PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ

Katowice

Opinie o PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ

zami

Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Mam nadzieje , że tu będzie inaczej. Co do zatrudniania kobiet @moze to nie ma przecież takiego obowiązku

julian

Dobre. Z tego co wiem to [usunięte przez moderatora] nigdy nie zatrudniał żadnej kobiety

...

agata0979 - 2011-02-01 12:17:10 PHUB Wapex - 2 Michał Graboś bywa znaną firmą Duża liczba ludzi jak również i ja wypowiada się o niej pozytywnie. Robota bywa tam podobno ciekawa idobrze płacą. Swoje wymagają ale wszystko jest dla ludzi. Polecam PHUB Wapex - 2 Michał Graboś, pozdrowieniaw twoim mózgowiu Agatka bywa też więcej niż trzy szare komórki ale podobno to nie prawda gdyż w przewadze są żółte z przepicia ale wszystko jest dla ludzi i takich bezmózgich zwierząt jak ty i inne typki szablonowo wypisujące bzdety :))

Zostaw opinię o PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUB WAPEX - 2 MICHAŁ GRABOŚ