Opinie o Geria Medica Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Geria Medica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Geria Medica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geria Medica Sp. z o.o. w Warszawa

Justyna Nowy wpis

Dziwię się, że ta pseudofirma (usunięte przez administratora) jeszcze ma czelność na rynku działać i nadal (usunięte przez administratora) ludzi

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Geria Medica Sp. z o.o.?

Justyna Nowy wpis

Dziwię się, że twórcy tej pseudofirmy , (usunięte przez administratora) mają jeszcze czelność być na rynku i nadal (usunięte przez administratora) ludzi !

Super! Ile trwało postępowanie? Tez mam sporo kasy do odzyskania. Chyba zadziałam bo komornik nic nie dał;//

KONTAKT$$$
@Ania

Około 3 miesiące :)

@KONTAKT$$$

Ok, zlecone. Czekam na efekty :))))

Marianna Onasz

haha u mnie już dawno spłacone :) trochę odczekacie ale finalnie ugracie swoją kasę! Trzymam kciuki!

Genowefa

7100 powrotnie na koncie. Dziękuję! Pieniążki sie przydadzą :)

Sylwia
@Genowefa

Za co tyle? Chodzi o twoje wynagrodzenie którego ci nie wypłacili czy co

Genowefa
@Sylwia

Pakiet na rok

Sylwia
@Genowefa

Już rozumiem i kiedy to było wpłacone? Nie naliczałaś odsetek żadnych?

Paweł Nowy wpis

7100 oddane. Dzieki za pomoc!

Zofia

Czy Geria Medica prowadzi nadal działalność? Może Ktoś z Państwa wie,gdzie jest siedziba firmy? Proszę o informację!

Kamila
@Zofia

Może zerknij na ich stronę, zadzwoń i zapytaj bezpośrednio czy działają? Myślę, że tak najszybciej dostaniesz odpowiedź. Napiszesz jak się dowiesz?

Aplikowałeś do firmy Geria Medica Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Justyna

Poruszyłam w tej sprawie wiele urzędów tj. policję,prokuraturę,rzecznika ds. konsumentów.Na moje pisma odpowiedziano np.policja,że ,, brak znamion czynu zabronionego i odmówiła wszczęcia dochodzenia " Prokuratura stwierdza, że jest to znikoma szkodliwość czynu a rzecznik konsumenta też nic nie zdziałał. Wszystkie odpowiedzi mam na piśmie. Widać, jak dba się w Polsce o praworządność i interes seniorów !!!! (usunięte przez administratora) nas grupa młodych ludzi,która nadal w Polsce działa i nadal perfidnie (usunięte przez administratora) . Życzę im połamania na tym procederze nóg!

Romek

Kilka miesięcy temu znalazłem się w sytuacji, w której pilnie potrzebowałem pracy. Poszukiwałem miejsca, gdzie przyjmą mnie bez doświadczenia, ale nie za głodową stawkę. Zupełnie przypadkiem dowiedziałem się o możliwości aplikowania na stanowisko Doradcy medycznego w Geria Medice. Początkowo wahałem się, czy w ogóle warto stawać do rekrutacji ze względu na brak doświadczenia, czy to w sprzedaży, czy konkretnie w branży medycznej. Postanowiłem jednak, że zaryzykuję i złożyłem aplikację, w zasadzie przecież nic nie tracąc. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę! Nie tylko przeszedłem rekrutację pozytywnie, ale też otrzymałem od samego początku niesamowitą ilość wsparcia, za które jestem ogromnie wdzięczny. Pakiet wdrożeniowy jest idealnie skonstruowany pod pracowników bez doświadczenia, takich jak ja. Materiały szkoleniowe wyjaśniają, co trzeba, a dodatkowe pytania zadać można kolegom z pracy. Robiąc to, nigdy nie czułem się głupio, ponieważ każdy był w stosunku do mnie bardzo otwarty, cierpliwy i sympatyczny. Absolutnie nie czułem atmosfery “wyścigu szczurów”, ale przyjaźni i zrozumienia. Kolejną rzeczą, na jaką zwróciłem uwagę, były warunki pracy. Z racji tego, że moje kwalifikacje nie były jakieś imponujące, obawiałem się o tę kwestię. Zostałem jednak mile zaskoczony, ponieważ wynagrodzenie jest satysfakcjonujące. Jest też zawsze wypłacane na czas, a na tym mi szczególnie mocno zależało. Wiecie, jak ludzie czasem straszą w Internecie... Poza tym w Geria Medice otrzymujemy bogaty pakiet socjalny. benefity może nie są najważniejsze, ale stanowią miły dodatek. Dla młodego, niedoświadczonego pracownika jak ja, taki pakiet stanowi kolejną motywację, by rozwijać się w pracy. Możliwości rozwoju są zresztą bardzo fajne, widać, że jest to pracodawca z potencjałem. Zainspirowany swoją nową pracą zacząłem na własną rękę dokształcać się w temacie sprzedaży. To nowa dla mnie, ale interesująca dziedzina, więc czas przy lekturze blogów i książek na ten temat mijał mi szybko. Moje starania najwyraźniej zostały zauważone, ponieważ spotkałem się z przychylnymi komentarzami od przełożonych. Dano mi nawet do zrozumienia, że jeśli nadal będę tak dobrze pełnił obowiązki, mogę liczyć w przyszłości na podwyżki i awanse. To świetnie, ponieważ od zawsze byłem ambitny i chciałem piąć się po szczeblach kariery jak najwyżej. Zdecydowanie dobrze trafiłem w wyborze miejsca pracy. Moja przygoda z pracą w Geria Medice trwa jeszcze dość krótko, ale już teraz polecam pracę tu każdemu, ponieważ dla mnie okazali się najlepszą z możliwych firm. Odkryłem tu też, że satysfakcję w pracy w służbie medycznej niesie nie tylko wynagrodzenie i benefity, ale też pomaganie ludziom. Jako Doradca sprzedaży pomagam pacjentom odkryć zalety prywatnej służby zdrowia i uwolnić się od dokuczliwych kolejek. Sam nie miałem jeszcze zbyt dużo do czynienia z kolejkami do lekarzy, ale obserwowałem zmagania moich rodziców i dziadków. Nikomu nie życzę przepychanek z przychodniami i czekania miesiącami na termin u specjalisty. Tym bardziej, kiedy opieka medyczna prywatna tak prężnie się rozwija i powstają takie placówki, takie jak te w ramach Geria Medici. Staram się doradzać pacjentom najlepiej jak potrafię, pomagając zdecydować się na najlepszy dla danej osoby abonament. Myślę, że sam skorzystam z badań profilaktycznych, a gdybym był nieco starszy lub miał kłopoty ze zdrowiem, wykupiłbym abonament. Polecam każdemu, bez wahania, pracę w Geria Medice. Nie bójcie się aplikować nawet wtedy, kiedy nie macie żadnego doświadczenia. Gdybym te kilka miesięcy temu nie zaryzykował, dziś nie byłbym tu, gdzie jestem, czyli we wspaniałej dynamicznie rozwijającej się firmie. Planuję nadal rozwijać się jako Doradca medyczny, by podnosić swoje kwalifikacje i piąć się w drabinie kariery coraz wyżej. Wierzę, że to się opłaci. Z pracy w GM wciąż jestem zadowolony tak jak na początku, nigdy nie żałowałem swojej decyzji i wiem, że Ty też, jeśli spróbujesz, nie będziesz żałował.

Aneta
@Romek

Z tego co piszesz,to warto zastanowić się nad pracą w Feria. Napiszesz jeszcze na jaką umowę jesteś zatrudniony? I czy firma przyjmuje też studentów?

Ruda
@Romek

Romku, a jak można skontaktować się z Twoja firma? jak można skorzystać z jej usług, mając opłacony pakiet?

ju1455
@Romek

A gdzie ta wspaniała praca jest, chyba na Marsie, bo nie w Polsce. Chcecie naciągnąć kolejnych ludzi. Właśnie organizuję pozew przeciw temu wzorowemu pracodawcy, takie firmy trzeba ścigać. Polska jest polem do "popisu" dla wszelkiego rodzaju malwersantów, no cóż przykład idzie z góry.

-prawda
@Romek

Geria Medica zniknela w Polsce z Warszawy Gdanska z kasa klientow.Nie ma juz z nimi zadnego kontaktu a p.Romek sprzedawca tych podejrzanych uslug tej zuciekajacej firmy w Oolsce tu wypisuje bzdety ???Jak Pan p.Romku tak moze pisac? Gdzie adres telefon i zwrot kasy dla niezadowlonych klientow Geria Medica ?????Po co Pan pisze te klamstwa?????

Danka

Poszkodowane tzn.oszukane przez Geria medica-powinny świadczyć usługi -wizyty lekarskie i diagnostyczne, na co podpisały z pacjentami umowy np. ze mną na kwotę 7100zł i nie wywiązują sie od 2019 roku ze swoich zobowiążań wobec seniorów,którym obiecywano opiekę ,rehabilitcję i diagnostykę.Nie ma usług medycznych ani nie zwrócono skradzionych pieniędzy.

Bożena
@Danka

skoro miejsce jest zamkniete i od tylu lat nie udalo wam sie odzyskac kasy to czemu nie zlozycie jakiegos pozwu ?

Bożena

w wyszukiwarce jest informacja ze "Geria Medica – to miejsce jest zamknięte na stałe. " czy to ma zwiazek z tymi sytuacjami o ktorych piszecie, ze wplaciliscie kase i cisza i nie mozna wykonywac uslug?

Wojciech Ignacy

Ja zawarłem umowę z Geria Medica 11.12.2019 roku w Poznaniu. Udało mi się zrealizować jedno badanie laboratoryjne i wizytę u "geriatry", która od razu oświadczyła mi, że nie jest geriatra , a stale Geria Medica przysyła jej pacjentów. Próby skontaktowania się z GM nie udają się. Czy w praworządnej Polsce nie ma organów ścigania, które potrafiłyby wymusić na (usunięte przez administratora)zwrotu pieniędzy ukradzionych łatwowiernym seniorom? Co ja i podobni mnie obywatele mają zrobić, żeby odzyskać pieniądze?

Maria

Jestem jedną z wielu poszkodowanych przez Geria Medica.Umowę zawarłam w lipcu 2019r wpłaciłam 7100 zł .z Usługi skorzystałam zaledwie kilka razy i koniec. Brak możliwości kontaktu. Czuję się oszukana i chętnie dołączę do pozwu zbiorowego przeciw tej firmie.

Joanna

Piszę w imieniu mojej mamy. Ona takze chce się dołączyć do pozwu zbiorowego. Geria Medica oszukałą ja. Czy jest już pozew zbiorowy, czy ktoś się już zajmuje tą sprawą?

babcia

Też podpisałam umowę na 48 miesięcy/08.2019/ wykonałam jedną serię badań ,wizytę u lekarza geriatry,3 badania specjalistyczne i koniec.Telefon nie odpowiada/aktualnie nie istnieje/na maile tez brak odpowiedzi- wielkie (usunięte przez administratora)

AnnaX

Zawarłam umowę 2019 roku z Geria Medicą , Odbyłam wizytę u Geriatry trwającą 5 min, która nic nie wniosła potem starałam się zapisać do ortopedy, bez efektu. Postanowiłam rozwiązać z nimi umowę, niestety dotychczas bez efektu. Nie odpowiadają na korespondencją . Komunikat, adresat wyprowadził się.. Z chęcią przyłączę się do procesy zbiorowego, jestem bezsilna.

Elizabet

Żona zawarła umowę w październiku 2019r. w Warszawie. Zapłaciła 7500,00zł. Skorzystała tylko raz z diagnostyki laboratoryjnej. Teraz nie można dodzwonić się do Telefonicznego Biura Obsługi Pacjenta jaki podany jest w Regulaminie załączonym do Umowy. Również do Pełnomocnika spółki Pani Karoliny Leszczyńskiej, która podpisywała Umowę telefon milczy. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

kn

rozwiązałam umowe na swiadczenie usług medycznych z Geriamedica w pazdzierniku 2019 otrzymałam pisemne potwierdzenie o zwrocie srodków w okresie 2 tygodni.Pomimo wielu monitów nie otrzymalam pieniędzy.Nie ma odpowiedzi na listy ,e maile itelefony.Twierdze ze Geriamedica jest oszustem na dużą skale.

Grazyna Kowalska
@kn

Nie polecam geria Medica to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mnie ukradli 1500 zł.nazbierali pieniądzy w Warszawie i wzięli podobno do Gdańska teraz tam będą kraść proponuję nic z nimi nie podpisywać i nie wpłacać żadnych pieniędzy na Uokik też nic nie można liczyć te nieudaczniki z Uokik nic niepotrafią załatwić.

Czarek

Ja nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie maja te wpisy? To jest bardzo dobry pracodawca

@Czarek

Tak? Naprawdę? A gdzie jest ten "pracodawca", jego siedziba? Na Księżyc odleciał? Nie można się dodzwonić ani nie odpowiada na e-maile! Wydałam 5 tysięcy na opiekę medyczną - nie dość że opieki żadnej od roku nie świadczy, to jeszcze nie oddaje wpłaconych pieniędzy! Ostrzegam wszystkich przed zawieraniem transakcji z tą pseudoopieką medyczną firmy Geriamedica! Justyna

Justyna

Wielokrotnie pisałam o tych oszustach z firmy geriamedica.Nie mogę odzyskac od nich moich 7100zł Wyczerpałam możliwości : Rzecznik Praw Konsumenta,Prokuratura ,Polcja. Nikogo to nie obchodzi! Obywatelu- wynika z tego - możesz liczyć tylko na siebie !

gdansk

Chcę odzyskać moje 7100 zł od (usunięte przez administratora) z geria medic Jak to zrobić - kto mi pomoże. Ludzie , nie zapisujcie się do tej firmy!!!

Gustaw

Ta firma to dobrze zorganizowany przestępczy wyłudzacz pieniędzy od starych ludzi. Po podpisaniu umowy i zainkasowaniu przez Geria Medica wysokiej kwoty abonamentu mogłem skorzystać tylko raz z podstawowych badań laboratoryjnych i jednej wizyty u geriatry. O d stycznia 2020 r. pozostał tylko jednostronny kontakt z infolinią. Na żadne meile nikt już nie odpowiadał a cała oferta usług medycznych okazała się przemyślaną dobrze fikcją. Korespondencja wysłana na adres firmy wróciła z adnotacją "adresat nie istnieje". Nie wiem, dlaczego prokuratura nie zajmuje się tymi organizatorami przestępczego procederu, co robi policja, skoro (usunięte przez administratora) zostali starzy ludzie z różnych stron kraju. Dlaczego nie ukrócono dotąd ich działalności ?

Wieslawa z Pruskowa
@Gustaw

Recmik Praw Konsumentow poradzil sprawe oszustow z geria medika zglosic do prokuratora w Pruszkowie i tak zrobilismy Odpowiedz z dnia 4 02 2021 odmowiono wszczecia dochodzenia wobec braku znamion czynu zabronionego mozna do sadu Oplata z pozwem 400 zl wynik rozpoznania sprawy raczej wiadomy Demokracja bogatych.

Aniela

Czy oni jeszcze działają i gdzie na terenie Gdańska?Nie mogę złożyć wymówienia, bo list wrócił z adnotacją ''adresat się wyprowadził"

Zostaw merytoryczną opinię o Geria Medica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geria Medica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geria Medica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geria Medica Sp. z o.o.?

Geria Medica Sp. z o.o.