Opinie o Itzu Jobs Polska sp zoo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Itzu Jobs Polska sp zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Itzu Jobs Polska sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itzu Jobs Polska sp zoo w Olsztyn

Jarek

Bardzo polecam agencje Itzu Polska. Zakwaterowanie w bardzo niskiej cenie za śmieszne pieniądze w pełni wyposazone.moi znajomi również pracują dla interimu i posiadają również bardzo dobre warunki. Pieniądze bardzo dobre zawsze na czas. Moi koordynatorzy to ludzie bardzo życzliwi i pomocni. Jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam zmieniać interimu. Szczególne podziękowania dla Pani Anny i Pana Fryderyka za wszelką okazaną mi pomoc ????

Operator CNC
@Jarek

ktoś może aplikował na ofertę w ostatnim czasie i ma więcej informacji na jej temat?Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Pani Natalii z tego biura w belgi?

Cześć wam. Mam tu przed sobą ofertę od pracodawcy dla spawacza aluminium. Czy pracodawcy są tu raczej sprawdzeni? Nie chciałbym wejść na minę, więc czy może ktoś pracował albo był na rozmowie? wszystkie trzy metody spawania ogarniam, zastanawiam się ile by zapłacili

Mańka

A ktoś z Was pracował przez nich na miejscu w Olsztynie? Na FB mają ofertę operator tokarek CNC. Mąż kazał zapytać, z kim to umowę się podpisuje, czy z agencją? Do tych 6500 brutto dla doświadczonego pracownika da się jeszcze coś ekstra wytargować? :)))

Bartek Wasiak ITZU Nowy wpis
@Mańka

Dzień dobry, Umowa podpisywana jest bezpośrednio z firmą naszego Klienta, ITZU występuje w tym przypadku jako pośrednik pomiędzy kandydatem a klientem. Wynagrodzenie zawsze jest negocjowalne, tak więc zapraszamy do kontaktu i do spotkania u nas w biurze w celu przybliżenia szczegółów oferty. Pozdrawiamy ITZU Jobs Polska Olsztyn

@Bartek Wasiak ITZU

Co branie jest pod uwagę podczas wspomnianych negocjacji? I jak często zdarza się, że jednak pracownik na początku współpracy nie wpasuje się do klienta i odwrotnie? Na jakie wsparcie od firmy można wtedy liczyć?

Bartosz Nowy wpis

Jak przy większości negocjacji, pod uwagę brane są kompetencje twarde i miękkie, doświadczenie i staż kandydata na analogicznym stanowisku oraz szereg innych czynników, takich jak po prostu wymagania finansowe kandydata oraz możliwości finansowe firmy naszego klienta. Jeśli po rozpoczęciu pracy nasz kandydat uzna , że nie jest to jednak miejsce dla niego, lub sytuacja się odwróci i to klient zdecyduje, że dlasza współpraca nie ma sensu, umowa pomiędzy kandydatem a pracodawcą jest rozwiązywana.

Barbara
@Jarek

Twój komentarz raczej sugeruje, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w Itzu Jobs. Cieszę się i w związku z tym pomyślałam, że może mógłbyś napisać trochę więcej info o pracy w firmie. Są jakieś opcje rozwoju, co pracodawca oferuje tutaj w tym względzie?

@Barbara

Pracuje jako operator maszyn. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ja jestem zadowolony. Jeśli pyta pani o możliwości rozwoju oczywiście że są takie opcje. Oczywiście ważna jest tutaj znajomość języka i umiejętności. Agencja Itzu jeśli widzi że klient jest zadowolony sami proponują inne wakaty czy też pracodawca daje możliwość rozwoju

Operator CNC
@Jarek

Czy w firmie Itzu Jobs Polska sp zoo można pracować zdalnie?

Itzu Jobs Polska sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowlany. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Zbyszko

Pracowałem na nocnej zmianie przez ponad pół roku dla belgijskiego ITZU. Razem z nami był kolega Marek, który pracował wcześniej w Holandii. Marek lubiał balować nie tylko w weekendy,ale również w tygodniu. Już na początku swojej pracy pani koordynator ITZU.be Anna dzwoniła do mnie wieczorem, żeby przyjechać i zabrać służbowe auto, bo Marka zatrzymała po pijanemu policja. Pomimo tej wpadki,dalej miał na siebie służbowe auto!?! Markowi nie powinno przysługiwać auto, chociażby dlatego, że mieszkał najbliżej pracy i mógł dojeżdzać z kolegą, który miał swój prywatny samochód z Polski. Poza tym mieszkał w centrum miasta i miał blisko do sklepów. Jednak pani Anna uważała, że Marek musi mieć służbowe auto i w konsekwencji dalej jeździł po pijanemu. Nasz bohater również przychodził pijany do pracy, o czym pracodawca nieraz się skarżył pani Annie. Ona zaś wmawiała pracodawcy, że on nie jest pijany tylko chory (hehehhehe) - co za bezczelne kłamstwa. Markowi zdarzało się też, że przychodził do pracy na 22:00, ale po godzinie musiał się zwolnić ze względu na złe samopoczucie i jechać do "domu". To by tłumaczyło, czemu on musiał mieć tylko dla siebie służbowe auto - urywanie się z pracy, wtedy kiedy tylko zachce mu się pić. Poza tym wygadał się po pijanemu, że: "Ania to jest jego koleżanka z Holandii i jemu wszystko wolno". Zdarzyło mu się, że był miesiąc na chorobowym tylko, że zapomniał wziąć ze sobą zwolnienia od stomatologa w Holandii, na bolące go zęby. Jak wrócił do pracy to pani Anna załatwiła mu, że będzie chodził na ranną i popołudniowa zmianę, a my "biali (usunięte przez administratora) tylko na nocki. Oczywiście, po paru dniach pani Anna została wezwana do firmy, w której pracowaliśmy, żeby obejrzała sobie pracownika i sama stwierdziła czy o jest pijany czy chory. Marek jeszcze, że się spóźnił do pracy 5 godzin to przyjechał pijany autem. Oczywiście pracodawca powiedział, że on już nie ma wstępu tutaj, mimo jej idiotycznego tłumaczenia się za niego - tak nam opowiadali belgijski brygadzista i inni Belgowie. Po tym zdarzeniu Belgowie śmiali się z nas i mówili na głos "Polish Vodka". OTO KOGO się zatrudnia w ITZU.be i jaka opinie ma ITZU.be w Belgii przez takiego Marka i panią koordynatorkę Annę.

Michał z Łodzi

Osobiscie nie polecam tej agencji! Pracowałem dla ITZU w Belgii. Najważniejsze powody to: 1.) Przez dwa miesiące nie mieliśmy ciepłej wody, ciągle byliśmy zbywani, a pieniądze za mieszkanie cały czas pani Anna potrącała. Nawet jak się rozchorowałem z tego powodu, to do nich też to nie docierało. 2.) Wypłaty się spóźniały nawet o dwa tygodnie. 3.) W gminie pani Ania kazała mi kłamać, że byłem później zatrudniony niż to wynikało z jej deklaracji i dokumentów, które przedstawiła w gminie. Tak w ogóle, to nie mogłem się doprosić żeby mnie w końcu zarejestrowała w gminie! Przed zatrudnieniem obiecywali, że oni wszystko załatwią! 4.)Pracowałem miesiącami tylko na nocnej zmianie, a dostawałem niewiele więcej niż na rannej. Wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora)

Magdalena

Interesuje mnie opinia na temat pracy w samym biurze, a nie wyjazdowej. Ktoś, coś? Jest tu ogłoszenie dla asystentki zarządu, ciekawi mnie jaka atmosfera i czy szefostwo okej, biorąc pod uwagę że na tym stanowisku jest z nimi częsty kontakt :P Rzucili hasłem "wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności", jaka kwota się pod nim kryje? Dodam, że mam +5 lat doświadczenia.

Xyz

Nie polecam agencji. Pani z którą rozmawiałam gdy powiedziałam, że szukam pracy z zakwaterowaniem najzwyczajniej zbyła mnie na starcie nie pytając kompletnie o nic i kazała zadzwonic w późniejszych godzinach po czym nie odbierała telefonu gdy dzwoniłam w wyznaczonym czasie. Uważam, ze takie podejście do czlowieka jest naganne i odradzam to biuro.

Chorzy ?

dobry i młody sprzęt (Volvo lub Scania) - praca 50-60h tygodniowo (+- 260h miesięcznie) - perspektywa stałej umowy po okresie interim - stawka: €12,50 / h + ARAB - bony na posiłki trzeci rok ten sam tekst podwyzek nie ma? i zakwaterowanie nadal w spelunie w centrum miasta bez parkingu ze trzeba z buta (usunięte przez administratora) 2 km jak sie uda znalezc miejsce parkingowe? debi le.

@Chorzy ?

Nie można zmienić zakwaterowania na lepsze i z parkingiem w pobliżu? Agencja nie może tego załatwić albo sam nie myślałeś żeby sobie poszukać? Bo rozumiem że trzy lata tam pracowałeś to chyba czas żeby spróbować zawalczyć o poprawę warunków, co?

eeeeeeee

a dla kierowcy C+E macie taka sama stawke od dwoch lat w ogloszeniu? zero podwyzek?? cos z wami nie tak!!!!!!!

Aneta
@eeeeeeee

A jaka jest ta stawka z ogłoszenia? Myślę, że zarobki zależą od doświadczenia i pewnie można też przedstawić swoje wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej, do tego zapewne jakieś premie. Najlepiej złożyć CV i sprawdzić samemu, czy nic się nie zmieniło.

Paulina

Pracuje dla agencji Itzu Polska i jest to mój pierwszy interim w Belgii Moja opinia o firmie jest bardzo pozytywna. Agencja od początku pomogła mi ze wszystkimi kwestami związanymi z pobytem tutaj. Mieszkam w pięknym domu z chłopakiem. Mieszkanie w pełni wyposażone z nieplatym parkingiem, w pięknej okolicy. Mam wszystko czego oczekiwałam. Zawsze mogę na nich liczyć w każdej kwesti, nie tylko związanej z pracą ale rozwniez w problemach dnia codziennego. Pieniądze na czas, ludzie z innych interimow pracują ze mną w jednej firmie i narzekają na wypłaty pomimo że mamy te same stawki. Narzekają na brak kontaktu i brak zainteresowania z ich strony. Dla mnie Itzu daje mi poczucie bezpieczeństwa i godnego zycia w Belgii. Polecam i zawsze będę polecać bo dla ludzi którym chce się pracować zawsze podchodzą z otwartym sercem komu się nie podoba zawsze może iść do innego interimu lecz wątpię który interim pomoże od samego początku. Korzystałam pół roku z samochodu kiedy nie miałam swojego. Dzięki pracy w Itzu spełnilam swoje marzenie o kupnie nowego auta i mam zamiar dalej spełniać swoje marzenia z ich pomocą ????

@Paulina

Witam. Chciałem zapytać jakie auta oferuje firma?

Spike1905

Uwaga na biuro pracy Itzu, (usunięte przez administratora) i rozbój w biały dzień. Niestety nie są słowni nie jest tak jak powinno zgadzać się z ofertą.

Uuuuu

Itzu to oszuści.zakwatetiwania tylko w centrum i za parking płacisz nawet nie ma gdzie podtaeic auta tylko 1 km od domu. Stawki podwyższone żeby tylko ściągną pracownika. Za takie (usunięte przez administratora) to należy die wam jedyna ocena. Od (usunięte przez administratora) z ulicy niczym die nie różnicie.

Paulina
@Uuuuu

Bardzo dziwne bo miałam okazję mieszkać na 2 zakwaterowaniach i każde z nich miało parking bezpłatny przy samym domu.i czemu niby (usunięte przez administratora) w czym niby oszukują.ja od 2 lat jestem bardzo zadowolonym pracowników jak i wielu moich znajomych .pozdrawiam

Bartek

Pracowałem na oliwkach w Belgii przez ITZU. Pani Anka mnie wyrzuciła z pracy i na bruk bo jej kolega ćpun i pijak Michałek zmówili się, żeby się mnie pozbyć po to, żeby on miał samochód dla siebie i mógł sobie jechać do Polski na (usunięte przez administratora) swojej córki. Zaczął mnie namawiać na picie wódki przed pracą i w pracy, a potem donosił na mnie do brygadzistki i pani Anki z ITZU. Podła i zła kobieta, niekompetentna i zakłamana. Zrobiła tak samo ze mną jak z moim kolegą Zbyszkiem. Jak skończył mu się kontrakt po pół roku z ITZU i przeszedł z ITZU do swojego pracodawcy belgijskiego na stałe to, żeby zgodził się na podpisanie umowy wcześniej naobiecywała mu, że ITZU będzie mu wynajmowało mieszkanie, a jak się okazało po miesiącu czasu zadzwoniła do niego, że ma się wyprowadzać!

Zniesmaczony
@Bartek

Będąc pracownikiem wielu firm w Polsce oraz za granicą nie do końca jestem w stanie zrozumieć twoje postępowanie w takiej sytuacji. Informujesz swoim wpisem że panuje w tej firmie "kolesiostwo" to jest w pożądku. Ale dlaczego zażywasz alkohol przed czy w trakcie pracy? Własnego rozumu nie masz? Stwarzasz tym zagrożenie sobie jak i innym osobom które z tobą współpracują. To nie są czasy PRL-u czy (usunięte przez administratora) gdzie "impotencja umysłową" oraz spożywanie alkoholu było codziennością. Jest to skrajną nieodpowiedzialnością. Uważam że w swoim rozgoryczeniu nie przemyślałeś do końca co zrobiłeś. Z poważaniem Zniesmaczony

Ona
@Bartek

"zaczal mnie namawiac na picie wodki przed praca i w pracy..." - serio? Kto o odpowiedzialny i o zdrowych zmyslach chleje w pracy? "Przeszedl z ITZU do swojego pracodawcy na stale" - i myslal ze agencja pracy ktora stracila pracownika, czyli kase za przepracowane godziny, za free bedzie mu oplacala mieszkanie? Ludzie ogarnijcie sie. Co to za brednie?

Kamila
@Ona

A może jeszcze był pod wpływem jak to pisał? :o Co nie zmienia faktu, że zgadzam się z przedmówcą odnośnie tej nieodpowiedzialności podczas picia w pracy. Ja naprawdę zaczynam sądzić, że to jednak pracownicy przysparzają firmom więcej problemów niż odwrotnie. A wy co uważacie?

Czy jest tutaj ktoś kto pracuje lub zamierza się zatrudnić przy sortowaniu odzieży w Peer? Szukam opinii na temat agencji jak i tego konkretnego miejsca pracy. Pozdrawiam

Nigdy nie mielismy platnych parkingow zawsze sa one oplacone z naszej strony lub darmowe. Stawki sa zazwyczaj wyzsze niz srednia a jesli chodzai o koszty zakwaterowania to sa one bajecznie niskie. Dodatek ARAB nigdy nie byl zanizony poniewaz ustala go najwyzsza izba pracy i taki dokladnie jest wyplacany. Polecam doczytac i wtedy zabierac glosy. Pozdrawiam serdecznie

BOOS

GADANIE BEZ SENSU ,TO ILE PŁACĄ TYGODNIOWO NA REKE

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Itzu Polska Sp. z o.o.?

Teode

Tak sa z rumunami w pakiecie.

romek

Itzu to to samo co selecta hr. Firma dziwna a jak dziwna to omijac. Za testy na koronawirusa nie placa. Stawki niskie a podatki wysokie,ledwo 400 euro na tydzien zakwaterowania lipa bo bez miejsc parkingowych tylko platnych i trzeba z buta chodzic bo auto musisz zosawic spory kawalek od zakwaterowania. itd.... a jest tego sporo. Nie polecam.

ITZU Polska
@romek

Selacta HR jest dostawca ITZU, podobnie jak kilku innych rekruterów w kraju. Co jest dziwnego w tej firmie? Dlaczego ITZU ma płacić za testy, które wykonać musi każdy, wyjeżdzający za granicę? Stawki są transparentnie podawane podczas procesu rekrutacji, podatki ustala rząd danego kraju. Zakwaterowania bardzo schludne, w pełni wyposażone,pokoje jednoosobowe. Tak, czasem znajduja się w strefie płatnego parkowania, jak w większosci miast w Belgii. Nie szukamy mieszkań na odludziu z bezpłatnym parkingiem.

thunder85
@ITZU Polska

Wszystkie szanujące się agencje płacą za testy swoi przyszłym pracownikom. Jedna ze znanych mi większych agencji ma podpisaną umowę z siecią laboratoriów Diagnostyka

Za takie tygodniówki???? żeby tak ograbiać ciezko pracujacych Polakow!!!!!!!!!!! Zero szacunku dla takich agencji ja ta.

Zostaw merytoryczną opinię o Itzu Jobs Polska sp zoo - Olsztyn

• Jak się pracuje w Itzu Jobs Polska sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Itzu Jobs Polska sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itzu Jobs Polska sp zoo?

Itzu Jobs Polska sp zoo
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
    10-457 Olsztyn