Opinie o Usługi elektryczne Adam Klimek Walce Siltec gmbh w Walce

Usługi elektryczne Adam Klimek Walce Siltec gmbh
counter
Patoo

Darujcie sobie , praca na czarno bez ubezpieczenia , obcinanie wypłat .

@Patoo

Potwierdzam , a jak umowa to kombinowanie z wypłata urlopowego , teksty że ja daje samochód i zakwaterowanie , a potem , że to źle a jak się będziesz upominał to prawnika ci załatwię na kark .

@Patoo

Czy żaden z pracowników pana Adama Klimka nie posiada umowy o pracę lub zlecenia? Zastanawiam się, czy ktoś zgłaszał ten problem do odpowiednich władz? Jeżeli jest tutaj ktoś obecnie zatrudniony w firmie, zostawcie proszę swój komentarz w odpowiedzi - chciałabym się zorientować, jak sytuacja wygląda obecnie.

Odzyskiwanie kasy Nowy wpis

Trzeba było szantażować go prokuratorem i protestem z banerami pod domem by wypłacił kasę zaległa

@Odzyskiwanie kasy

A powiesz coś więcej, na temat całej tej sytuacji? Mianowicie na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Czemu zrezygnowałeś z pracy/ bądź czemu dostałeś wypowiedzenie? Na jakiej umowie byłeś zatrudniony?

Maria Nowy wpis

Hej, czy jest tutaj obecny ktoś zatrudniony u pana Adama Klimka? Zastanawiam się jakie stawki godzinowe oferuje, czy wypłata zawsze jest na czas i w jaki sposób rozlicza nadgodziny? Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi:)

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi elektryczne Adam Klimek Walce Siltec gmbh - Walce

Usługi elektryczne Adam Klimek Walce Siltec gmbh