Almus Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Almus Sp. z o.o.

Aktualność
Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.
Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Kadr w Almus Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Peres Nowy wpis

Jaka oferta dla Brygadzista Logistyk doświadczenie 12 lat

Kierowca Nowy wpis
Kandydat

Witam pojawiło się na waszej stronie ogłoszenie na kierowcę C C+E. Piszecie państwo że praca jast od poniedziałku do piątku. Moje pytanie czy to jazda tydzień na dniówkach, tydzień na popołudniu. Tydzień na nocki. Pytam dlatego że widzę wasz auta tesz w nocy jak jeżdżą. Z góry dziekuje za odpowiedź.

Peres
Kandydat

Witam czy jest praca dla logistyk --magazynier

Nowy wpis

@Peres

Dzień dobry . Zapraszamy do złożenia CV.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Almus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Zastępca Kierownika Produkcji w firmie Almus Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 6500 , jeśli chcę pracować na Zastępca Kierownika Produkcji?

Bezrobotna
Klient

Witam czy praca jest również w weekendy i święta,jest to praca na trzy zmiany tak i tydzień na rano, tydzień na popołudniu i tydzień na nocki.

Zainteresowana

Witam czy macie jakieś wolne miejsca pracy . Pozdrawiam

@Zainteresowana

Witam, na naszej stronie są aktualne oferty pracy. https://www.gowork.pl/praca/almus-sp.-z-o.o.;pr Zapraszam do aplikowania CV.

Zaiteresowany
Kandydat

Mam pytanie czy są przyjęcia kierowców np, CE kierowca ile może zarobić jakie trasy jakie godziny pracy,

@Zaiteresowany

Witam , obecnie jesteśmy na etapie zakupu nowych samochodów ciężarowych. Proszę o składani CV ponieważ prawdopodobnie zatrudnimy nowych kierowców.

Kierowca
@Almus Sp. z o.o.

Witam. Czy na chwilę obecną szukacie w kierowców?

@Kierowca

Tak , zapraszamy do składania CV

Almus Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kontroler ds. Jakości w Słomniki. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Pan Marek P. :))

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na warunki sanitarne i socjalne. Istnieje jedna toaleta na 3 linie produkcyjne + biuro i magazyn, czyli z jednej toalety korzysta dziennie ponad 100 ludzi (licząc magazyn i biuro nawet więcej, dochodzą także kierowcy samochodów ciężarowych). Szatnia wielkości magazynku w domu (na konfitury), jadalnia wygląda podobnie. Nie można sobie usiąść na przerwie i zjeść normalnie posiłku. Szafki są bardzo małe i jest ich niewiele na tak dużą ilość osób. Weekendami gdy nie ma pań sprzątających bardzo nieprzyjemnie śmierdzi z męskiej toalety. Przy końcu i początku każdej zmiany przejście między "pomieszczeniami" wiecznie zawalone przez magazynierów. Ile obecni pracownicy mają czekać na poprawę?

Dyrektor ds. niedorozwoju
@Pan Marek P. :))

Pracujemy nad tym

@Pan Marek P. :))

Szanowni Panowie myślę że problem tkwi nie w firmie tylko was ponieważ korzystając z toalety należy szanować czyjąś pracę i nie lać obok muszli tylko do to wy sami nie umiecie się zachować ciekawe czy w domu u siebie też tak robicie? A jak komuś nie pasuje praca to nikt nikogo na siłę nie trzyma Na miejscu szefa Panowie powinni dostać upomnienie za syf który zostawiają po sobie A potem ewentualnie karę może to was czegoś nauczy np :pokory uszanowanie pracy innych Pracuje mi się bardzo dobrze Pozdrawiam

sanitarni
@Dyrektor ds. niedorozwoju

Od ludzi sie wymaga! A samemu sie pracuje nad tym! Doobre!

Tomasz

Rzetelna firma którą polecam, praca lekka fizycznie bowiem połowa czynności to obserwacja produkcji. Współpracownicy pomocni dzielący się swą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ jest w czym się uczyć i rozwijać. Dział kadr znakomicie wywiązuje się ze swych obowiązków, dzieląc się wiedzą dot. dokumentacji, praw pracy itp. Kierownictwo jak i Szef to osoby komunikatywne, zwracający od czasu do czasu uwagę na pewne nieścisłości co jest ich pracą, przy takiej liczbie pracowników i ogólnej wartości zakładu to zrozumiałe. Oznacza to stabilne zatrudnienie, gwarantowaną wypłatę na czas. Reasumując polecam tego pracodawcę i firmę, warto zainteresować się póki wolne wakaty. Pozdrawiam :)

jezyk
@Tomasz

Opinia na zlecenie?

Beata
Kandydat

Dzień dobry! Czy w Państwa firmie pracują przedstawiciele handlowi? Jeśli tak to czy jest jakaś rekrutacja? A może ktoś wie jakie warunki pracy na tym stanowisku?

Kandydat

Witam, jak z zarobkami w firmie ? Mam 10 lat stażu na stanowisku mechanika. Na ile mogę liczyć? Da się tam zarobić 4 na rękę?

@Pytanie

Oczywiście , nawet więcej , zapraszamy.

Kandydat

Jakim systemem pracy pracuje się jako magazynier, czy jest to system 3 zmianowy z wolnymi weekendami czy 3zmianowy 4brygadowy? Na które godziny zaczynają się zmiany?

@Pytanie

Magazyn pracuje na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym w godzinach : 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

kandydat
Kandydat

Witam , czemu ciągle pojawia się ogłoszenie o pracę o pracę , prawie codziennie wznawiają ogłoszenie , co się dzieje?.

@kandydat

Witam Firma Almus sp. z o.o. stawia na ludzi którzy chcą się rozwijać i rzetelnie pracować. Pracownicy którzy przez swoje zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju firmy są należycie doceniani. W ciągu najbliższego miesiąca powstanie nowa linia produkcyjna, na którą poszukujemy nowych pracowników.

STARY PRACOWNIK
@kandydat

Pracuję w tej firmie już wiele lat i widzę co się dzieje. Moim zdaniem firma uczciwa i godna polecenia tylko trzeba pracować, a nie stać i bawić się telefonem jak to niektórzy młodzi robią. Przyjdzie taki do pracy, schowa się za maszyną i się bawi, a my musimy za nich robić. Niektórzy to nawet uczyć obsługi się nie chcą.. Od razu powinni takich wywalać a nie trzymać. Podoba mi się jak awansują ludzi bo przynajmniej nieroby co im się nie należy nie mają płacone tyle co senior lub mistrz. dobrze ze się rozwijają i coraz więcej ludzi zatrudniają i kupuja nowe maszyny, rozbudowują hale Kadrowa i kierowniczka powinna bardziej zwracać uwagę kogo zatrudniają. Szef w porządku.

Czy w Almus Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Serwisant Maszyn i Urządzeń umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 25 sierpnia na GoWork.pl.

Aktualność
Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.

Jakie godziny pracy obowiązują w Almus Sp. z o.o.?

Tam ie pracuję 24 H na 3 zmiany

@Pytanie

Nie warto tam iść za mało płacą a za dużo oczekują

Zarząd
@Szeryf

W planach mamy budowę darmowych baraków przy firmie, a także darmowe wyżywienie (miska ryżu i szklanka wody na jeden dzień).

@Zarząd

To fajnie cieszę się z tego powodu. ????

Wojtek
@Szeryf

Dokładnie

Symek

Gorąco polecam pracę w firmie almus. Jak komuś chce się pracować to Zarobi tam fajna kasę. Szef jest wpozadku. Miła atmosfera są tez premie kwartalne. Ogólnie spoko:)

Bartek

Almuss ma swoje zasady i swoje prawo, podnieśli o 200 zl państwo, w almussie podwyżek nie będzie. Ludzie narzekaja. Kierowniczki produkcji patrza krzywo dają kary, ma być wydajność jak najwieszka szybciej i szybciej. Gdzie. Pieniądze jakas podwyzka wszystko drożeje, dojazd wszystko. W nowej firmie podwyzke dostałem odrazu,l. Premie za najlepszą wydajność w kwartale jakieś 300 zl. Tyle do powiedzenia Pozdrawiam bartek

Zostaw merytoryczną opinię o Almus Sp. z o.o. - Słomniki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Almus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Almus Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Almus Sp. z o.o., to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Almus Sp. z o.o.