4EST Sp. z o.o.

Opinie o 4EST Sp. z o.o.

polecam agencje i miłych rekruterów :)

Vladimir

Агенція надає безкоштовне запрошення, що є перевагою. Координатори завжди на зв'язку і відповідають на всі питання, працевлаштовують та надають житло. Хостел в Берутові був хороший. При бажанні працювати тривалий термін безкоштовно допомагають в отриманні карти побуту.

Ivanka

Працювали через агенцію 4est, зустріли, допомогли з тестом на covid, надали житло на час очікування результату, менеджери завжди на зв'язку, відповідають на будь-які питання, безкоштовно допомагають в отриманні карти побиту.

Артем

Рекомендую агенцію 4Est до співпраці. Ніяких затрат з працівника:житло безкоштовне, мед комісія та запрошення так. Приїзди та працював. Надають альтернативу роботі. Хорошою кк'оординація працевлаштування.

Pracowałem już w wielu agencjach i z czystym sumieniem mogę polecić agencję 4EST. Współpracuje już z nimi kilka miesięcy i mimo niewielkich problemów wszystko da się załatwić. Dużym plusem jest stały kontakt z biurem, jednak czasem spóźniają się z wypłatami. Zapewnili mi także bezpłatne zakwaterowanie. Nie jest ono w najwyższym standardzie, ale przynajmniej nie muszę za nic płacić. Miałem kilka problemów związanych z pracą (miała wyglądać trochę inaczej), ale po rozmowie z Paniami z biura wszystko dało się rozwiązać. Ogólnie rzecz biorąc, wśród tych wszystkich agencji, 4EST jest naprawdę dobrym pośrednikiem.

Alicja
@Anonim

A jak praca w 4Est miała wyglądać i na jakim stanowisku miałeś pracować (czym się zajmować?)? Wspomniałeś, że trochę inaczej ale nie napisałeś nic więcej a chętnie dowiedziałabym się co i jak.. Podasz więcej szczegółów? I co do opóźnień z wypłatami.. to ile one wynoszą?

KLIENT

Po bezskutecznym wezwaniu do zapłaty za zaległe faktury z lutego, marca i kwietnia zleciłem Kancelarii Prawnej złożenie do sądu wniosku o upadłość/bankructwo spółki 4EST.

rambo
@KLIENT

Ty, jako klient, to możesz sobie najwyżej składać wniosek o upadłość własnej kupy. Współczuję doradztwa "takiej" kancelarii.

polecam agencje

Polecam współpracę z tą agencją. Raczej wszystko bez problemu, stały kontakt z koordynatorem utrzymuje cały czas.

Krzysztof

Firma 4Est szuka operatora wózka widłowego, lidera zmiany i pracownika produkcyjnego. Jakie umowy dostają nowo przyjęci pracownicy? Po okresie próbnym można starać się o stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony czy raczej praktykowana jest praca na zleceniu?

Polecam współpracę z agencją pracy 4EST. Wszystko przebiegło bezproblemowo, oferta została przedstawiona szczegółowo i dokładnie. Stały kontakt z koordynatorem jest dodatkowym plusem, bo wiem, że nie w każdej agencji tak jest. Do tego, agencja zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Czasem są drobne problemy, które wynikają z nieporozumień. Nie mniej jednak, współpraca przebiegła w zorganizowany i sensowny sposób. Jak dla mnie 4/5, ponieważ zawsze jest szansa na rozwój.

Cześć, chciałem się dowiedzieć czy ktoś może pracował dla tej firmy jako elektryk w Belgii. Widziałem ostatnio takie ogłoszenie tej firmy i się zastanawiam czy warto dzwonić.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EST Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w 4EST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EST Sp. z o.o.