Lagerdere Duty Free
0 0 4 5 1
Kasssua Nowy wpis

Nie polecam ponieważ nie szanuje się tam ludzi . W sklepach panuje bardzo zła atmosfera . Większość personelu to Kadra która nie wie co ze sobą zrobic. Konsultantom zabrano pod głupim pretekstem premie i dziwne to bo skoro firmę stać na utrzymanie tak dużej ilości kadry której wiadomo trzeba płacić wyższe pensje to dlaczego zwykłemu pracownikowi który swą praca tyra na to wszystko zabiera się premie ?..... Mobing to chleb powszedni w sklepach firmy na Lotnisku Chopina. Praca w takiej atmosferze wykańcza psychicznie i fizycznie . Sklepami zarządza osoba poniżająca personel . Nikomu nie polecam pracy w sklepach tej firmy !

Mariusz Nowy wpis
@Kasssua

Wspominasz, że są zabierane premie. Czy mają one charakter uznaniowy, zalezą od wyników sprzedaży i nie zawsze się należą? Dodaj na jakie jeszcze inne benefity mogą liczyć zatrudnione osoby. Będę wdzięczny za odpowiedź.

ONA ONA ONA Nowy wpis

Panie Linda cenie pana jako aktora i rozumiem przesłanie reklamy . Tak to co piszą ludzie jest czytane przez żony matki dzieci pracodawców ale jest druga strona medalu czyli ludzie zaszczuci poniżani bo takie są "normy' w firmie ..... Moje słowa są słowami prawdy i nie mam żadnej złej intencji by komuś dokopać bo być może przeczyta to żona/maz/córka/syn szefa-szefowej. W Firmie Lagerdere Duty Free a dokładnie w sklepach na Lotnisku Chopina panuje MOBING !!! Kierowniczka Małgorzata K. która przegrywa kolejny proces w sądzie o mobbing nadal sprawuje funkcję kierownika nadal znęca się i wyzywa podłe na pracownikach . Co to za normy i metody ? To skandal by taka skompromitowana osoba nadal pozostawała na swoim stołku ! Nie szanuje się pracowników w Aeli na lotnisku Chopina . Małgorzata K . to despotyczna nieprzystosowana do realiów nowoczesnego zarządzania ludzmi osoba . Dziwię się że ktoś taki stosujący metody zarządzania ludźmi rodem z czasów PRL po przegranych procesach sądowych nadal pozostaje na swym stanowisku kompromitując soba markę Aelia . Pracowałam w tej firmie ponad 3 lata i wiem co mówię . To co się tam dzieje to TRAGEDIA. Odradzam każdemu pracę w tej firmie .

ONA ONA ONA

Zostaw opinię o Lagerdere Duty Free - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie