ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa

Opinie o ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa

wojtek Nowy wpis

Nie polecam tej firmy , Umowa to jak cyrograf co byś nie zrobił ponosisz koszty ,nawet jak pracodawca sam zrezygnuje ponosisz koszta ubran bhp .Ale to nic , x umów podpisanych oczywiście inblanko bez dat itp . To mało lekarz zrobiony , spakowany ,odmówione inne opcje , i cisza niedziele miałem wyjechać i juz 2 tydz cisza .nie polecam nikomu .jak ktos chce przedstawię to pseudo umowę. oryginał już u prawnika, dla chętnych mam kopie .

@wojtek

I co z tej umowy o pracę wynika? Nawet, jak nie wyjechałeś i się nie odezwali, to i tak miałbyś im kasę zwracać za lekarza, ciuchy BHP, czy co tam jeszcze? Była opcja, żeby szybciej przesłali Ci wzór umowy, by na spokojnie się zapoznać, czy skonsultować z prawnikiem?

Pawel_1979 Nowy wpis
@wojtek

Troche naciagana ta twoja historia :/ Raczej cięzko uwierzyć, że firma skierowala cie na badania, podpisales umowe i nie opjechales nigdzie! Mysle ze po prostu sam olales temat a teraz masz pretensje, bo zostales bez roboity.

Paula Nowy wpis
@Pawel_1979

A w tej umowie było coś napisane odnośnie zerwania jej lub niedotrzymaniu słowa przez firmę? Może wtedy udałoby się coś dostać w zamian. Mój chłopak obecnie byłby chętny na wyjazd, ale nie wiemy czy sytuacja trochę się polepszyła.

Warunki pracy bardzo dobre , zakwaterowanie również , kilometrówka oraz wypłata co miesiąc do 10 go . ???? Jedna z lepszych agencji ogólnie , koordynator bardzo spoko , kontaktowy , jak jest sprawa do załatwienia to nie odmawia pomocy . Język nie wymagany ale dobrze jest znać chociaż podstawy angielskiego czy niemieckiego po prostu jest łatwiej dogadać się z kierownikami . To wszystko w sumie . Ja ktoś ma chęci i chce pracować to polecam tą agencje z czystym sumieniem ????

A mnie interesuje właśnie kwestia tego zakwaterowania. Ile osób zazwyczaj w jednej kwaterze jest, zdarzają się pojedyncze pokoje? I ile pobierają tygodniowo/miesięcznie za to? Bo kiedyś miałem sytuację w innej firmie, że te koszty były zbyt wysokie w stosunku do zarobków. No i ile za kilometrówkę teraz dają?

Cargoo

Mogę z czystym sumieniem polecić. Umowa polska, wysokie składki w ZUS. Dużo godzin. Można zarobić. Mają pracę zarówno dla wykwalifikowanych pracowników i bez doświadczenia też.

@Cargoo

Po ile godzin miesięcznie się pracuje, skoro uważasz, że jest ich dużo? Uważasz, że można zarobić. Ile? Jesteś w stanie podać widełki? Chodzi mi o pracę dla osoby bez doświadczenia, która chce się przyuczyć...

Dobra praca, z dobrą umową i warunkami (mieszkanie, formalności załatwia firma)

@Ania

Mówisz, że firma zalatwia mieszkanie i formalności. Ale czy tylko pomagają w załatwieniu miejsca czy też opłacają całość? Jak z dojazdem na miejscu, trzeba już samemu zorganizować? I dobra umowa i warunki tzn. jakiej stawki się spodziewać można?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik produkcji / kontroli jakości (automotive) wydawały Ci się najkorzystniejsze?

ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Umów w Częstochowa. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Dobra praca, z dobrą umową i warunkami (mieszkanie, formalności załatwia firma)

Jak jest z pakietem medycznym w ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa? Można dołączyć rodzinę?

Ssss

Odpuść sobie tą firmę banda zlodzieji i (usunięte przez administratora) najgorsze biuro pośrednictwa pracy z jakim miałem styczność

Aleksandra
@Ssss

Jak spytam dlaczego to opiszesz to jakoś obiektywnie? Bardzo zależałoby mi na tego typu opinii. Dasz znać jak to wyglądało i czemu takie zdanie masz?

Grzegorz
@Ssss

Pracuje w tej firmie od roku pieniadze zawszę na czas nigdy nie miałem problemów z firmą. Mieszkania zawsze czyste i dobry kontakt. Pozdrawiam Panią Aleksandrę ;))

Ktoś
@Grzegorz

A którego dnia masz kasę na koncie? Jeśli okazałoby się, że mieszkanie Ci nie odpowiada to można prosić o zmianę?

Wlodek

Jak można skontaktować się z firmą? telefon?

xyz

Ludzkie podejscie do pracownika. polecam

Iwona
@xyz

Rozwiniesz tą myśl? To znaczy, że atmosfera w pracy jest fajna?

Darek788

Jedna z najlepszych agencji pracy na SLąsku. Polecam z czystym sumieniem za duza roznorodnosc ofert.

@Darek788

Piszesz, że duża różnorodność ofert - to na plus. A jak z wynagrodzeniem, terminowością wypłat i umową?

Adam W.

Polecam

M

Jak to jest że jako nie liczna agencja pośrednictwa nie posiada własnej strony internetowej fanpage ani niczego nawet kontaktu tel. Mailowego … NIC?

Ss

Dzień dobry,czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku spawacza koło clopenburga,na czym polega i jaka to firma?? Z góry dziękuję

Daro46

U mnie atmosfera w pracy dobra. Może też tak trafiłem ale jesteśmy przy Cloppenburgu w kilka osób i jest ok. Stawka nie powala ale godzin sporo. Jakoś to wychodzi

Mafi
@Daro46

Wiadomo dobra atmosfera w pracy musi byc bo inaczej to człowiek się tylko męczy. Tak samo na mieszkaniu, jak trafisz na jakiegoś ćpuna czy alkusa to zamiast odpoczywać ponrobocie to musisz się męczyć.

MK
@Daro46

Daro46 interesuje mnie podjęcie pracy ABM GLOBAL jesteś pracownikiem mógłbyś nadmienić co konkretnie spawacie ? jakie warunki w pracy pisałeś ze stawka nie powala jaka stawka jest za godzinę w ogłoszeniu od 12,00€ do 14,50€ na rękę (netto)wysokie składki na ZUS, już od 6,000zł czy to się zgadza co jest w ogłoszeniu ?

Wojti

o co chodzi z tą corona bonus ???

Zbigniew

Od Kwietnia spawamy pod Magdeburgiem z tej firmy na konstrukcjach. Praca po 9-9,5 godz od 6 rano, w zapowiedziach pracujace soboty, i pierwsza zmiana od 5 rano z uwagi na mozliwe upaly. Nie ma problemu z dojazdami do pracy, bo na piechote wychodzi 20 min. Mieszkanie czyste, po remoncie, bez jakiejsc stechlizny czy grzybow na scianach.

bez nicka

Polecam współprace. Wszystko sie zgdaza, wyplaty na czas.

Gruby73

Mieszkania klasa i można rowerkiem do pracy!

Mafi
@Gruby73

A gdzie na kontrakcie jestes ?

Pawcio

Polecam!

Rafael
@Pawcio

Gdzie na kontrakcie jestes ?

Mateusz

Pierwszy raz z ta firma. Na razie jest ok. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa - Częstochowa

• Jak się pracuje w ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa