ZAP DISTRIBUTION APS

Toruń

Opinie o ZAP DISTRIBUTION APS

Hau

Ja też tam pracowałem. Masakra. Teraz ogłosili upadłość ALE UWAGA - następnego dnia otworzyli nową firmę - teraz nazywają się VNL DISTRIBUTION(usunięte przez administratora)

M.

Lepiej omijać z daleka - pracowałem dwa miesiące i nie otrzymałem żadnych pieniędzy. Jak ktoś już się zdecyduje i pójdzie tam do pracy to niech od razu zapisze się do 3f - jak będzie draka (a będzie) to przynajmniej oni dla niego wycisną pieniądze. Wg mnie ta firma świadomie zatrudnia obcokrajowców bo ich łatwiej oszukać, część wróci do kraju bez pieniędzy i oni mają problem z głowy. Ostrzegam, lepiej nie pracować dla ZAP!!!!

Zostaw opinię o ZAP DISTRIBUTION APS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP DISTRIBUTION APS