Polska Press "Głos Wielkopolski"

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Polska Press "Głos Wielkopolski"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Press "Głos Wielkopolski"

Janek

W styczniu będą zwolnienia

Ziom
@Janek 29.12.2015 01:53

W końcu zwolnienia. Niektórzy nie zdążą odejść sami. Szykują się odejścia, bo ile można ściemniać i namawiać ludzi na bandyckie konkursy? Z dziennikarką to już nie ma nic wspólnego, poziom faktoidalny, denne plebiscyty, nie można się doprosić pomocy w promocji, sprzętu etc. Tylko plus za umowę o pracę. 55 godzin w tygodniu pracy to norma. Czekam kiedy w Poznaniu pospadają ze stołków. Zapraszam jednego z "szefów" by spędził cały dzień na prowincji i zobaczył dziennikarską orkę. Zmiękną wam nogi chłopaczki.

Pr,yzwoitka

Gdyby nie to że każą opisywać negatywnie ws,Ustki co jest związane z partią pis było by nawet w porządku. Ale naczelny nie wypuści żadnego dobrego artykułu o tej partii. Udział się i tyle.

Zostaw opinię o Polska Press "Głos Wielkopolski" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Press "Głos Wielkopolski"