Opinie o Lakiernictwo Pojazdowe Malczewski Krzysztof w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lakiernictwo Pojazdowe Malczewski Krzysztof. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lakiernictwo Pojazdowe Malczewski Krzysztof o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakiernictwo Pojazdowe Malczewski Krzysztof w Mogilno

Gggg Nowy wpis

Nie dziwię się na komentarze jakie tutaj padły to co poradzić. Firmę taka jest no tacy ludzie są tam i się nic nie zmieni. Kilku firmach pracowałem już. Mam mam swój wiek I powiem wam jedno że najbardziej to tą firmę wspiminam ale z tej najgorszej strony .Ja osobiście nie polecam pracować wogule w zawodzie lakiernik bo jest słabo płatna, a pszłem tam pracować temu bo inni gadali że zawód lakiernik jest dobrze płatny. Dla mnie bardzo stresująca praca . Najebiesz się się jak beduin za najniższą krajową. Powiem wam jedno bo większość tego nie wie którzy chcą pracować jako lakiernik samochodowy. Malowanie w lakiernik samochodowej to gdzieś 5 procent . A reszta to szpachlowanie i szlifowanie papierem ścierny ręcznie przez cały dzień recznie. dziwię się na komentarze jakie tutaj padły to co poradzić. Firmę taka jest no tacy ludzie są tam i się nic nie zmieni. Kilku firmach pracowałem już. Mam mam swój wiek I powiem wam jedno że najbardziej to tą firmę wspiminam ale z tej najgorszej strony .Ja osobiście nie polecam pracować wogule w zawodzie lakiernik bo jest słabo płatna, a pszłem tam pracować temu bo inni gadali że zawód lakiernik jest dobrze płatny. Dla mnie bardzo stresująca praca . Najebiesz się się jak beduin za najniższą krajową. Powiem wam jedno bo większość tego nie wie którzy chcą pracować jako lakiernik samochodowy. Malowanie w lakiernik samochodowej to gdzieś 5 procent . A reszta to szpachlowanie i szlifowanie papierem ścierny ręcznie przez cały dzień recznie.

iiiy Nowy wpis

Uczyłem się w tej firmie i powiem jedno ta firma nie powinna mieć uczni.Kontakty ('za dobra materialne, lub malowanie samochodu po zaniżonych cenach rynkowych, finansowych wsparciach , tym że są to dobrzy koledzy") Buzały z szefem tej firmy Krzysztofem Malczewskim, w zamian za przymykanie oka na traktowanie osób które tam się uczą.Nie mówię tu tylko o znęcaniu psychicznym ale także również i fizycznym .

Igo Nowy wpis

Widzę że się nic nie zmieniło w tej firmię. Współczuję ci rol ale nie tylko ty przeżyłeś wiele w tej firmie nikt ci nie wieżył nie ty pierwszy nie ty ostatni.

rol Nowy wpis

Współczuję wszystkim tym którzy chcą tam się uczyć.Miałem tam praktyki. Były to najgorsze lata mojego życia. miałem nauczyć się tylko zawodu.Pracownicy poniżają uczni jak tylko chcą upokarzają ich obrażają jak się przeciwstawisz to będziesz miał jeszcze gorzej.Również zastraszają ciebie.Okres nauki dla mnie najgorszy w moim życiu. Miałem problemy w firmie to powiedziałem to wszystko szefowi ale i tak się nic nie zmieniło było jeszcze gorzej. Szef był najgorszy z tej był taki miły, pierwszego dnia pracy pokazał prawdziwą twarz. Nigdy nie zapomnę pierwszego dnia w tej firmie . Jak szef mnie wołał do czegoś to się bałem tam iść.Poszedłem do szkoły i doniosłem im o zaistniałej sytuacji temu gościowi co się tym zajmuje gościowi od praktyk. Powiedziałem o wszystkim jak na praktykach jestem traktowany , miałem jeszcze gorzej niż było. A szef firmy obrócił wszystko przeciwko mnie że to że mną są problemy a nie z nim i firmą . Nawet moja rodzina nie wierzyła przecież on mój szef jest taki miły.Tyle co ja przez ta firmę się na płakałem i nocy nie przespałem. Poszedłem do cechu ale i to nie zmieniło mojej sytuacji bo mi nie uwierzyli. Jak mnie nie było na praktykach to szef przyjeżdżał do domu czy jestem chory. Absolutnie za każdym razem stwierdzał że jestem zdrowy i brał mnie na praktyki.Miałem dosyć tego wszystkiego . Chciałem odejść stamtąd ale nie mogłem znaleźć nowych praktyk. Chciałem rzucić tą (usunięte przez administratora) szkołę i praktyki ale rodzice nie kazali mi. Rodzice mi nie wierzyli przez to ich znienawidziłem ich. Życzę szefowi tej firmy, tej ...... żeby zachorował no coś i przeżył taki samy męki i cierpienie jak ja, na raka żeby zachorował i przeżył to samo cierpienie jak ja i tak samo żeby trwało to tyle samo lat co ja cierpiałem. Po skończeniu praktyk nie podjąłem się pracy przez dłuższy czas. Później zaszedł taki incydent że rodzice zaprowadzili do psychologa. Okazało się że mam ptsd czyli zespół stresu pourazowego . Musiałem się leczyć 2 lata się chodziłem do psychologa. Nieraz jeszcze odwiedzam psychologa. Dwa lata swojego życia poświeciłem na leczenie z tej choroby prze ten (usunięte przez administratora) zakład . Jak chcecie to może cie skończyć tak samo jak ja. Nie byłem jedynym uczniem który był tak traktowany. Jak chcecie być uporczywie nękani przez pracowników w czasie pracy którą wykonujecie albo zastraszani przez nich . krytykowaniu bez powodu. Tam mobbing jest na porządku dziennym.

logo firmy Starszy inspektor
Mogilno
Służba Cywilna
logo firmy Sprzedawca CCC Mogilno
Mogilno
CCC S.A.

Pracowałem w tej firmie mogę powiedzieć że pracodawca tej firmy jest psychicznie chory Może wydać się z początku że to nieprawda ale to aktor. Po zatrudnieniu zaczął mnie obrażać nawet nie wiem czemu, obrażał mnie i moją rodzinę wjeżdżał obrażał ją chociaż jej nie znam, był on psychicznie chory. Jak zachorowałem byłem na L4 przyjechał do mnie do domu wszedł jak do siebie i zaczął mnie obrażać przyjechał do mnie po to żeby zawieść mnie do pracy, chociaż byłem wtedy poważnie chory, powiedział że jak nie pojadę z nim to mnie (usunięte przez administratora) z pracy i pojebie mi w dokumentach tak że nigdzie nie znajdę pracy, nie pojechałem z nim wtedy po wyzdrowieniu wruciłem do pracy po pewnym czasie odszedłem z tamtąd , piszę ten komentarz dla pracowników i dla uczniów którzy chcą tam się uczyć lub pracować, to co tutaj piszę to nic w porównaniu z tym co się tam tak naprawdę dzieje i to że nikt nic z tym nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Lakiernictwo Pojazdowe Malczewski Krzysztof - Mogilno

Lakiernictwo Pojazdowe Malczewski Krzysztof