to ma lepsze warunki niż nowa osoba? Czy za taki staz można dostac lepszą pensję lub lepsze inne warunki?

Barbara

Dobry wieczór. Wróciłam właśnie ze zlecenia z ta firma i jedyne co mogę napisać to polecam. Wcześniej pracowałam w innych firmach, ale kontakt z paniami z biura był zły, a w zasadzie go nie było. tutaj wszystko było ok, jak miałam jakiś problem to dzwoniłam i było załatwione. Polecam i pozdrawiam Barbara.

Marta K.

Jeżdżę z AM BEST CARE od paru lat i jestem zadowolona, firma jest wypłacalna , zlecenia miałam dobre.Pani Arleta zawsze dostępna , polecam

Jagoda
@Marta K.

Co jaki czas zmieniają się zlecenia? Firma oferuje ciągłość takiej pracy poza granicami kraju? Umowy są polskie?

Ala
@Marta K.

Ok, super. A czy właśnie jak pracownik jeździ z firmś do pracy, to dostaje się lepszą pensję? Czy za taką regularność pracy to można liczyć na lepsze warunki jakieś?

Zostaw merytoryczną opinię o AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 57 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.