Urszula Starzec Senetio Firma
counter
5 46 85 5 1
Polecam Senesio

Ja lubie ich. Nic złego nie słyszałam a rodzina bardzo zadowolona ze mnie i z poprzedniczki. Pani Agnes bardzo mila i dzwoni pyta interesuje sie a nie jak w innych firmach. U mnie wszystko ok. Miesiac jeszcze i do domu

Tak4Nie
Arleta

Ja na skoczka byłam i jestem zadowolona. Oni że mnie też ale to n8c nowego :) haha Na pewno znowu pojade.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Co jaki okres czasu w Urszula Starzec Senetio Firma można ubiegać się o podwyżkę?

Polecam Senesio

Tak4Nie
Moniś

Ja miałam troszeczke problemow na poczatku bo trafilam na podopiecznego z agresja Od razu sie odezwalam i alarmowalam. Na drugi dzien byl telefon z niemieckiej agentury ale nic to nie dalo. Odezwalam sie do firmy i powiedzialam zeby mbie zabierali Nie miglam zjechac do Polski tylko na nastepna sztele. Balam sie troche ale jest dobrze. Ogolnie pomogli i szybko zorganizowali przejazd Jest ok

Zadowolona
@Moniś

Mogłaś źle trafić ale ważne że pomogli i teraz jest już dobrze. Od tego są. Uważam że można na nich liczyć. Jadę drugi raz i jestem zadowolona. Polecam

@Polecam Senesio

A ja nie polecam firmy Senesio

Vega
@Polecam Senesio

Są nowo otwarta firma nie polecam kiedyś przekonacie się Sami pozdrawiam

@Goska

Ja też nie polecam Senesio

@Polecam Senesio

Ja polecam. Pracuje z nimi juz jakis czas. Bez sensu jest ta nagonka bo oni są w porządku czego nie można powiedzieć o innych firmach.

@Ela

Też nie wiem dlaczego ktoś tak robi. Ja tam pracuje i będę broniła tej firmy. Dziś znowu z nimi rozmawiałam i powiedziałam im co tu jest pisane. Powiedzieli mi że wiedzą o tym. Ja tam mówię chociaż za siebie i będę mówiła. Ie słuchajcie frustratów albo konkurencji. Ja jeżdżę i będę jeździła od nich Pozdrawiam normalne osoby

Baska
@Venus

Kobieto o pamiętaj się oni zawsze na początku płaca to zwykli (usunięte przez administratora) nie pisze tego rządna konkurencja tylko ludzie którzy z nimi pracowali i wiedzą co się dzieje u nich więc nie broń Pani

@Baska

Będę bronić. Ja byłam w biurze i znam cały zespół. A Ty? Nie pisz bzdur jak nie wiesz. Co mnie obchodzi inna firma. Ja pracuje w firmie Senesio jak wiele innych opiekunek i nie ma z nimi problemów. To Ty się opamiętaj bo tego nie piszą osoby niezadowolone z tej firmy tylko innej. Już wiele firm oczerniali bo są ze Szczecina

@Venus

My z żoną mamy dobre zdanie o nich. Jeśli jest dobrze to czemu mam tego nie pisać? Bardzo fajną rodzinę trafiła żona. W firmie dobre warunki ma. Z tego co wiem teraz będą mieli niemieckie ubezpieczenia.

Kamil Nowy wpis

Można się z Tobą jakoś skontaktować? Venus

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Urszula Starzec Senetio Firma?

Michał Nowy wpis

@arleta a gdzie jechałas ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zadowolona
@Arleta

Dokładnie. Mi też bardzo pasuje. Dobre warunki i miła obsługa. Wypłata ma czas. Polecam

@Zadowolona

Tak jak wyżej pisałam ja też jestem zadowolona. Bardzo podoba mi się praca a warunki są ok.

Moniś
@Zadowolona

No i bardzo dobrze. Prawda sama się obroni. Jadu jest teraz tyle w ludziach że aż strach. Będę mówić głośno że mi odpowiada praca w tej firmie.

@Moniś

Jadę od nich zaraz po świętach o ile korona nas nie wczesniej nie wykończy ! Dobrze mi się pracowało z nimim

Gerla
@Ela

Ja też polecam firmę Senesio. Jestem z drugiego końca Polski tak na prawdę ale pracuje z nimi z polecenia i podoba mi się. Jest na prawdę w porządku bo jest dobry kontakt. Pieniądze też na czas.

Robert

Dodam że pieniądze miałem na czas i umowę dosłaną też.

Marzena
@Robert

Polecam również. Bez cudów ale nic złego powiedzieć nie mogę. Pozdrawiam

@Arleta

Witam Ja też już opisałam swoje doświadczenia. Mi pasuje ta praca i nie mogę nic zlego powiedziec. Tak jak ktoś tu napisał przede mną- cudów nie ma bo na to nie liczę ale jako pracodawca są ok. Ja zostaję dopóki mają dobre sztele.

Kasia
@Arleta

Witam. Jestem zadowolona z pracy w Senesio. Drugi miesiąc na zleceniu jestem i narazie pasuje mi wszystko. Firmę polecił mi zaufany przewoźnik. Może są w miarę nowi ale narazie prężnie działają. Życzę im powodzenia i polecam.

Oszukana
@Kasia

Oby Was nigdy nie Oszukali skoro tak chwalicie obyście nigdy nie przeżyli czegoś co my doświadczyliśmy z Nimi (usunięte przez administratora) za naszą praca ciężko rozwalali pieniądze Naszym Kosztem Ciężka Krwawica Dlateko Że to z Nimi Doświadczyłam Będę przeszczegac a kiedyś może Powiecie Oszukana miała rację Wesołych Świąt Wielkanocnych Wszystkim Zycze

Tak2Nie
Alles Gut

Znam ta firma że Szczecina. Jechałam do nich na sztele na święta. Krótka sztela bo babcia niestety zmarła w połowie stycznia. Żadnych problemów nie miałam. Kasę dostałam. Za kilka dni znowu wyjeżdżam od nich.

@Alles Gut

Genau!! Alles gut! :) hehe A tak na poważnie to zastrzeżeń nie mam. Jest całkiem w porządku. Jestem trzeci raz i uważam że spełniają oczekiwania.

Cleopatra
@Karolcia

Firma Senesio ma fajne oferty i fajnych koordynatorów. Jak byłam na pierwszym zleceniu to odwiedził nas też pracownik z niemieckiej firmy i sprawdzał czy wszystko ok. Dbają o pracowników. Polecam

Ela

Jestem bardzo zadowolona z firmy A pracuje trzeci miesiąc. Zawsze dostępni i pomocni. Nieprawda że ta firma ma inne firmy. Ja byłam też osobiście w biurze i kase też mam ma czas więc mogę polecić. Zabrałam dwie koleżanki i jakoś nie ma problemów.

@Ela

Tak jest ok. Ja byłam tylko raz Ale wszystko ok. Wiem że koleżanka z mężem wyjechała i są zadowoleni bo pojechali razem do jednej rodziny. Długo szukali ale inne firmy nie damy rady im Tego załatwić Polecam również

hehe
@Ela

firma działa na facebooku od miesiąca a ta zdążyła już wyjechać 3 miesiące temu,(usunięte przez administratora)

@hehe

Od jakiego miesiąca...? Już w listopadzie kontaktowałam się z nimi!!! Co Ty za (usunięte przez administratora) pleciesz.

@hehe

Dokładnie 18 listopada zgłosiła się do nich jak zobaczyłam post z ofertą pracy. Sprawdziłam

Robert
@Urszula

Ja osobiście na tym forum wstawialam 26.11 opinie więc jaki miesiąc? Chyba ktoś tu czasu nie umie liczyc. Musi byc bardzo szczęśliwy;) Pozazdrościć

Adam
@Ela

Miała ale ludzia nie placili

@Ela

Moje doświadczenia z tą firmą są dobre. Nie widzę powodu żeby nie pochwalić. Kontakt stały, miłe Panie wchodzą w położenie i odbierają telefony a nie udają głupa jak jest problem. Można liczyć na ich pomoc. Ja musiałam zjechać na pogrzeb i nie było problemu żeby dać mi zastępstwo na 2 tygodnie. Wróciłam A zmienniczka dostała nowe miejsce pracy. Robią co do nich należy

Znam ich
@Karolcia

Byłam na zleceniu od nich i byłam zadowolona. Narazie opiekuje się mamą ale wrócę i pojadę od nich. Warunki dobre. Umowa i kasa były na czas. Polecam

Burel
@Znam ich

Polecam firmę Senesio. Mają dużo fajnych ofert i można też wybierać. Nie wymuszają wyjazdów jak ktoś nie chce to nie. Ja mam dobry kontakt z nimi i wyjazdy na tyle ile chce. Pauzuje też tak jak planuje.

Senesio

Bardzo dziękujemy za pozytywne wypowiedzi i obiecujemy dalszy zapał we wspolpracy z naszymi pracownikami jak i partnerami. Jeślii są osoby niezadowolone ze współpracy z nami bardzo prosimy o kontakt, a sprawa zostanie rozpatrzona niezwłocznie. Cieszymy się z każdej opinii bo umożliwia ona nam podnoszenie naszej jakości. Konstruktywna krytyka to rzecz bardzo ważna i chętnie ja przyjmujemy. Z tego miejsca również prosimy o zaprzestanie oczerniania naszej firmy bezpodstawnie bo taka taktyka nie ma nic wspólnego z rzetelnością. Proszę nie łączyć firm na podstawie zbieżności imion lub innych przesłanek które nie są sprawdzone. My jako firma dokładamy ogromnych starań aby nasz zespół był zadowolony z pracy u nas i to się nie zmieni. Z zapałem i zaangażowaniem w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań do naszej codziennej pracy celem budowania naszej pozytywnej drużyny do jakiej zapraszamy osoby chętne i rzetelne. Również zaznaczamy iż żaden Hejt, sztuczna krytyka i celowe działanie na szkodę firmy w internecie nie jest anonimowy i pozostawiamy sobie drogę otwartą do ewentualnych roszczeń wobec szkodliwych działań osób trzecich. Po konsultacji z zespołem http://GOWORK.pl wiemy że takie możliwości jak najbardziej istnieją i w razie potrzeby i rażących naruszeń regulaminu przy pomocy portalu sprawa będzie skierowana do organów ścigania a dane IP oraz cookie będą im udostępnione. Z góry dziękujemy za kontakt i rzetelne podejście do sprawy. Bardzo dziękujemy również osobom (przede wszystkim naszym wspaniałym opiekunom) za wsparcie. Odwdzięczymy się wspomnianym już zaangażowaniem w naszych działaniach i codziennej pracy. Życzymy uczestnikom tego forum przede wszystkim zdrowia w czasie tak wielkiej niepewności i zagrożenia. Miejmy nadzieję że zagrożenie szybko minie abyśmy mogli dalej spokojnie pracować i swobodnie podróżować. Z poważaniem Zespół Senesio

@Senesio

Do wiadomości Senesio tutaj imiona i nazwa firmy nie jest pomylona sprawa zaszła za daleko pozdrawiam

Venus

Tak jak pisałam mi się podoba. Proszę mnie nie pouczać bo ja jestem zadowolona. Kolejna wypłata na czas dziś. Polecam

@Venus

A kto tu kogoś poucza? Dobrze ze płaca oby już zawsze płacili nie tak jak w Gorzowie i Humanis ie Trzymamy kciuki

tak
@Goska

to jest. Pani Anna (nazwisko zmienione) 2 lata temu miała w Gorzowie agencję opiekunek. Nie płaciła opiekunkom, zamknęła firmę i przeniosła się do Szczecina. To już trzecia firma należąca do niej i do osób z nią związanych. Średnie niewypłacone wynagrodzenie z obu poprzednich firm to 2 tys. EURO. jak ktoś chce być następny, jego sprawa.

Tosia
@tak

To prawda co pisze pani teraz mają Senesio by znowu oszukiwać i wzbogacać się kosztem ludzi którzy ciężko pracę wykonują Jak oni mogą tak beztrosko żyć masakra

Venus

No właśnie. Jestem tego samego zdania. Ja zadowolona moja koleżanka tez.ona jest że szczecina i sprawdzała ich. Pojechala i zadowolona. Ja tez rozmawiała z nimi wiele razy przed wyjazdem i jak byłam na szteli to też. Wszystko w porzadku.

Ewela

Witam wszystkich. Nie jestem pracownikiem biurowym a nie koordynatorem tej firmy. Pracuję jako opiekunka w firmie Senesio od początku grudnia. Wróciłam do pracy po miesiącu przerwy. Firma jak firma . W mojej opinii spełnia swoje zadania i jest ok. Zawsze byłam za tym aby informować ludzi jeśli firma robi coś źle albo (usunięte przez administratora) ale tutaj muszę stanąć w obronie. Nie mi oceniać jakie są inne sytuacje ale ja jestem zadowolona i nie uważam żeby firma mnie źle traktowała. Jestem opiekunka od ponad 11lat jestem ze Szczecina dlatego zdecydowałam się na pracę w tej firmie. Byłam w biurze , umowę podpisałam na miejscu a kiedy zjechałam na pauzę też do biura się wybrałam. Niech każdy pójdzie i się przekona. Bardzo miłe Panie i pomocne. Ja polecam i zapewniam że moje doświadczenia są pozytywne. Z góry dziękuję za nie wciąganie mnie w dziwne dyskusje bo zdania nie zmieniam. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej pracy

@Ewela

Oj jak bardzo szybko zareagowała Pani oby się ugladalo i wypłacali tego wszystkim życzymy w opinii ludzi itak są naciągaczami którzy bazaja na wykorzystywaniu i nie płaceniu ludziano chyba że nowy prezes ma nich wpływ powodzenia

Gienia

Wspolpraca z firmą Humanis bardzo mi się podoba. Dobry kontakt miła obsługa a ja trafilam na dobra rodzinę. Pieniądze mam na czas.

Tola
@Gienia

Ta firma nazywa się Senesio a nie Humanis tak to jest jak samemu pisze się pozytywne opinie

Marek

Ja już pisałem i się powtórzę. Moja żona jest zadowolona i nie będzie zmieniać firmy. Nawet wczoraj był potrzebny kontakt i pomoc i nie było z tym problemów.

Marek

Moja zona jezdzi z ta firma. Kontakt ma dobry. Transport organizuja, umowe doslali. Jak byl problem to zadzwonili do rodziny i pomogli. Teraz syn robi zakupy i pomoc przychodzi a zona mowo ze rodzina fajna. Pieniadze dostala na czas. Nie mozemy nic zlego powiedziec.

@Marek

Ja też jestem zadowolona. Nie wiem czemu teraz niektórzy piszą skoro nie pracują z nimi. Ja pracuje z senesio i mam pieniądze na czas. Skoro mi płacą to pisze. Są w porzadku. Polecam tak jak już wcześniej pisalam. Jestem opiekunka od 5 lat lacznie i ta firma mi pomogla więc ja tez im pomoge bo są w porzadku.

Ola
@Venus

Cieszę się bardzo że na początku takie zadowolone jesteście z Senesio to ich początki pod nowa nazwa oby Was nie Oszukali w Humanis ie też zapowiadało się dobrze może się opamiętali nigdy bym tam już współpracy nie podjęła powodzenia wszystkim

Ola
@Venus

Oby tak było zawsze powodzenia wszystkim

@Marek

Oby tak było zawsze jeśli mogę doradzić niech żona jak najszybciej ucieka z tej firmy bo oni się nigdy nie zmienia Maja To W Genach Nie Płacić Ludzi Tak przez pierwszy miesiąc zapłacą a potem będą swoje dziury latać naszymi pieniądzmi

ktoś
@Teresa

Pani Tereso, tego nie piszą opiekuni, tylko "nowi" właściciele "nowej" firmy :)))

@ktoś

Ja o tym wiem dlatego przeszczegam bo mnie to w Humanis ie spotkało poczekać jak opiekunki zaczną się upominać się o pieniądze

Klaudia

Ja tam mogę napisać za siebie. Mam dobrą pdp A rodzina jest bardzo miła. Z agentury sa zadowoleni inna tez. Jak dzwonie to zawsze mam kontakt i jak prosze to pomagaja. Mam nadzieje ze ta firma sie obroni bo staraja sie. Pani Agnes jest bardzo fajna. Sa wyplacalni i nie olewaja mnie na szteli. Ja polecam senesio

Tersa
@Klaudia

Oby tak było i oby wypłacali jak teraz oby się schemat ich dawnych firm nie powtarzał

@Klaudia

Oby się pani nie rosczarowala po zakończeniu kontraktu ze pieniążków na koncie nie będzie oni z tego słyną powodzenia zycze

Polecam

Bardzo dobra agentura ! Panie bardzo miłe I pomocne,. Nie słyszałam nic złego na ich temat...

Mają
@Polecam

To (usunięte przez administratora) nie wierzcie im przekonacie się może kiedyś zalegają pieniądze ludzio

Gosia
@Mają

To prawda to dawny Humanis nie wypłacają pieniędzy od dwóch lat otwierają firmy na inne nazwiska i zamykają a ludzie czekają na swoje pieniądze nie dajcie się nabrac

Agnieszka
@Gosia

Tak mi też nie wypłacili dokładnie to sprawdzali ludzie do tego wynajęci tak to prawda to dawny Humanis nie dajcie się nabierać

tak
@Agnieszka

nie płacą od 2 lat, jeszcze w Gorzowie przestali wypłacać! zmieniają nazwy, miejsce i nazwiska, a schemat działania bez zmian

@tak

To prawda

Jest ok

Dla mnie jest dobrze. Na początku źle trafiłam ale powiadomiona agenturę i od razu mnie dali na następną sztele. Mam pania do opieki, trochę maruda ale warunki bardzo dobre. Córka czasem przychodzi i jest bardzo mila. Zadowoleni z mojej kuchni bardzo. A firma zorganizowala transport i zaplacila. Wszystko ok I bez problemow. Staneli po mojej stronie.

Marzena

Jeżdżę na opiekę z firmy Senesio. Firma jest dla mnie w porządku. Bardzo miłe Panie kontaktują się ze mną jak jest potrzebą. Dobre warunki mam u rodziny jestem zadowolona. Wypłatę mam na czas.

Terenia

Ja jestem w firmie od Lutego i po tygodniu otrzymałam zaliczkę jak tylko Poprosiłam Umowa na czas kontakt 24 z paniami .

Justyna

Witam Czy ktoś słyszał coś o firmie Senesio ze Szczecina. Zgodziłam się na wyjazd w styczniu i chciałam się czegoś dowiedzieć o nich Dziękuję

@Justyna

Są oszustami otwierają i zamykają firmy żeby tylko nie płacić ludzia

Zostaw merytoryczną opinię o Urszula Starzec Senetio Firma - Szczecin

Urszula Starzec Senetio Firma