Almus Sp. z o.o.

Opinie o Almus Sp. z o.o.

Pan Marek P. :))

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na warunki sanitarne i socjalne. Istnieje jedna toaleta na 3 linie produkcyjne + biuro i magazyn, czyli z jednej toalety korzysta dziennie ponad 100 ludzi (licząc magazyn i biuro nawet więcej, dochodzą także kierowcy samochodów ciężarowych). Szatnia wielkości magazynku w domu (na konfitury), jadalnia wygląda podobnie. Nie można sobie usiąść na przerwie i zjeść normalnie posiłku. Szafki są bardzo małe i jest ich niewiele na tak dużą ilość osób. Weekendami gdy nie ma pań sprzątających bardzo nieprzyjemnie śmierdzi z męskiej toalety. Przy końcu i początku każdej zmiany przejście między "pomieszczeniami" wiecznie zawalone przez magazynierów. Ile obecni pracownicy mają czekać na poprawę?

Dyrektor ds. niedorozwoju
@Pan Marek P. :))

Pracujemy nad tym

@Pan Marek P. :))

Szanowni Panowie myślę że problem tkwi nie w firmie tylko was ponieważ korzystając z toalety należy szanować czyjąś pracę i nie lać obok muszli tylko do to wy sami nie umiecie się zachować ciekawe czy w domu u siebie też tak robicie? A jak komuś nie pasuje praca to nikt nikogo na siłę nie trzyma Na miejscu szefa Panowie powinni dostać upomnienie za syf który zostawiają po sobie A potem ewentualnie karę może to was czegoś nauczy np :pokory uszanowanie pracy innych Pracuje mi się bardzo dobrze Pozdrawiam

sanitarni
@Dyrektor ds. niedorozwoju

Od ludzi sie wymaga! A samemu sie pracuje nad tym! Doobre!

Tomasz

Rzetelna firma którą polecam, praca lekka fizycznie bowiem połowa czynności to obserwacja produkcji. Współpracownicy pomocni dzielący się swą wiedzą i doświadczeniem, ponieważ jest w czym się uczyć i rozwijać. Dział kadr znakomicie wywiązuje się ze swych obowiązków, dzieląc się wiedzą dot. dokumentacji, praw pracy itp. Kierownictwo jak i Szef to osoby komunikatywne, zwracający od czasu do czasu uwagę na pewne nieścisłości co jest ich pracą, przy takiej liczbie pracowników i ogólnej wartości zakładu to zrozumiałe. Oznacza to stabilne zatrudnienie, gwarantowaną wypłatę na czas. Reasumując polecam tego pracodawcę i firmę, warto zainteresować się póki wolne wakaty. Pozdrawiam :)

jezyk
@Tomasz

Opinia na zlecenie?

Beata

Dzień dobry! Czy w Państwa firmie pracują przedstawiciele handlowi? Jeśli tak to czy jest jakaś rekrutacja? A może ktoś wie jakie warunki pracy na tym stanowisku?

Witam, jak z zarobkami w firmie ? Mam 10 lat stażu na stanowisku mechanika. Na ile mogę liczyć? Da się tam zarobić 4 na rękę?

Oczywiście , nawet więcej , zapraszamy.

Firma Almus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik działu kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jakim systemem pracy pracuje się jako magazynier, czy jest to system 3 zmianowy z wolnymi weekendami czy 3zmianowy 4brygadowy? Na które godziny zaczynają się zmiany?

Magazyn pracuje na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym w godzinach : 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

kandydat

Witam , czemu ciągle pojawia się ogłoszenie o pracę o pracę , prawie codziennie wznawiają ogłoszenie , co się dzieje?.

@kandydat

Witam Firma Almus sp. z o.o. stawia na ludzi którzy chcą się rozwijać i rzetelnie pracować. Pracownicy którzy przez swoje zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju firmy są należycie doceniani. W ciągu najbliższego miesiąca powstanie nowa linia produkcyjna, na którą poszukujemy nowych pracowników.

STARY PRACOWNIK
@kandydat

Pracuję w tej firmie już wiele lat i widzę co się dzieje. Moim zdaniem firma uczciwa i godna polecenia tylko trzeba pracować, a nie stać i bawić się telefonem jak to niektórzy młodzi robią. Przyjdzie taki do pracy, schowa się za maszyną i się bawi, a my musimy za nich robić. Niektórzy to nawet uczyć obsługi się nie chcą.. Od razu powinni takich wywalać a nie trzymać. Podoba mi się jak awansują ludzi bo przynajmniej nieroby co im się nie należy nie mają płacone tyle co senior lub mistrz. dobrze ze się rozwijają i coraz więcej ludzi zatrudniają i kupuja nowe maszyny, rozbudowują hale Kadrowa i kierowniczka powinna bardziej zwracać uwagę kogo zatrudniają. Szef w porządku.

Aktualność
Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.

Jakie godziny pracy obowiązują w Almus Sp. z o.o.?

Tam ie pracuję 24 H na 3 zmiany

Szeryf

Nie warto tam iść za mało płacą a za dużo oczekują

Zarząd
@Szeryf

W planach mamy budowę darmowych baraków przy firmie, a także darmowe wyżywienie (miska ryżu i szklanka wody na jeden dzień).

@Zarząd

To fajnie cieszę się z tego powodu. ????

Wojtek
@Szeryf

Dokładnie

Symek

Gorąco polecam pracę w firmie almus. Jak komuś chce się pracować to Zarobi tam fajna kasę. Szef jest wpozadku. Miła atmosfera są tez premie kwartalne. Ogólnie spoko:)

Bartek

Almuss ma swoje zasady i swoje prawo, podnieśli o 200 zl państwo, w almussie podwyżek nie będzie. Ludzie narzekaja. Kierowniczki produkcji patrza krzywo dają kary, ma być wydajność jak najwieszka szybciej i szybciej. Gdzie. Pieniądze jakas podwyzka wszystko drożeje, dojazd wszystko. W nowej firmie podwyzke dostałem odrazu,l. Premie za najlepszą wydajność w kwartale jakieś 300 zl. Tyle do powiedzenia Pozdrawiam bartek

Ja:)

Hej:) Ponieważ słyszę sporo pozytywnych opinii na temat pracy w firmie ,sama widzę że właściciel wypowiada się na tej stronie ( moim zdaniem bardzo dobrze o nim świadczy, ponieważ zależy mu na opinii oraz szanuje zdanie swoich pracowników)chciała bym zapytać osób jeżdżących na wózkach widłowych o warunki pracy ,atmosferę panującą wśród załogi oraz zarobki :) Myślę nad zmianą firmy i nie chciała bym sobie strzelić w kolano :) Z góry dziękuję:)

Artur
@Ja:)

Masz jakieś konkretne preferencje związane z ewentualnym stanowiskiem dla Ciebie w firmie Almus? Czy jest jakieś na którym by Ci najbardziej zależało? Daj znać proszę bo mnie to bardzo interesuje. Chętnie dowiem się o Twoich preferencjach czegoś więcej.

@Artur

Praca na wózku widłowym:)

Prezes Kozłowski

(usunięte przez administratora) fałsz wśród załogi i kadry, najniższa plus reszta (usunięte przez administratora), odbijają z wypłaty za badania, inwigilacja, w życiu już dużo widziałem ale to co się tam odwala to jest nie do uwierzenia.

Waldemar

Nie polecam tam pracować, inwigilacja na każdym kroku, odbijanie za byle co, a co najśmieszniejsze to ,że jak się popracuje nawet dwa tygodnie (usunięte przez administratora)jednym słowem żenada.

Romek

Zauważyłem ogłoszenie na mechanika w firmie. Jak wygląda praca na tym stanowisku czy warto złożyć cv?

@Romek

Tak, pojawiło się takie ogłoszenie. Praca mechanika polega na konserwowaniu maszyn i usuwaniu usterek w maszynach produkcyjnych

Romek
@pracownik

Praca na 4 brygady? Jakie zarobki a początek?

@Romek

Tak, 4 brygady. O zarobki to musisz pytać w Kadrach

Warto składać tam papiery , zauważyłem ,że znowu się pojawiło ogłoszenie o prace i zastanawia mnie to czy firma się rozrasta czy ludzie sami odchodzą , proszę pomóżcie

@Marcin

Marcin, firma się rozrasta, ostatnio zakupili nową linię produkcyjną, ruszyli na niej z czterema brygadami i potrzeba nowych pracowników. Także spokojnie, składaj CV :) powodzenia :)

Ok dzięki

anetark

Czy istnieje mozliwosc pracy tylko na zmiany nocne (pn-pt)?

Witam , zastanawiam się czy nie złożyć CV w firmie Almus , ale nie pokoi mnie ,że ciągle co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę na magazyniera lub pracownika produkcji , ludzie z stamtąd odchodzą czy są zwalniani , proszę pomóżcie .

wozkowy

Witam, ile zarobi Almusso operator wózka widłowego z uprawnieniami oraz wieloletnim doświadczeniem?

Bajtuś

Szereg szkoleń przechodzi na kartce chyba.... Behapowca niektórzy nawet nie znają Wyższa wypłata to może tak, ale to tylko ta do koperty która mogą Ci zabrać za krzywe spojrzenie na kierownika produkcji Która zarządza ludzmi jak rozkapryszony dzieciak któremu rodzice pozwolili na wszystko Trochę niewolnictwo ! Bo wypłata spoko ale musisz pracować na Maxa bo Ci zabiorą i musisz chodzić nawet w dni wolne bo będą krzywo patrzeć

@Bajtuś

Jeśli ktoś nie zna BHPowca to znaczy że nie pracuje w tej firmie. Pracownik, który szkoli nową osobę przez kilka miesięcy wkłada mnóstwo wysiłku i czasu na to by dobrze nauczyć nowego operatora obsługi skomputeryzowanych linii produkcyjnych. Szkolenia na wózki widłowe czy suwnice bardzo pozytywnie są odbierane przez nowych pracowników, a dowodem są świetne wyniki egzaminów państwowych. Praca jest po to by pracować i się rozwijać, a nie tylko po to by być w pracy.

Obecny
@Bajtuś

Czyli jednak moja wypłata nie poszła w dół przez jakieś matryce tylko przez krzywe spojrzenie na kierownika. Hm.... a to dobrze wiedzieć. A jak się ładnie popatrzysz to podwyżka gwarantowana ?

Aktualność
Dzień dobry

Przedstawiamy Państwu kilka istotnych informacji dotyczących działalności i pracy w naszej firmie.

Firma ALMUS zajmuje się produkcją papierów higienicznych.  Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie:

Nieustannie się rozwijamy inwestując w najnowocześniejsze na świecie linie technologiczne do produkcji papierów toaletowych, ręczników kuchennych itp. wyrobów z papieru.  Zatrudniamy coraz więcej osób – dla przykładu podam, że od grudnia 2018 roku zatrudniliśmy ponad 80 osób.

Dzisiaj liczący ponad 200 osobowy zespół to wykwalifikowani pracownicy, którym dajemy szanse dalszego rozwoju poprzez wprowadzone szkolenia.

Zależy nam by każdy pracownik osiągnął najwyższy poziom umiejętności w naszej branży ponieważ niebawem rozpoczynamy budowę całkowicie nowej fabryki papieru na powierzchni 21ha o łącznej powierzchni budynków 50 tyś m2 , w której prace znajdzie ponad 400 osób. Wykwalifikowany zespół daje możliwość rozwoju całej firmie dlatego dużą uwagę przywiązujemy do dobrych, pracowitych, uczciwych i oddanych pracowników.

Warunki pracy i rozwoju  w naszej firmie są bardzo szczegółowo przedstawione podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej i każda osoba przychodząc otrzymuje komplet informacji, które z pewnością pomogą mu w podjęciu decyzji zatrudnienia.

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę  (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn.  Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa.

Poziomów jest kilka.  Dzięki wdrożeniu do firmy przejrzystych i ogólnodostępnych dla wszystkich pracowników informacji na temat warunków pracy każdy ma świadomość uczciwej oceny i wynagrodzenia.

Każda osoba zatrudniona jest na okres próbny i w tym czasie pracownik poznaje firmę mając czas na podjęcie decyzji o stałej współpracy.  Z drugiej strony pracodawca ma większą wiedzę o zaangażowaniu i możliwościach nowo zatrudnionej osoby.  Po tym okresie zarówno pracownik jak i pracodawca podejmuje decyzje o dalszej współpracy.

Po okresie próbnym pracownik ma możliwość otrzymania dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej.

Na zakończenie chciałem również poinformować, że wszystkie wpisy łamiące regulamin i prawo polskie będą usuwane przez administratora.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania jestem to dyspozycji i w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na pytania, które można zadawać mailowo na adres: informacje@almus.pl

Serdecznie Pozdrawiam

i zapraszam do współpracy

Wojciech Starnawski

Właściciel firmy
Hehe

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn. Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa - Ciekawe który z pracowników hali produkcyjnej ma inną umowę niż najniższa krajowa. Bajki z palca wyssane .

Ktoś
@Hehe

Ja, np i znam przynajmniej 10 innych osób, które tak mają. A ile osób znam, które potrzebowały kredyty czy inne rzeczy i szef podnosił szybciej bo ktoś był w potrzebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Almus Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Almus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almus Sp. z o.o.?

Almus Sp. z o.o.