Opinie o Lombi.Com S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lombi.Com S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lombi.Com S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lombi.Com S.A. w Warszawa

B.

Bardzo dobry pracodawca, firma rozwojowa, idealne miejsce do pracy polecam

Gumiś
@B.

Skoro taka rozwojowa to dlaczego jesteście w układzie przed restrukturyzacja, pożyczyliście od ludzi pieniądze a teraz co? Propozycja zwrotu 30%, pożyczyli 50.000 a chcą oddać 15.000 a co najlepsze w ratach przez 10 lat. Omijać Omijać.

Kandydatka Nowy wpis

Zapewniają w komentarzu, że rynkowe wynagrodzenie jest. Można wiedzieć w takim wypadku, o jakich kwotach mowa? Interesują mnie dokładne stawki aktualne, jak się przedstawiają, na ile mogę liczyć. Napisze mi ktoś, jak to wygląda?

B.

Bardzo dobry pracodawca, firma rozwojowa, idealne miejsce do pracy polecam

@B.

Super , a wiesz czy nie prowadzą jakis teraz aplikacji? W marcu się wypowiadali poniżej ze nie prowadzą, ale może się coś zmieniło. Ogólnie warunki pracy są przyzwoite i wynagrodzenie tez? Możliwa jest premia ,awanse? Jest praca zdalna ? Chciałabym aplikować na programistę ,ale nie wiem czy ich dział IT robi sam strony i systemu czy może jednak korzystają z outsourcingu?

@Anna

Pani Anno, obecnie prowadzimy rekrutację na Grafika. Odpowiadając na Pani pytanie odnośnie warunków pracy - w Lombi.com są możliwości rozwoju, przyjazna atmosfera i rynkowe wynagrodzenie. Jeśli chodzi o aplikację na stanowiska programistyczne to w tym momencie nie prowadzimy takiej rekrutacji.

Artur
@Lombi.Com S.A.

Witam. Interesuje mnie praca na stanowisku grafika i chcę wiedzieć, jak wygląda sam proces rekrutacji. Jakieś zadania są do wykonania?? Jeszcze chcę się dowiedzieć czegoś więcej o tych możliwościach rozwoju. Jest jakaś fajna ścieżka zawodowa ułożona w tej firmie, którą można kroczyć i piąć się po szczeblach? Jakie wyżej stanowiska są dostępne dla zainteresowanej osoby?

@Artur

Panie Arturze, właśnie zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko i mamy już na pokładzie grafika. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju w Lombi.com to ścieżka rozwoju zawsze jest otwarta, nie mamy jednak ułożonej ścieżki zawodowej na każdym stanowisku - z pewnością jednak w miarę rozrostu struktur firmy takie będziemy takie działania podejmować. :) Pozdrawiamy, Zespół Lombi.com S.A.

Artur
@Lombi.Com S.A.

Rozumiem i dziękuję za informację. Jeszcze tak na zaś zapytam, czy w firmie tej pracodawca sam z siebie właśnie potrafi docenić pracownika i awansować go wyżej skoro nie ma ułożonej ścieżki zawodowej, czy raczej preferowane jest tutaj to, że pracownik sam, jak czuje się na siłach to upomina się o lepsze np. warunki płacowe?

@Artur

Panie Arturze, firma potrafi docenić pracowników np. zmianą warunków płacowych - czasem z własnej inicjatywy, czasem na wniosek pracownika. Nie ma preferencji odnośnie formy ubiegania się o awans, podwyżkę lub premię.

Ciekawa
@Lombi.Com S.A.

Często takie zmiany warunków płacowych z własnej inicjatywy wychodzi? :) Czy częściej działa to na wniosek pracownika? I czy wiecie, ile to pensji zazwyczaj idzie do góry? :)

Nowy wpis

@Ciekawa

Dzień dobry, odpowiadając na Pani pytanie - warunki zmiany wynagrodzenia oraz wysokość podwyżki to kwestia indywidualna, ustalana pomiędzy Pracownikiem, a Pracodawcą. :)

Amanda Nowy wpis
@Lombi.Com S.A.

No ale zdradźcie chociaż Państwo co można zrobić żeby zasłużyć sobie na zwiększenie pensji, czy są określone zadania? Czy negocjacje podwyżki są spore co do żądań pracowników?

Gumiś Nowy wpis
@B.

Jakieś wieści o pracy w marketingu? Ostatnio szukali graphic designera, ale to już 3 miesiące temu. Chętnie powezmę informacje o kadrowych ruchach, budżetach na stanowiska marketerskie etc. :3

Dzień dobry, rekrutację na graphic designera zakończyliśmy sukcesem - na ten moment nie rozpoczęliśmy rekrutacji na kolejne stanowiska do dz. marketingu, ale proszę obserwować:) Pozdrawiamy, Zespół Lombi.com S.A.

Czy firma Lombi.Com S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lombi.Com S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mirek Warszawa

Sprzedałem właśnie 2 obiektywy do Lombi. Sprzedaż zajęła mi 10 minut. Bardzo mi się podoba to Lombi :)

Danuta

Nie szukają czasami specjalisty ds. social mediów? Nie widzę w ogóle ofert pracy, ale może w firmie wiecie, że się szykują zmiany? ;) Tutaj chyba tylko użytkownicy piszą, a szkoda, czy to czasem nie jest portal pracowniczy? :3

@Danuta

Pani Danuto, dziękujemy za pozostawienie opinii. Odpowiadając na Pani pytanie - obecnie nie prowadzimy rekrutacji na specjalistę ds. social media ale z pewnością będziemy informować o nowych otwartych rekrutacjach do naszej firmy. :) Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Lombi.com to zachęcamy do aplikowania pod adresem: kadry@lombi.com. Pozdrawiamy, Zespół Lombi.com

anonim MB

super sklep szybka obsługa polecam

Krzysiek

Polecam

Również muszę powiedzieć, że Lombi działa super. Widziałam reklamę na Facebook i założyłam konto. Sprzedałam już 3 rzeczy z 5 zgłoszonych do Lombi. Coś czego jeszcze nie było. Super sprawa.

Krzysiek
@Ania

Super sklep, super serwis, szybka wysyłka i pięknie zapakowany sweter

Wojtek Lądek-Zdrój

Bardzo szybka pomoc przy znalezieniu towaru

Jakie są warunki zatrudnienia w Lombi.Com S.A.?

Atmosfera wzorowa, warunki b dobre, a firma o ciekawym profilu i rozwojowa.

Super szybka wysyłka do paczkomatu!

Pikolo

Polecam sklep lombi.com. Bardzo sprawna obsługa.

Rafał Nowaczuk

Bardzo wygodne jest to Lombi.com Pełen sztos! Osobiście polecam.

Pikolo
@Rafał Nowaczuk

Super sklep lombi.com. Kupiłem przedłużacze. Mega polecam!

Klaudia

Bardzo pozytywna atmosfera, świetny pracodawca :) zdecydowanie miło przychodzi się do pracy.

BorYYs

Mega sprawa to lombi. Działa mega, polecam! Wszystko się zgadza.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lombi.Com S.A.?

Rodzaj zadawanych pytań w dużej mierze zależy od stanowiska, na które w danym momencie rekrutujemy.

rafał

Ktoś wie jak wygląda atmosfera pracy? Właśnie rekrutują, a niewiele o tym informacji.

rafcio
@rafał

Atmosfera? Nie ma atmosfery - osoby, które mogły ją stworzyć już nie pracują.

Nicky Lauda
@rafcio

Trudno się zgodzić z opinią tego zwolnionego z hukiem partacza MD. MD nie pisz bzdur chłopie.

EM
@rafał

Pracowałam tam jakis czas temu, ludzie i atmosfera była OK (no może poza pojedynczymi przypadkami). Niektórzy bardzo się stresowali podczas rozmów z właścicielami firmy :)) Czego brakowało, to komunikacji góra - dół, no i chyba nie było za bardzo pomysłu jak to wszystko rozwijać. Kilka miesięcy, a 3 szefów się przewinęło... Oczywiście braki organizacyjne jak to często bywa na początku firmy.

@EM

Jak jest taka rotacja wśród kadry kierowniczej to nie dziwie się że komunikacja szwankuje jak ciągle jest ktoś nowy. Te zmiany w firmie wpływają na wypłaty? Nowi szefowie dają podwyżki?

@Michał

Zmiany kadrowe w żadnym stopniu nie wpływają na wynagrodzenia naszych Pracowników. Podwyżki wynagrodzenia przydzielane są na podstawie obiektywnych kryteriów takich jak m.in. podnoszenie kwalifikacji Pracownika czy zaangażowanie w wykonywaną pracę i dotyczą efektów pracy danej osoby niezależnie od tego czy nastąpiła zmiana kierownika lub innego przełożonego.

Bogdan

Tylko lombi! Co za fajna usługa! Wyczyścili mi garaż, odbiór rzeczy za darmo i kasa do ręki. Dzięki i pozdro. Będe was polecał.

Robert

Jakiś czas temu wystawiałem przedmiot na sprzedaż była wycena ale do tej pory nikt się nie zjawił dzwoniłem do nich kazali czekać a czekam prawie dwa miesiące

@Robert

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Obecnie mamy bardzo dużo zgłoszeń, które są realizowane zgodnie z kolejnością. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 603 13 13 13 - nasi konsultanci czekają na kontakt od Pana, żeby jak najszybciej zrealizować Pana transakcję.

Zostaw merytoryczną opinię o Lombi.Com S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lombi.Com S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lombi.Com S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lombi.Com S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lombi.Com S.A.
4.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Łopuszańska 32
    02-220 Warszawa