Campina Polska Sp. z o.o. Sp. k., Campina Bacha Sp. z o.o.

Opinie o Campina Polska Sp. z o.o. Sp. k., Campina Bacha Sp. z o.o.

miro

spotkałem ich ofertę pracy i myślałem, ze dowiem się tutaj coś więcej o firmie ale tu cisza....

eks Campina Polska Sp. z o.o.

Jacek [usunięte przez moderatora] tam jeszcze dyrektoruje? Wspominam Go bardzo pozytywnie

anonimowa

Ta firma to jest jakas porazka totalna pozazka obiecanki cacanki a glupiemu radosc .Place smieszne albo bardzo smieszne Premia jaka premia !!!!!!!!! a wymagania Kadra [usunięte przez moderatora] ha ha ha ha ha śmieszna

Zostaw opinię o Campina Polska Sp. z o.o. Sp. k., Campina Bacha Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Campina Polska Sp. z o.o. Sp. k., Campina Bacha Sp. z o.o.