TABO Sp. zo.o.

Poznań

Opinie o TABO Sp. zo.o.

tomek
użytkownik zarejestrowany

Witam, chcę podjąć współpracę z firmą TABO Sp. zo.o., ale nie widzę, żadnych aktualnych ofert, może ktoś z obecnych pracowników wie, coś na temat obecnej lub najbliższej rekrutacji? Bardzo dziękuję za pomoc :)

łysy

....pracuję tam od dawna i firma godna polecenia...mozliwośc awansu,płace bardzo dobre...adekwatne do zajmowanego stanowiska. Polecam

obserwator

Może i siedzibę zmienili, ale słoma z butów jak wystawała tak dalej wystaje właścicelom.Wynagrodzenia ludzi to porażka, o świadczeniach socjalnych to chyba nigdy nie słyszeli, organizują sobie za tą kasę wycieczki dla VIPów, [usunięte przez moderatora] w zatrudnieniu straszna,nie polecam nawet w kryzysie pracy w tej firmie.

życzliwy obserwator

Firma z tradycjami niedawno zmienili siedzibę powinni rowniez wymienić ph [usunięte przez moderatora] zajmujaca sie polityką zamiast pracą ilośc kaw i czas spedzany na popierdułach na PiP na Ratajach żenująca, ciekawe kogo jest protegowana że jeszcze tą beznadziejną osobe trzymają - Wstyd tylko przynosi Tabo.

Zostaw opinię o TABO Sp. zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABO Sp. zo.o.