Wlaźlik Jerzy Moto-Kompleks

NIP: 6440021707 REGON: 008435447

Wlaźlik Jerzy Moto-Kompleks

Opinie o Wlaźlik Jerzy Moto-Kompleks

Jerzy

Ostatnio nie widać nowych ofert pracy w firmie Wlaźlik Jerzy Moto-Kompleks? Czyżby ten pracodawca nie potrzebował teraz nowych mechaników do pracy? Z miłą chęcią dowiemy się informacji o obecnym rozwoju tej firmy oraz o kwestiach związanych z płacą w tej firmie. Zachęcam do nowych komentarzy w tym temacie, będą one pomocne dla innych osób.

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Moto-Kompleks Jerzy Wlaźlik? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

hjm

skoro @numerowyczłek kolesiostwo jest na porządku dziennym to znaczy że nie panuje tam poprawna atmosfera pracy. A jak dla mnie jest to najważniejszy czynnik, żeby dobrze się pracowało. Nie sądzicie??

klient

Usługi do luftu, a pracownicy tego warsztatu proponują naprawy i zakładanie instalacji gazowej 50% taniej poza warsztatem na boku.Naiwni właściciele,hahahaha

polpol

Współpracowałem z tą firmą gdyż Ja nie naprawiam instalacji LPG ale od kiedy dowiedziałem się że ukradli Mi klienta przerwałem współprace.Chodzi o uczciwość a w tej firmie najwidoczniej tego brak.Klient przyjechał na regulacje gazu a namówili go na wymianę rozrządu w toyocie corolli 3drzwi kolor niebieski.

Hate Moto Men

Pracowałeś tam? To powiedz ilu tam jest pracowników? Daj dowód panie "nędzne zarobki" Bez pozdrowień.

moto-men

pracowałem tam wystarczająco długo, aby nauczyć się jak klienta-jelenia oskubać z kasy, odwalić fuszerkę i żeby jeszcze przy tym [usunięte przez moderatora]był szczęśliwy :) to co się tam wyrabia to tragedia, banda kolesi wyśmiewających klientów-jeleni za ich plecami, zarobki nędzne, szef znośny jak mu się nie stawiasz, szefowa wredna, moja rada dla klientów z Sosnowca, robicie podwozie jedźcie na Wiejską, robicie klimę lub szyby na Orląt Lwowskich

Zostaw opinię o Wlaźlik Jerzy Moto-Kompleks - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wlaźlik Jerzy Moto-Kompleks