Biuro Rozwoju Franczyzy
counter
5 1 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Biuro Rozwoju Franczyzy? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tomek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma w dalszym ciągu potrzebuje pracowników?

Stachu Nowy wpis

Byłem u nich na rekrutacji. Dopasowali się do mojego terminu, spotkanie jak spotkanie rekrutacyjne, ale zaskoczyła mnie pozytywnie otwarta rozmowa o biznesie, a nie pytania o mocne i słabe strony jeżeli wiecie o czym pisze ????. Przedstawili mi dopasowaną ofertę do moich oczekiwań i doświadczenia jestem w trakcie podpisywania umowy więcej szczegółów nie mogę zdradzić ale jest to branża modowa. Dali mi też gwarancję współpracy jeżeli moje oczekiwania by się zmieniły. Pozdrawiam panią Martę z Warszawy i dziękuje za cierpliwość do mnie????

Tomasz Nowy wpis

Byłem na rekrutacji w Poznaniu. Spotkanie w przyjaznej atmosferze na którym zostało mi wszystko w przystępny sposób wyjaśnione. Okazało się, że chodzi prowadzenie Żabki. Postanowiłem nawiązać współpracę szczególnie, że osoba która prowadzi cały proces jest bardzo rzeczowa a warunki są dobre.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Basia

Szukają osób do prowadzenia Żabki. Oferta ciekawa, ale ludzie nierzetelni. Umówiłam się na spotkanie bezpośrednio z działem rekrutacji w Żabce i tak było dużo szybciej i bardziej profesjonalnie.

Tak1Nie

Temat firmy Biuro Rozwoju Franczyzy w miejscowości Warszawa jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne komentarze odnośnie zatrudnienia tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rozwoju Franczyzy - Warszawa

Chcę opublikować: