CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE

Nowy wpis

Moje dziecko chodzi tutaj teraz do przedszkola. Była to najlepsza decyzja. Oczywiste jest chyba to, że przedszkole to stara się o wygląd prac. Dzieci NIGDY nie są zostawione same. Zajęcia są świetne i jedyne w swoim rodzaju. Straszne jest to jak musi Panią boleć, że po prostu nie była Pani wstanie utrzymać ich poziomu… Musiał być po prostu dla Pani zbyt wysoki. Pozdrawiam

Aneta Nowy wpis

Czy pracownicy zostali takie polecenie "z góry" odnośnie tego marketingu internetowego?

Nowy wpis

@Aneta

Czy zgłosiła Pani ten fakt swojemu przełożonemu?

Rodzic

W jaki sposób traktowani są rodzice dzieci? Co konkretnie ma Pani na myśli?

Agata

Strasznie przeraziło mnie to co napisałaś o traktowaniu dzieci tutaj. Porównanie do figurek dla robienia zdjęć jest serio niepokojące, a nawet przykre jeśli serio udają, że te dzieciaki tam są szczęśliwe. Też widzę, że pisałaś coś o zdjęciach dzieci na facebooku. A tak w ogóle można sobie upubliczniać ten wizerunek dzieciaków w sieci?

Katarzyna
@Agata

Ja również jestem przerażona tymi słowami… aż mnie ciarki przechodzą jeśli to faktycznie prawda. Strach teraz komuś zaufać i powierzyć dziecko.

Ciekawska Hopsa Sówka Nowy wpis

Informujemy, że w związku z zamieszczonymi tu oszczerstwami, które traktujemy bardzo poważnie, zostały już podjęte odpowiednie kroki prawne, ponieważ uważamy, że jednym miejscem na odniesienie się do opublikowanych tu kłamstw jest sąd. Sprzeciwiamy się formułowaniu nieprawdziwych, obraźliwych, znieważających, szkalujących określeń wobec naszych Dzieci, Rodziców -Dzieci, jak i naszych Pracowników. Małgorzata Kielan

Jola

czy wystarczy mieć wykształcenie pedagogiczne czy jakieś specjalistyczne bardziej do pracy z trudnymi dziećmi ?

A.

Polecam to miejsce. Jest to miejsce, w którym stawia się na rozwój pracownika, dyrekcja motywuje do podnoszenia kwalifikacji, udziału w różnych szkoleniach, potrafi docenić osoby z pasją oraz zapałem do pracy. Zaangażowanie oraz chęć rozwoju przekładają się na atrakcyjne zarobki.

K.
@A.

Widać że jesteś dobrze"opłacona" .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czyli przedszkole ma teraz postojowe ?

A.

Szanse na rozwój ma ten co donosi odpowiednim osobom. Zresztą, opinie o panującej atmosferze, dyrekcji, podejściu do pracowników są w dużej mierze znane w mieście. Wystarczy spojrzeć na rotacje i samemu sobie odpowiedzieć czy przedszkole jest takie dobre jesli kadra co chwile się zmienia. Ocieplanie wizerunku "ładnymi" zajęciami i uwiecznianiem ich nie odzwierciedla prawdziwej atmosfery.

Zadowolona

W Ciekawskim Jeżyku pracuje już od dłuższego czasu. Uważam, że jest to miejsce otwarte na ludzi, ich pomysły, kreatywność, rozwój. W zasadzie od początku doświadczam tam ogromu wsparcia, satysfakcji- czuję, że się mocno rozwijam! Jest to przedszkole bardzo świadome- dzieci każdego dnia bardzo dużo tam zyskują. Jest to praca wymagająca dużego zaangażowania i pracowitości, jednak nie wyobrażam sobie innego zespołu ludzi:) mogę uczciwie przyznać, że w Ciekawskim Jeżyku czuję się bardzo dobrze!

AnoniMowa

Pracuje w Jeżu od roku, więc jeszcze do niedawna sama byłam młodym pracownikiem. Mobingu ani zastraszenia nigdy nie doświadczyłam. Jak w każdym miejscu atmosfera jest taka, jaką budują ludzie w zespole. A zespół to pracownicy. :) Faktycznie roszady się zdarzają ale w tak odpowiedzialnej i wymagającej pracy z Dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi, nie każdy się odnajduje. Szczególnie jeżeli standardy są wysokie. Jednak wymagania są adekwatne do poziomu zarobków. Na starcie dla nowego pracownika pojawia się też pakiet wewnętrznych szkoleń, które wdrażają nowe osoby w metody, którymi pracuje się w przedszkolu. Od początku mojej pracy staram się być otwarta i pomocna dla innych i to samo otrzymuje w zamian. Polecam Jeżyka z całego serca.

Potwierdzam to, że starzy pracownicy znęcają się nad nowymi - są zarozumiali, nie pomagają, cieszą się z niepowodzeń i o wszystkim bardzo chętnie opowiadają dyrekcji.

P.

Miejsce fatalne. Wszystko z zewnatrz wyglada interesujaco. Od wewnatrz zupelnie inna sprawa. Pracowalam krotko, atmosfera i traktowanie pracownika na żenujacym poziomie.

P

Z przedszkolem jestem związana już od kilku lat. Bardzo sobie chwalę tę placówkę. Uważam, że jest to świetne miejsce dla osób, które chcą się rozwijać, lubią pracę z dziećmi z wyzwaniami oraz potrafią współpracować z innymi. W placówce sporo się nauczyłam i nadal uczę, zarówno dzięki pracownikom, dzieciom i rodzicom którzy są związani z naszym przedszkolem. Oczywiście czasami bywa trudno, oczekiwania wobec nauczycieli są wysokie i jest to zrozumiałe że względu na dzieci oraz standardy placówki. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykształcenia i umiejętności pracownika. Bardzo się cieszę, że podjęłam pracę w tym miejscu od razu po studiach - dzięki temu zyskalam bardzo wiele praktycznych umiejętności oraz cenne doświadczenie w pracy z dziećmi. Polecam pracę w naszym przedszkolu wszystkim osobom lubiącym wyzwania!

M

Ja pracuję tam od 7 lat i nigdy żadnego mobbingu nie doświadczyłam. Za to wielokrotnie byłam świadkiem jak przychodziły osoby bez chęci do pracy, siedzące cały dzień na Fb w telefonie i oczekujące, że za to będą dostawały wynagrodzenie. Być może osoby tak lekko rzucające oskarżenia o mobbing powinny najpierw sprawdzić definicję tego słowa, a później zrobić autorefleksję swojego zaangażowania w pracę. Z wieloletniego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to miejsce, gdzie dzieci są ważne, a każdy pracownik, który angażuje się w swoją pracę jest doceniany, ma szansę na awans i przyzwoite zarobki. Pani Dyrektor bardzo stawia na rozwój osobisty pracowników i umożliwia różne szkolenia, również te, które zaproponują pracownicy.

Czy przedszkolanki mogą liczyć na jakieś kursy, szkolenia? Może organizują jakieś wyjazdy integracyjne?

@Anna

Tak, są organizowane szkolenia.

bardzożyczliwa

Również nie polecam tego miejsca. Fatalna atmosfera, tragiczny stosunek dyrekcji do pracowników. Idźcie do pracy wszędzie byle nie tam!

@bardzożyczliwa

Mogłabyś napisać coś więcej? Rozumiem, że nie polecasz tego miejsca pracy pod względem atmosfery, która tam panuje, jednak chciałbym dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej. Może chociaż zarobki są atrakcyjne?

bardzożyczliwa
@Adam

Z tego, co wiem zarobki wynoszą od 2200 do 3000 na rękę. Wszystko zależy od tego, jakie masz wykształcenie i doświadczenie oraz czy dokształcasz się cały czas na podyplomówkach, kursach, szkoleniach itd. Podobno są podwyżki, ale ja pracowałam tam bardzo krótko, więc nie mam zdania na ten temat.

zainteresowana

Jestem zainteresowana pracą w tym przedszkolu, czy ktoś może się podzielić opiniami o warunkach, bo widzę, że pojawiły się ogłoszenia o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE - Poznań

• Jak się pracuje w CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE?

Zobacz opinie na temat firmy CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CIEKAWSKA HOP SA SÓWKA & JEŻ O ZWIERZ & TRA LA LISEK PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE