Opinie o Letniskowo.Pl Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Letniskowo.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Letniskowo.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Letniskowo.Pl Sp. z o.o. w Białystok

Pracownik Letniskowo

Co do kryzysu taka firma jak Letniskowo podobnie jak Pronar przestoje bo nie ma zamówień. Firma Letniskowo zasłużyła na negatywną opinię za brak planów rozwoju firmy i bardzo dużą rotację na produkcji, sprzedaż też. Słaba jakość i reklamacje. Naciski z każdej z strony bo winny jest pracownik a nie szefowie. Słaba jakość we wszystkim w tej firmie. A teraz zaczyna sie ucinanie. Zla atmosfera, ciagle napiecie i pytanie czy firma przetrwa.

@Pracownik Letniskowo

Po przeczytaniu części z tym „ucinaniem” także ostatnie pytanie zaczęło mnie zastanawiać. Z miesiąc temu jednak w innych postach zapowiadali, że chyba będzie dobrze? Co do teraz się zmieniło? Ja będę szukać pracy dopiero po nowym roku, co do tego czasu może się stać? Będą wprowadzać u was podwyżki? i czy macie może sporządzane w firmie plany roczne?

Grzesiek

Witam.Osoby bez żadnego doświadczenia przy produkcji maja szanse na zatrudnienie w Państwa firmie?

Mirek
@Rafał

Szkolenia są tylko, tylko na papierze, aby firma miała z tego zyski i ładnie mniemanie.

Andzia

No, a ile taki monter domków zarabia? Czytałam w ogłoszeniu sprzed 3 lat, że wtedy to było 3.000-3500 brutto, ale dziś to nawet mniej niż minimalna krajowa :) Ktoś z produkcji da znać, ile teraz ma miesięcznie?

@Jagoda

Tak jest rotacja duza i zastój a firma ma duzo kryzysów

Domi Nowy wpis

Hejka, pojawiła się oferta dla specjalisty ds. sprzedaży. po wcześniejszych zapytaniach widzę, że ponownie się pojawiła. To bardziej rotacja? Interesuje mnie ocena celów. Czy są wyrabialne?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jak wyglada atmosfera na produkcji?Praca ciężka fizycznie?No i jaki system płacy.Wszystko idzie na konto czy tak jak w więkrzości firm że na konto najnizsza a reszta do ręki?

dzień dobry. partner będzie rozważał aplikację na elektryka. Na stronie firmowej piszą, że będzie mógł teraz zarabiać do 4 800 zł na rękę. Czy praca na te kwotę zdaje się wam być adekwatna? Nie jest ciężko?

Chciałbym pracować jako Specjalista ds. Obsługi Klienta w mieście Mikołów. Czy rzeczywiście można zarobić 5800 PLN? W jakich firmach?

Letniskowo.pl

Dzień dobry, w ogłoszeniu na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta w mieście Mikołów jest mowa o wynagrodzeniu w wysokości 4000 zł brutto, skąd takie informacje?

Lepiej tam nawet nie zaczynać pracy. Czysty wyzysk pracownikow. Ciezko sprzedawac domki ktore nie maja jakosci. Produkcja leci na szybko bez kontroli. To budy raczej a nie domy. Nacisk na sprzedaz ale nie ma jakosci. Albo dostaniesz premie albo nie zależy od widzi mi sie dyrektora.

P.W. Nowy wpis
@Piotr

Na zewnątrz budynku stoi wystawa, którą można zwiedzić i muszę przyznać, że domki zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej zrobiły na mnie spore wrażenie. Stwierdzenie, że są to "budy" jest bardzo mylące.

Czy po rozmowie w Letniskowo.Pl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

nie rozumiem trochę tej odpowiedzi odnośnie tego, że ludzi redukują skoro oferty są wstawiane. Możecie proszę rozjaśnić mi te okoliczności? po prostu myślę nad tym ogłoszeniem dla specjalisty ds. zakupów. Mam nawet większe doświadczenie niż to zakładane minimum roczne z opisu, ciekawi mnie więc jaka wyszłaby podstawa przy osobie o 3-letnim stażu?

Nabory na dział zakupów są spowodowane rotacja czy rozwojem? Ofertę sprzed paru dni znalazłam i jeśli to tak druga opcja to czy jest szansa na określenie przedziałów placowych? Potrzebuje mieć porównanie

JO

Zwalniają ludzi. kasa nic ciekawego

Lenio

Witam jestem byłym pracownikiem Letniskowo. PL przepracowałem ponad dwa lata w tej firmie i muszę przyznać , że nie mogę powiedzieć złego słowa na ich temat , owszem zdarzały się sytuacje , że dostałem burę od szefa było tak np. jak uruchomiłem alarm p/pożarowy ale to była moja wina . Wypłata zawsze była na czas a nawet i wcześniej , czyste toalety i superowa stołówka a nawet szatnia jest wzorowa i zawsze w niej czysto . Druga sprawa pracownik ma zapewnione ubranie robocze na start i nie musi o nie błagać , a wiem jak to jest w innych firmach gdzie musisz używać własne ubranko , a do domu wracasz brudny bo brak ciepłej wody i mydła lub pasty . Tak więc nie narzekajcie bo to jedna z lepszych firm w Białymstoku mam już swoje lata i dużo widziałem .

Jak wygląda sprawa grafiku w Letniskowo.Pl Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Andżela

Więcej osób się zgodzi z tym stwierdzeniem, że lepiej omijać firmę…? Ten dawniejszy wątek odnośnie premii i jej ewentualnego pomniejszania mnie zaciekawił, zwłaszcza ze temat zaczął się ze dwa lata temu. do teraz jaki typ premii przysługuje? Jedynie uznaniowa czy też jest jakaś regulaminowa? O niej także ktoś coś wspomniał ale nie wiem jak jest w tym roku?

Tez mieliście podobnie z tym feedbackiem co poprzednik? Po jakim czasie tak w ogóle mówią, że ewentualnie informacja dotrze? Ze względu na własne doświadczenie chciałam przyjść do pracy na wsparcie sprzedaży, są teraz oferty widoczne. Byliście na rozmowie już? to czysta formalność czy jednak dadzą jakieś zadanie?

Zizouzizizuza

Beznadziejne podejscie do kandydata. Zarzekają się że wyslą informacje po zakonczeniu rekrutacji o wyniku. Informacji brak

Odnośnie warunków jak widać już należy rozmawiać z Pracodawca osobiście, ale co w pierwszej kolejności z opiniami dotyczącymi pracy? jakie są wasze aktualne? myślę o pracy jako operator. Na stronie jest taka oferta na przecinarkę taśmową. Jaki macie średni staż tam na dziale?

Szymon

Witam. Aktualnie pojawiło się ogłoszenie na konstruktora. Może ktoś się dokładnie wypowie na temat tego stanowiska? Na jakim programie firma pracuje, jak wyglądają sprawy zarobkowe? Kiedyś pracowałem jako konstruktor jednak z biegiem czasu, ostatnie lata zajmowałem stanowiska kierownicze w firmach produkcyjnych. Zastanawiam się czy warto. Szukam spokojnej, poukładanej firmy. W ogłoszeniu jest dość bogaty pakiet socjalny, a na tym bardzo mi zależy.

Letniskowo
@Szymon

Panie Szymonie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą. Opowiemy o roli konstruktora w naszej firmie, wyzwaniach, które przed nim, a także tym, co oferujemy w zamian.

WK

Jakie zarobiki w firmie obecnie ile jest przerw jakie warunki pracy itd ?

Co oznacza ten wspomniany rygor tak już na serio? I ta przerwa to kiedy wypada? Chyba ze sam sobie ją rozkładasz jak chcesz? Jaka jest do tego strefa socjalna? Co ludzie wtedy ze sobą robią?

Ile czeka się na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej?

Letniskowo
@Nowy

Wszystko zależy od ustaleń dokonanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeżeli ustalony został kontakt zwrotny po konkretnym terminie - to robimy wszystko, aby się z niego wywiązać. Czasami niestety, szczególnie w przypadku masowych rekrutacji, nie mamy możliwości kontaktować się z każdym z kandydatów. Wówczas kontaktujemy się z osobami, z którymi chcielibyśmy nawiązać współpracę - i o tym również informujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Ile czasu trwa rekrutacja?

qwe

Jak wygląda atmosfera pracy oraz zarobki czy jest tez jedna zmiana ?

Pracownik obecny
@qwe

Dwie zmiany 6-14, 14-22. Wyzysk, ciezka praca poganianie bo budujesz dom w tydzien, z premia 4500 5000 wycisniesz,

@Pracownik obecny

A to już na rękę, czy piszesz brutto? Bo z tego co tu Andzia pisała o wypłatach sprzed trzech lat, to ja bym obstawiał, że pewnie podajesz brutto :0

Jolka
@Pracownik obecny

Budowanie domu w tydzień? A to jest zgodne ze sztuka budownictwa? Nie znam się na niej dopiero czytam o waszych zarobkach bo może mam kandydata do podsunięcia ale nie wiem czy warto? czy wszystko jest dobrze przez taki tydzień wykonane? Nie ma miejsca na błędy?

Andzia

Artek
@Andzia

Bardzo mało, ciężka robota ale jakas premia jest ale trzeba sie mocno postarac

Jagoda

Nagle teraz kryzys przywołujesz? To co jest jego przyczyną? W tym momencie jestem w takim razie ciekawa jak firma poradziła sobie w okresie pandemii? Rotacja była oznaczana jako częsta ale czy są osoby o dłuższym stażu?

Optymista

Kryzys jest wszedzie,nawet zagranica mocno go czuje,wszyscy zwalniaja i ograniczaja produkcje,nie potrwa wiecznie, bedzie dobrze.

@Optymista

A jak tu wygląda sytuacja odnośnie informowania pracowników o planowanych podziękowaniach za współpracę? Czy to już zostało wprost zadeklarowane czy jednak to tylko domysły? Opisze ktoś co się teraz dzieje w firmie? nikt sam z siebie nie odchodzi?

@Jagoda

Tak jest rotacja duza i zastój a firma ma duzo kryzysów

Pracownik Letniskowo

@Pracownik Letniskowo

Co jaki czas w Letniskowo.Pl Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Letniskowo.Pl Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Letniskowo.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Letniskowo.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Letniskowo.Pl Sp. z o.o.?

Letniskowo.Pl Sp. z o.o.
  • Elewatorska 29