Dafo Plastics SA

Opinie o Dafo Plastics SA

Zostań w domu

Byłem na rekrutacji pani niby kadrowa nie wie na jakie stanowisko kandydat wysłał swoje CV. Dyrektor zadaje nie potrzebne pytania, brak kompetencji i nic konkretnego o pracy i wynagrodzeniu padło tylko stwierdzenie dogadamy się !!!!!! Nikomu nie polecam tej firmy szukają cały czas łosi !!!!!!!!!!!!!!!!

@Zostań w domu

Dziękujemy za opinię. Nasz proces rekrutacja jest szczegółowo opisany w zakładce "Proces Rekrutacji". Na rozmowie rekrutacyjnej uzgadniane są obowiązki jak i wynagrodzenie. Nasz dział HR chętnie udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

Andii

Pracowałem w DAFO przez długi czas. Zacząłem na produkcji jako pomocnik operatora i zostałem dokładnie przeszkolony co i jak mam robić. Zarobki adekwatne do stanowiska. Szybko awansowałem na operatora maszyn i gdyby nie sytuacja rodzinna, pracowałbym dalej. Wspaniała, rodzinna atmosfera i warunki, by się rozwijać. Polecam bardzo

katalizator
@Andii

Rodzinna atmosfera, szkoda że nie słyszałeś co się mówi w biurze o pracownikach z produkcji i reszcie. Byś szybko zmienił zdanie chłopie

@Andii

Andii, dziękujemy za opinię. Chcemy, aby każdy nasz współpracownik był usatysfakcjonowany z pełnionej funkcji. Doceniamy zaangażowanie i chęć rozwoju. Pozdrawiamy!

Tytus

Mam wrażenie, że komuś nie po drodze z pracą i stąd takie zarzuty. Dobremu pracownikowi jest tu dobrze, polecam.

@Tytus

Dziękujemy za opinię, Tytus!

Patryk

A czy robią problem jak chce się pojechać na urlop?

@Patryk

Odpowiedź poniżej.

@Patryk

Patryku, dziękujemy za pytanie. Urlop wypoczynkowy przysługuje wszystkim pracownikom na tych samych ogólnopolskich zasadach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dafo Plastics SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ogólnie wielki wał na rozmowie

Wysłałem CV na stanowisko X, przygotowałem się pod rekrutację na stanowisko X (produkty, rynek, koncepcje, itd.) W trakcie spotkania rekrutacyjnego okazało się jednak, że zostałem zaproszony pod kątem stanowiska Y. To że Pani HR widziała we mnie potencjał i dobrego kandydata było miłe. Mimo to, wypadałoby poinformować kandydata pod kątem jakiego stanowiska faktycznie jest rekrutowany, tym bardziej jeśli to podróż: 100km w 1stronę + powrót. A co jeśli okazałoby się że ta 2 oferta mi nie odpowiada?? Co do spotkania, powiedziałbym standardowe, gdyby pominąć niewłaściwe zachowanie (usunięte przez administratora) wyśmiewając jakby, zadał pytanie w stylu: skoro było tak dobrze, to czemu Pan szuka pracy? Po kilku zdaniach wypowiedzianych przez (usunięte przez administratora) Wracając: czy można zadać pytanie z szacunkiem i zdobyć informacje dlaczego ktoś zmienia prace? -Można. Inna spr., że ciągłe wychodzenie ze spotkania, odbieranie telefonu (usunięte przez administratora)w jego trakcie nie świadczy dobrze o manierach. ... Tym samym byłem po 1 etapie, w dalszym kroku miało ukazać się ogłoszenie, a firma miała odbyć spotkania z pozostałymi kandydatami (którzy dopiero mieli się wyłonić) i wtedy miałem otrzymać feedback. Niestety mimo ustalenia info nie dostałem, poprawka: nie dostawałem... Sytuacja przeciągała się, poniekąd z uwagi na zmianę struktur. I oile ile zrozumiem to, że coś się przeciąga, o tyle w takiej sytuacji zawsze można napisać cokolwiek informując o tym - zamiast olewać i doprowadzać do syt. w której kandydat musi się przypominać, prosić o info... Warto zaznaczyć, iż w międzyczasie w związku z moim pytaniem o status, otrzymałem m.in. takie zdanie: "Mam nadzieje, że w przeciągu tygodnia zaprosimy Pana do kolejnego etapu." + dalej była informacja, co czeka kandydatów na 2 etapie. Dalej Pani HR poszła na urlop o czym mnie informowała, dlatego miała kontaktować się ze mną inna Pani (też HR). Ale nie kontaktowała się. Pani HR nie odezwała się również po powrocie z urlopu. Na koniec po kilku tygodniach otrzymałem enigmatyczną wiadomość: Dziękuję, (...) nie mogę zaprosić Pana do kolejnego etapu rekrutacji" (to był już mail od Pani z HR). Ostatecznie nie otrzymałem merytorycznego feedbacku, mimo iż mój udział w rekrutacji trwał kilka miesięcy :) ------ W rekrutacjach tak już jest ktoś że kogoś się wybiera, kogoś się odrzuca, natomiast całokształt tego co się wydarzyło, świadczy o nieprofesjonalnym zachowaniu i traktowaniu kandydata. Niech potencjalni kandydaci wyciągną wnioski z opisanej sytuacji i zastanowią się, czy wysyłać CV na rotacyjne stanowiska. Moim zdaniem oferty pracy które pojawiają się ciągle na te same stanowiska to ogólnie jeden wielki wał - praca najlepiej za najniższą krajową , tylko dla pracowników na dotacje z Urzędów pracy i na staże lub jak kto woli :-) .Dużo obietnic ., szumu i na tym się kończy .Nie polecam !!!

Panda
@Ogólnie wielki wał na rozmowie

Rotacje jak w młynku ;( chyba widac na forum, jaka panuje atmosfera, jeżeli chodzi o dialog z przełożonymi. nikomu sie nie udało wywalczyć tego, co mu obiecano, a upominając sie o swoje, ryzykujemy zwolnieniem. jakiś czas temu byla mowa o tym, ze dafo ma ambicje byc najlepszym pracodawcą. zabawne. a należałoby zacząć od czystek i wynagrodzenia w biurze, ktore nie uwłacza kompetencjom. A wynagrodzenia są raczej odwrotnie proporcjonalne do kompetencji. Dyrektor raczej nie narzeka na kasę i lezy na stanowisku ponad 10 lat. A czy coś potrafi? jego brak kompetencji pozwala na długi dryf i zapewnia spokoj. Przez jego politykę kadrową ludzie z kompetencjami decydują raczej o szybkim odejściu. Jak ktoś ma umiejętności i wiedzę to szybko zbiera manatki i znika :)

@Panda

Dziękujemy za Twój komentarz. Równocześnie przykro nam, że twoje doświadczenie w pracy z nami nie jest pozytywne. Zatrudniamy wiele kandydatów na różne stanowiska ze względu na nowe potrzeby związane z rozwojem firmy. U nas każdy współpracownik jest traktowany tak samo bez względu na pełnione funkcje.

@Ogólnie wielki wał na rozmowie

Dziękujemy za Twój wpis! Już przy pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą z działu HR kandydat jest informowany na jakie stanowisko aplikował. Po odbytej rozmowie rekrutacyjnej kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli jednak Twoje doświadczenie jest inne dziękujemy za podzielenie się tą informacją. Pozwoli nam to polepszyć proces rekrutacji tak, aby był możliwie jak najprostszy i jak najkrótszy.

Cała prawda

Więc moją wypowiedz zacznę od tego że ta firma to ogólnie jakieś nieporozumienie ,na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry , szkolenia, zwroty dojazdów pełen pakiet zdrowotny i wiele innych ciekawych rzeczy, które z rzeczywistością nie maja wiele wspólnego . Pierwszy dzien w pracy postawią cię przy maszynie i pracuj bez jakiegokolwiek przyuczenia jesteś zdany albo na siebie i domysły co ty masz przy tej maszynie robić, bądź tez jeśli dobrze trafisz na koleżankę czy kolegę który ci wyjaśni co musisz wykonać , oczywiście to nie leży w jego interesie bo jest takim samym robolem ,wiec może ci wyjaśnić ale wcale nie musi .W tej firmi nie przechodzisz żadnych kursów , o tym możesz pomarzyć. Druga kwestia jaką poruszę to podejście panów do kobiet jest nijakie chamowate , bezczelne i wogóle nie na miejscu. Trzecia kwestia kontrolerka a jest tych pań trzy , co mogę powiedzieć dwie na właściwym miejscu a jedna to jakieś nieporozumienie ,wiecznie niezadowolona , wyraz twarzy sam za siebie mówi , tej kobiety na tym stanowisku nie powinnno być jeśli nie potrafi zarządzać ludźmi i wprowadza niepotrzebny chaos to powinna w domu siedzieć albo kibelki oporządzać. Człowiek mógłby wyliczać ale dnia by brakło by opisać wszystko co tam się dzieje, wykorzystują cię na każdym kroku jadą po tobie jak po łysej kobyle , zachorujesz z przeciągów które tam panują to albo ci upierd........... z pensji albo cię zwolnią . Tam trzeba mieć stalowe nerwy i twarda d. U. P. Ę za przeproszeniem.

@Cała prawda

Dziękujemy za komentarz. Staramy się, aby praca u nas była satysfakcjonująca dla każdego. Cała nasza oferta jest określona w zakładce " Co oferujemy" oraz na stronie www.dafo.pl w tym pakiet medyczny, ubezpieczeniowy czy pełne szkolenie stanowiskowe. Jeśli jednak Twoje doświadczenie jest inne, zawsze zachęcamy do przekazania tej informacji, pozwoli nam to jeszcze bardziej usprawnić cały proces.

Maria

Nie polecam, firma nie dba o ludzi, liczy się tylko wyzysk, dopóki przychodzisz codziennie do pracy to jesteś ok, ale niech tylko coś Ci się stanie lub twojej rodzinie, że nie możesz przyjść to masz zabrane pieniądze, a gdyby dłużej Cię nie było,Bo np dziecko chore, to Pan dyrektor sprawi, że pójdziesz na nowe stanowisko, żebyś sama się zwolniła bo jesteś ciężarem i nie ważne czy pracujesz rok czy 15 lat. Niestety takie praktyki na porządku dziennym. Nie polecam tej firmy nikomu.

@Maria

Mario, dziękujemy za Twój komentarz. Przykro nam, że Twoje doświadczenie nie jest pozytywne. Każdy urlop wypoczynkowy czy inny przysługuje wszystkim pracownikom na zasadach określonych w ogólnopolskich przepisach które są bezwzględnie respektowane w naszej firmie.

Młody

Czy warto tam składać dokumenty o pracę? Pytam bo widzę wiele negatywnych opinii i nie jestem pewien...

Jak najbardziej
@Młody

Jak przyjdziesz, to zobaczysz, że wszystkie te negatywne komentarze, to wielka bzdura wypisywana przez jedną osobę, która chce zaszkodzić firmie... przeczytaj sobie opinie zszokowanego ona mówi wszystko i jak najbardziej też mogę się pod tym podpisać.

@Jak najbardziej

Dziękujemy za komentarz.

@Młody

Młody, zachęcamy do złożenia dokumentów. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi benefitami oraz aktualnymi ofertami.

Wstrząsnięta

Witam, firma mało przyjazna pracownikom, atmosfera fatalna, zarobki marne. Nie polecam !

@Wstrząsnięta

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że masz takie doświadczenie w pracy z nami. Polecamy jednak sprawdzić jakie mamy w tym momencie benefity do zaoferowania naszym współpracownikom.

zszokowany

Czystając te wszystkie opinie jestem w ciężkim szoku, pracuje w tej firmie od 2 lat i oczywiście nie chce nikogo bronić, ale jak można porównywać jakąkolwiek firmę do obozów koncentracyjnych Auschwitz Birkenau jak to pisze @sędzia Bardzo przepraszam, ale wydaje mi się, że wypada mieć jakiś kręgosłup moralny, chociaż patrząc na te wypowiedzi, widać, że ta osoba nie zrozumie nawet co to jest. Przyglądałem się tym wszystkim wpisom i widać, a przynajmniej tak mi się wydaje, że jedna i ta sama osoba próbuje zaszkodzić firmie, nie wiem jakie są relację między Dafo, a tym człowiekiem, ale to co pisze ta osoba to są po prostu brednie. Jeżeli mogę wyrazić opinie na temat firmy, to może nie w samych pozytywach, bo wiadomo, że nie ma takiej pracy, gdzie będzie wszystko idealnie, bo zawsze coś się znajdzie co można poprawić, ale nie zauważyłem tutaj na pewno złego traktowania człowieka, tak jak ktoś tu napisał "Jeśli ktoś lubi być traktowany jak popychadło", nie miałem również sytuacji gdzie nie zgadzałaby się wypłata, która jest wypłacana zawsze na czas i o której była mowa przy rozmowie kwalifikacyjnej, są również dodatkowe pakiety zdrowotne, z których zawsze można skorzystać. A co do atmosfery w firmie to jestem zdania, że jaką sobie zrobisz taką będziesz miał, ja jestem normalnym i raczej uśmiechniętym człowiekiem, nigdy nie czułem się tutaj źle, to jest tylko kwestia podejścia, bo jeżeli nie chce Ci się pracować, olewasz swoje obowiązki, nie robisz tego co do ciebie należy, to zawsze będziesz niezadowolony. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, skoro jest tyle złych opinii na temat Firmy Dafo Plastics, to dlaczego ludzie jeszcze tam pracują? dlaczego firma zatrudnia około 200 osób ? skoro ludziom tak źle, dlaczego nie poszukają sobie innej pracy? Odpowiedz jest prosta, ktoś po prostu pisze brednie próbując oczernić firmę. A z drugiej strony jeżeli nie przyjdziesz i nie spróbujesz to się nie dowiesz, też zatrudniając się w tej firmie miałem pewne obawy czytając właśnie opinie, ale powiem szczerze, że nie żałuje tego, że przyszedłem i spróbowałem, bo dostaje wszystko to co było zaproponowane i bardzo dobrze mi się tu pracuje. A co do dyrektora który często przewija się we wpisach, jest to normalna osoba, rozmawiałem z nim na rozmowie kwalifikacyjnej też widuje go na hali produkcyjnej, zawsze uśmiechniętego, podejdzie porozmawia, poda rękę, więc nie zauważyłem żeby był jakimś bucem lub też ch... którym został też nazwany, tutaj właśnie widać kto pisze te komentarze, osoba która nawet nie potrafi w sposób kulturalny wyrazić się o człowieku, pasowałoby sobie kupić słownik języka polskiego i książkę z zasadami dobrego zachowania. W tym momencie wyrażę się na temat tej osoby tak jak ona robi to wobec innych "kozak w necie p... w świecie" bo gdybyś był taki odważny jak tutaj i w dodatku anonimowo, to miałbyś jaja przyjść i powiedzieć to wszystko prosto w oczy temu człowiekowi. Ciekawe czy dyrekcja to wszystko czyta, bo jeśli nie, z chęcią im o tym powiem, bo to co tu się wyprawia wychodzi poza "wyrażanie własnej opinii" i zaczyna wyglądać jak celowe niszczenie wizerunku firmy. Szczerze, gdyby nie porównanie Dafo do obozu Auschwitz to pewnie bym olałbym tą sprawę, bo to jest już po prostu złe i ktoś chyba nie wie o czym pisze!!! Gdyby to trafiło na mnie, już dawno zająłbym się sprawą, bo na pewno nadaje się pod jakiś paragraf. I tu nie chodzi tylko o Dafo, z każdą firmą bym tak zrobił. To po prostu smutne co ludzie potrafią pisać, bo skoro firma jest w porządku wobec mnie, to dlaczego ja mam nie być widząc co tu się dzieje. Pozdrawiam i mam nadzieje, że ci którzy czytają te brednie wypisywane wyżej nie będą się bali przyjść i spróbować.

Jurgen
@zszokowany

Bla bla bla. Pół godzinny wpis o niczym. Pracujesz dwa lata, o dwa lata za długo. Nie słyszałeś jeszcze nigdy jakie słowa padają na pracowników produkcji od panów z biura. Te negatywne komentarze nie wzięły się z nikąd. Jesteś człowiekiem który zbyt mało słyszy, albo nie chce słyszeć. Kiedyś i Ciebie dopadnie jak zostaniesz zwyzywany od (usunięte przez administratora)a ty pewnie przyjmiesz to z pokorą bo przecież ci się należało?

popieram
@zszokowany

popieram wypowiedz zszokowanego, nie czytajcie tych bredni tylko przyjdźcie i spróbujcie

@popieram

Dziękujemy za komentarz!

@zszokowany

Zszkowany, bardzo dziękujemy za Twoją cenną wypowiedź i opinię o naszej firmie. Chcemy, aby każdy nasz pracownik był usatysfakcjonowany z pełnionej funkcji. Staramy się również odpowiadać na każdy komentarz. Również serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w rekrutacji lub nawet samego zapoznania się z firmą i naszą propozycją dla przyszłych pracowników. Pozdrawiamy!

Nikt

Co ja mogę powiedzieć? Non stop widnieje ogłoszenie, że poszukują ludzi do pracy. Po rozmowie mówią, że odezwa się do 1-2 tyg. a tak naprawdę mają Cie (usunięte przez administratora) Nie wiem jakie trzeba mieć doświadczenie, żeby zadowolić panią co przeprowadza rozmowy? Ogólnie odradzam umawiać się na rozmowe, szkoda tracic czasu. Niby szukają do pracy a nikogo nie przyjmują.

@Nikt

Dziękujemy za Twoją opinię. Cały czas staramy się usprawniać nasz proces rekrutacji. Szukamy kandydatów na różne stanowiska ze względu na szybki rozwój firmy. Tworzymy kolejne miejsca pracy i staramy się, aby proces rekrutacji był jak najszybszy.

Coraz to gorsze wynagrodzenia. Brak systemu motywowania pracowników a raczej zniechęcania. Aktualnie dyrektor wprowadza program 5 bieg czyli cięcie kosztów na wszystkim co się da. Oszczędności najlepiej na zwykłym pracowniku. Nie przyznana premia za jakosc, które obiecywał. Wszystkim którzy chcieliby tu pracować szczerze nie polecam.Puste słowa nic więcej. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Jesli jesteś mocno zdesperowany brakiem pracy, lubisz być (usunięte przez administratora) przez pseudo kadre zarzadzajacych nieudaczników, jesteś gotowy pracować za pensje zbliżona do minimalnej , jesteś gotowy pracować bez znacznej podwyżki płac przez najbliższe lata i jesteś gotowy na przyjmowanie coraz to nowych obowiązków służbowych to jest to praca dla Ciebie.

Daga
@pracownik

Można wiedzieć ile zarabia się na stanowisku pakowacz ? Na zmiany nocne ?

Propaganda
@Daga

Na umowie najniższa krajowa, reszta to na gębę (tzw premia uznaniowa) za wszystko ucinają, za każdy błąd

@Daga

DAGA, chcielibyśmy nawet teraz odpowiedzieć na Twoje pytanie. Stanowisko pakowacz jest również na zmiany nocne. Odnośnie wynagrodzenia, zapraszamy na rozmowę do naszego działu HR. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie danych stanowisk. Pozdrawiamy.

@pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że Twoje doświadczenie w pracy z nami nie jest pozytywne. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki. Wysokość wynagrodzenia jest indywidualnie uzgadniana z każdym naszym współpracownikiem. Zachęcamy do poznania naszej oferty.

Kiloś

Fajnie się tutaj pracuje, ja lubię Łysego, równy gość tak samo jak i inni

Endriuu
@Kiloś

Witam serdecznie :) oczywiście nie polecam tej firmy;) Po roku pracy tam mogę stwierdzić ze to już ukraińska firma niestety. Baardzoo mało płacą.Kadra baardzooo zła w niczym nie pomaga,nie słucha pracownika a jak nie pracujesz nadgodzin i chociaż 2 razy w sobotę to możesz się pożegnać!traktują pracownika jak rzecz!!! każą uczyć ukrainę i potem Cię zwolnią taka prawda ;) NIE POLECAM !!!

@Kiloś

Dziękujemy za Twój komentarz. Pozdrawiamy!

@Endriuu

Endriuu, dziękujemy za Twoją opinię. Doceniamy wszystkich pracowników którzy kierują się zaangażowaniem i chęcią nauki bez względu na narodowość czy pochodzenie etniczne.

Beata

Pełen profesjonalizm i duża elastyczność przełożonych. Do tego stabilność firmy i poczucie bezpieczeństwa. Zarobki odpowiednie do kompetencji i rodzaju pracy. Polecam, dla mnie najlepsza opcja na Podhalu

Jasiek
@Beata

Totalna kicha !!!! W tym zakladzie juz tak jest duzo zaklamania atmosfera straszna jak sie ma plecy wolno wszystko.Dyrektor obiecuje zlote gory a w rezultacie to zwykle mydlenie oczu..... Nie dajcie sie zmylic to tylko pozory jaka rodzinna atmosfera i wspaniala praca a osoby zarzadzające ?? O to jest dopiero orzech do zgryzienia nie liczy sie czlowiek na produkcji licza sie dla nich wyniki , no i uwielbiaja pokazywac swoją wyzszosc....Po 20 latach pracy (usunięte przez administratora).Widzę że Dafo Plastics jest dnem z fabryk na Podhalu.Areszta można zapomnieć.Normy ciągle w górę, co najlepsze za wydajność załogi extra kroją premię.Grosze za chorobowe. A w tym kraju jest wszystko ok nikogo nie obchodzą firmy tak postępujące,jesteśmy tylko mięsem armatnim. Jedym slowem Nie polecam .....

@Jasiek

Jaśku, dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam jednak, że masz takie doświadczenie z pracą z nami.

@Beata

Beato, dziękujemy za Twój komentarz. Cieszymy się i pozdrawiamy!

Leszek

Polecam, super warunki, uczciwe podejście do pracowników

oszukana
@Leszek

wez przestan chlopie co ty piszesz ,,,,nikomu nie polecam takiej pracy gdzie pieniedze nigdy się nie zgadzaja (usunięte przez administratora)

@Leszek

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy!

@Leszek

Dziękujemy za twoją opinię, Leszek.

@oszukana

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że Twoje doświadczenia są negatywne. Wynagrodzenie naszych pracowników jest zawsze uzgadniane przed rozpoczęciem pracy.

Chudy

Mi się tutaj podoba wszystko i nigdzie nie znajdę lepiej. Polecam, dla mnie najlepsza firma na Podhalu a pracowałem już w wielu miejscach

@Chudy

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy!

Bartek

Polecam z całego serca. Nie znam innej firmy, która by tak dbała o całokształt, a przede wszystkim o ludzi

@Bartek

Dziękujemy za Twoją opinię.

Krzychu

Super warunki, fajna atmosfera, ogólnie na tak

@Krzychu

Dziękujemy, Krzychu!

Pracuję w DAFO już kilkanaście lat i jestem zadowolona. Wiem czego się spodziewać, czego się ode mnie oczekuje i na to pracuję. Polecam bardzo współpracę z tą firmą jeśli zależy Wam na rozwoju, pracy w bezpiecznym środowisku i stabilności. Idealne miejsce

@Marta

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że praca z nami przynosi Ci satysfakcję. Pozdrawiamy.

Propaganda

Ale propaganda to jak na wojnie widzę ulotki w postaci komentarzy że jest super w dafo. Hahshaha mogliście to w czasie rozłożyć a nie widać że akcja typu zasypmy prawdziwy obraz firmy. Nie za dobrze to wygląda, masakra żeby tak się zniżyć.

@Propaganda

Dziękujemy za Twoją opinię. Mamy jednak nadzieję, że wszystkie komentarze są zgodne z prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Dafo Plastics SA - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Dafo Plastics SA?

Zobacz opinie na temat firmy Dafo Plastics SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dafo Plastics SA?

Dafo Plastics SA