Transports "La Cabra"

Vic

Opinie o Transports "La Cabra"

Słowa kojarzące się z Transports "La Cabra" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Firma Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili,koleżeńscy,OK.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1800 eur Najbardziej podobało mi się w Transports "La Cabra":Dotrzymywanie,wszystkich umów pracodawca-pracownik Najbardziej nie podobało mi się w Transports "La Cabra":

Zostaw opinię o Transports "La Cabra" - Vic

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transports "La Cabra"