Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Kamila Nowy wpis

Nie wiem czy widzieliście te ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta / sprzedaży ale mnie osobiście zainteresowała. głównie ze względu na fakt, że można pracować w modelu hybrydowym. Nie wiem jednak jakie średnie wynagrodzenie przypada za prace i czy trudno jest się dostać. czy był już może ktoś na rozmowie i by o niej opowiedział?

Lidler Nowy wpis

Pracuje w firmie już jakiś czas a więc tak...brak szkoleń jak na początku nie dostałeś awansu to tak coraz ciężej z tym. Zwodzenie i obiecanki przy anexie. Jeszcze trochę i trzeba będzie zrobić ???????? dla firmy. Wstydziliby się dla mnie to jest brak poszanowania.

KH Nowy wpis
@Lidler

Można wiedzieć, ten brak szkoleń, to tyczy się całego okresu zatrudnienia? Chodzi mi głównie, czy na początek są jakieś szkolenia wprowadzające, czy nie ma wcale. Jak taki pracownik idzie z pytaniem o szkolenia, to co słyszy od szefostwa?

Oo Nowy wpis
@KH

Szkolenia wyglądają tak, że podpisujesz stertę papierów, które mówią o tym, że zapoznałeś ze szkoleniem nr1, 2,3 itd podpisujesz setki niepotrzebnych papierów a potem szukasz sobie zajęcia jakaś fajeczka albo kawka. Ewentualnie dla bardziej ambitnych możesz postać za plecami operatorów i nic nie dotykać i patrzeć im na robotę. Po tym ciężkim kilkudniowym szkoleniu jesteś gotowy by przydzielić cię w pełni przeszkolonego na zmianę i tam z nadzieją że któremuś z operatorów się zechce to cię przeszkolą albo i się nie zachce to cię nie przeszkolą. Lider nie ma nic do gadania bo sam cię nie przedszkoli bo sam nigdy nie był szkolony z niczego.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy urlop w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. jest płatny 100%?

GB

Podobnie zastanawiam się nad tym liderem o którego ktoś teraz zapytał, tyle, że nie zmiany lecz produkcji. czy możecie porównać obydwa stanowiska? możliwe, że jest tu ktoś kto pełnił obydwie funkcje i mógłby je ze sobą jakoś szerzej zestawić?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI?
Cioekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Lider Zmiany jakie warunki zatrudnienia ile się da zarobić, bonusy kursy szkolenia

Niestety firma nie chce zmian na poziomie liderskim. Mają swoją paczkę. Mój kumpel z dużym doświadczeniem na tym poziomie nie został zatrudniony nawet jako operator maszyn. Przykre. Mimo, że jego podwładni dawno tu pracują . Żenada

Pracownik2

operator maszyn to calkiem inne stanowisko niz lider wiec jego doswiadczenia nic nie ma do rzeczy

UA

Witam, jak wygląda zatrudnianie w firmie obcokrajowców? Czy trzeba mieć obywatelstwo polskie, by moc podjąć się pracy? planuje przyjść jako operator produkcji. kiedyś udostępniona była w Internecie oferta.

QT

Czyli co, trzeba się wkupić w łaski przełożonych? Ciężko mi uwierzyć w sumie, że ambitny pracownik, który posiada umiejętności i ma kompetencje nie dostanie awansu... przecież firma też na tym traci.

Wiolka

No i na czym ta manipulacja polega? Czyli w sumie wraz z awansem nie masz większego pola do popisu i wolnej ręki, samodzielności? I tak musisz się podporządkować, we wszystkim?

@QT

Niestety tak to wygląda trzeba przytakiwać na nieprawdę by cię lider polubiał. Lider na niczym się nie zna wymaga złote góry a jak jest problem zwala na brak doświadczenia.wymysla teorie a taka prawda że nie dba o nic. Kadry nie wiedzą co się dzieje na zmianie bo liderzy to tuszują.

NM

To nie wpływa to na wyniki? Bo jednak sztywnych danych nie da się zatuszować. Jakie to wymagania stawia lider? Tak szczerze, to wypłata wynagradza te sytuacje? Warto zacisnąć zęby, i robić swoje? Czy tak mocno to utrudnia prace, ze szkoda nerwów tu aplikować? Pozostali liderzy jak tam w ogole? Słabo, ze tuszują takie zachowania, ale może dla swoich zespołów są okej?

BT

Kadry faktycznie niczego nie wiedzą z tego co się na produkcji teraz dzieje? W ostatniej opinii ktoś podrzucił takie stwierdzenie i po prostu nie widzę co do tego większego odniesienia. od jakiegoś czasu także młodszy specjalista ds. IT jest poszukiwany. możecie dla porównania opisać atmosferę na dziale? czemu ktoś nowy jest potrzebny? Czy na dziale dość szybko się awansuje?

Jak wygląda sprawa grafiku w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jaka jest umowa w firmie Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Inżynier Procesu zatrudniają na umowę zlecenie?

Answ

Nie, inżynier procesu jest zatrudniany na umowę o dzieło. Umowa zlecenie przewidziana jest natomiast dla menadżerów poszczególnych działów i dyrektora zakładu. Z kolei operatorzy produkcji mają B2B.

@Answ

Nie wiem czy mi to przypadkiem nie umknęło ale czemu nie ma wzmianki o umowie o prace? Na którym dziale / stanowiskach jest ona mimo wszystko możliwa do podpisania? I mimo tego ze oferowane jest zlecenie to czy wynikają z tego jakieś większe rotacje? Czy jednak zatrudnienie ogólnie jest stabilne?

Szoszon

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, głównie ze względu na menedżerów, którzy naczytali się książek o liderach, przywództwie i kto wie jeszcze o czym. Wg mnie nie mają w ogóle podejścia do ludzi, na tyle że szkoda w ogóle coś więcej pisać na ten temat... Z mojego punktu widzenia możliwość awansu jest mała. Osoby które mają swoje zdanie, albo nie dadzą sobie wejść na głowę nie mają co liczyć na sukcesy. Ludzie na produkcji byli w porządku podczas mojego okresu zatrudnienia, atmosfera raczej na +. Linia produkcyjna w dużej mierze zautomatyzowana, nie trzeba się jakoś mocno narobić fizycznie. Wypłata zawsze na czas, dobre obiady z dofinansowaniem firmy, nowy park maszynowy i stałe warunki atmosferyczne - bez tych kilku plusów moja decyzja o odejściu zapadłaby dużo szybciej.

Rychu

Cześć Potrzebuję opinii na temat pracy, jakie są wynagrodzenia na produkcji, jakie są wymagania, jak z przerwami, i czy można w takcie zmiany bez problemu wyjść na papierosa ? Czekam na opinie od pracowników, zignoruję opinie od pracodawcy, bo pracodawca zawsze wszystko wyświetli w kolorowych barwach

Anonymus
@Rychu

Praca spoko , wynagrodzenie powyżej 4100 , na fajkę i kawę też można się urwać. Mamy 2 przerwy "5 min" jedna długa 20 min

Natalia
@Anonymus

Witam, czy jest system polecenia pracownika ? Jeśli tak proszę o odpowiedź. Jestem zainteresowana praca w tej firmie, lecz okres wypowiedzenia mam do końca lipca. Mam nadzieję, że będzie zapotrzebowania na produkcję.

Anonymus
@Natalia

Jest system poleceń

TRes

Witam Ile można zarobić na produkcji jako operator po rozpoczęciu pracy ? Czy praca jest ciężka ?

Idzpan

Jak ci nie przeszkadza 4 brygadowka to pionki mają lajt (produkcja) Technicy Ur przepychają kible jak trzeba, za mordę krótko trzymani Inżynieria śmiech na sali Kierownictwo to tzw polska szkoła zarządzania czyli zajechać, narzucać zadań tyle że pekniesz albo odejdziesz Jak wytrzymasz i pokażesz jakaś asertywność to but (a są tam ludzie z doświadczeniem w zwalnianiu 200 osób ;)) Przez te kilka lat działalności można by nakręcić dobry patostream i nie mówię o poziomie hali produkcyjnej tylko biur Generalnie opinie tutaj to albo ironiczne komentarze albo pucowanie HR. Kiedyś była pracownica dała tu merytoryczną opinie ale została skasowana, bo GoWork nie jest od merytoryki Została skasowana bo modding (błąd celowy) Odeszła bo też modding Podsumowując Jak chcesz se na 4 bryg klepać jako szeregowy spoko Jak nie jesteście palcem robię i i macie coś do powiedzenia to szukajcie dalej, szkoda strzelić ryja

Witam Mam pytanie dotyczące oferty pracy na kierownika Utrzymania Ruchu. Czy odbywa się obecnie taka rekrutacja i czy warto aplikować?

Kiepono

Witam. A jakie sa zarobki dla ur. Wiadomo że zależy od umiejętności ale czy realnie z tą premia która tu piszecie ze dawaja 20% jest szansa na zarobienie np 6000+?

heh
@Kiepono

podstawe masz 5800+do 20% premii + dodatek za 4 brygady. Da się zarobić ponad 6k

Żarty na bok

6 tys. brutto z hakiem w UR da się osiągnąć praktycznie w każdej fabryce na Skarbimierzu i to w tych pracujących na 3 zmiany, a nie 4 brygady, więc akurat oferta Mitsui jest tu niezbyt atrakcyjna na tle konkurencji.

Informacyjnie, żeby nakreślić sytuację: Aplikacja na inżyniera R&D i cały proces rekrutacji jest kompletnie niezorganizowany. Nie wypowiem się na temat pracy tam, ale z perspektywy kandydata udział w rekrutacji to kompletna strata czasu. Podsumowując: Pan kierownik z którym rozmowa się odbyła, nie zadał ani jednego technicznego pytania (!) i sprawiał wrażenie zupełnie nieprzygotowanego do rozmowy. Odnosiło się wrażenie, że przedstawiciele firmy sami nie wiedzieli kogo/czego szukają i czy kogokolwiek.

Kamila

Na produkcji dają niby powyżej 4 tys., a ile u was zarobiłby Młodszy Inżynier Procesu? Patrzę na ofertę tutaj i myślę czy byłoby dla mnie opłacalne zmienić firmę czy jednak się wstrzymać. Do tego obiecują elastyczne godziny pracy, ale ciężko mi sobie to wyobrazić na tym stanowisku trochę, opowie ktoś jak to wygląda? I czy faktycznie ciężko im znaleźć pracowników? ;p Ktoś tak napisał, ale w sumie nie wiem z czego to wynika bo na papierze wszystko wygląda legitnie.

Waterlo
@Kamila

Młodszy zgarnia około piątki, natomiast co do elastycznych godzin - to fikcja.

Patryk

Jaki system pracy obowiązuje w Mitsui? 3-zmianowy czy 4-brygadowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.