Biuro Rozwoju Franczyzy
counter
5 1 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Biuro Rozwoju Franczyzy? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma w dalszym ciągu potrzebuje pracowników?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stachu Nowy wpis

Byłem u nich na rekrutacji. Dopasowali się do mojego terminu, spotkanie jak spotkanie rekrutacyjne, ale zaskoczyła mnie pozytywnie otwarta rozmowa o biznesie, a nie pytania o mocne i słabe strony jeżeli wiecie o czym pisze ????. Przedstawili mi dopasowaną ofertę do moich oczekiwań i doświadczenia jestem w trakcie podpisywania umowy więcej szczegółów nie mogę zdradzić ale jest to branża modowa. Dali mi też gwarancję współpracy jeżeli moje oczekiwania by się zmieniły. Pozdrawiam panią Martę z Warszawy i dziękuje za cierpliwość do mnie????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomasz Nowy wpis

Byłem na rekrutacji w Poznaniu. Spotkanie w przyjaznej atmosferze na którym zostało mi wszystko w przystępny sposób wyjaśnione. Okazało się, że chodzi prowadzenie Żabki. Postanowiłem nawiązać współpracę szczególnie, że osoba która prowadzi cały proces jest bardzo rzeczowa a warunki są dobre.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Basia

Szukają osób do prowadzenia Żabki. Oferta ciekawa, ale ludzie nierzetelni. Umówiłam się na spotkanie bezpośrednio z działem rekrutacji w Żabce i tak było dużo szybciej i bardziej profesjonalnie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

Temat firmy Biuro Rozwoju Franczyzy w miejscowości Warszawa jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne komentarze odnośnie zatrudnienia tam?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rozwoju Franczyzy - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Biuro Rozwoju Franczyzy