Opinie o Nova Smart Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nova Smart Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nova Smart Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nova Smart Group Sp. z o.o. w Wrocław

Czy firma Nova Smart Group Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

BS Nowy wpis

Koszmarna Klika !!!!

Barbara Pawłowska locha Nowy wpis

Drosik ty tłusty wieprzu

Zgodnie z tradycją, wraz z nowym rokiem Drosik pewnie założył nową spółkę z o.o. Jak zwykle zeszłoroczna jest juz na tyle znana, już na tyle na nią nakradł, że już wiecej sie nie da (bo ile można kraść i (usunięte przez administratora) na tą samą nazwę). No więc pewnie działa już nowa. Ktoś wie jaka? Kogo już ten (usunięte przez administratora) zdażył oszukać?

Barbara Nowy wpis
@Marek

@Marek, nie do końca rozumiem, czy to co piszesz dotyczy klientów, czy pracowników. Nova zatrudnia ludzi do remontów? Jak wygląda wypłacanie im pensji za pracę? Jeśli są tutaj na forum, proszę, niech odpowiedzą.

xyz

To prawda, że to jest ta sama firma co na www.sprzatanienamedal.pl?

Maciek
@xyz

Tak. To ten sam prosiak

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Nova Smart Group Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zbyszek

Drosik, ty tłusta parówo!

Barbara
@Zbyszek

Takie obrażanie innych na forum jest mało w porządku. Poza tym, nie pomaga osobom szukającym opinii o pracy w Nova Smart. Powiedz, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tej pracy?

Maciek
@Barbara

A co jest w porządku? Okradanie ludzi przez ta rodzine (usunięte przez administratora) wielorybów jest ok? (usunięte przez administratora) patologia

Julian

Dobrze jest liderzy trzymają renomę bhahahah standardy utrzymane. Kogo to obchodzi

Marcinoo Italianoo

Nie dajcie się oszukać! Teraz działają jako www.sprzatanienamedal.pl. Ja niestety nie poczytałem wcześniej opinii w internecie (a trochę tego jest). Trzymać się z daleka od: Marcin Drosik, Barbara Pawłowska!!!

Ryszard

Zatrudniają, zwlekają ile sie da z umową a na koniec dziekują bez zapłaty. Ot taki pomysł na biznes

Mario
@Ryszard

Drosik tak samo robił z pracownikami w swojej poprzedniej pseudofirmie Atelier Nova sp z o.o.

Grzesiek
@Ryszard

Jeż lepiej pracować w biedronce. Tam przynajmniej płacą a i szef zna się na rzeczy i ma szacunek do ludzi

Renata

Działają pod różnymi nazwami: BP CREATIONS, BP TRANSPORT, ATELIER NOVA, SUPERFACHOWCY, SMART NOVA GROUP, SPRZĄTANIE NA MEDAL i inne. Są to jedni i ci sami naciągacze. Wszystko co piszą na swoich stronach (www.bajkowyslub.com, www.sprzatanienamedal.pl) odnośnie usług jakie świadczą, to kłamstwa!!! Nie dajcie się nabrać

Grzegorz Morowski

Nie polecam. Gosc (usunięte przez administratora) na kase. Po wplaceniu zaliczki, kontakt sie urywa. Sprawa jest juz na policji

(usunięte przez administratora) Omijać!

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Smart Group Sp. z o.o. - Wrocław

Nova Smart Group Sp. z o.o.
  • Kawalerzystów 17 lok. 12
    53-004 Wrocław

Nova Smart Group Sp. z o.o.