Impel Tech Solutions Sp. z o.o.
counter
3 2 40 5 1
Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal Impel Tech Solutions Sp. z o.o.?

Były technik Nowy wpis
@Pytanie

Niestety, w tej firmie nie ma czegoś takiego jak socjal

Darek Kuciapa Nowy wpis

Witam. Zarobki pierwsza liga. Jedyny problem to znikający ketchup. Radziłbym uważać. Pozdro. Niech się to trzyma.

Adriano

Jak zarobki u was?

Agata
@Adriano

Pytasz o zarobki w Impel Tech Solutions, ale wydaje mi się, że różnią się one w zależności od działu i stanowiska w firmie. O jakie stanowisko dokładnie pytasz?

Adriano Nowy wpis
@Agata

Pytam o stanowisko technik serwisu bo na takie stanowisko często sa rekrutacje prowadzone

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Impel Tech Solutions Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Strażak Sam

Ogólnie to są przyjęcia do straży pożarnej ja mam ogarnięte trzymanie węża to idę. Pozdrowki dla prawilnych. Elo

TakNie1
kier

Do zobaczenia w styczniu (usunięte przez administratora), hehe

Old
@kier

Ale ossochodzi?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy Impel Tech Solutions Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Mariusz
Nazwa działu: Handlowy

Cóż takie piękne pismo, takie piękne recenzje. I co z przedstawicielami? przedstawił błędy przedstawiciel ??

Ja

Szkoda tego kierownika nie jego wina ze dyrektorzy nie umia liczyc i sie przeliczyli. Napewno znajdzie cos normalniejszego.

Tak5Nie1
@Ja

I odszedl, ile on sie napracowal w tej firmie. Nic zupelnie nie bylo material i narzedzia lezaly na podlodze. Teraz jadalnia, prysznice, toalety , magazyn plytki kazal polozyc na podlodze przed samym odejsciem, ekspres na kawe ziarnista wszystko dla technikow. Czlowiek orkiestra takich ludzi rzadko sie spotyka w zyciu wolal sobie odjac a dac pracownikom. Wracaj KIEROWNIKU

Tak2Nie
Sebastian
@Pracownik

Nie ma co się dziwić że odszedł pracował za cztery osoby. Szacunek ze wytrzymał 1,5 roku. Pamiętam jak dziś jak kończył prace o 15 jechał do domu i wracał na zakład po 19 - z czego on był zrobiony - z hartowanej stali :)

Tech
@Ja

Co teraz słychać w Świdniku?

max kolanko
@Ja

Szkoda to jest ze teraz trzeba tyle zaleglosci wyciągać bo kierownik zasamiast zajac sie tym czym powinien to zajmowal sie wszystkim innym, az w koncu ktos mu powiedzial koniec. I wszedzie płytki nie wiadomo na co jak i tak koty walą pod drzwi socjalne I smacznego. Do takiej funkci nalezy tez miec troche pojecia i jakos umiec sie dogadac z ludzmi a nie całą odpowiedzialnosc przerzucac na zaloge a rano sie wydzierac bo balagan na magazynie i nie ma kto sie tym zajac tylko ciekawe kiedy jak caly czas bat. To wszystko udowadnia ze na to stanowisko powinny byc rozszerzone badania psychotechniczne...

@Ja

W końcu jakiś porządek na magazynie będzie. Na tym to trzeba się znac A nie ludzi z ulicy przyjmować.

@Ja

Jaki projekt taki kierownik. Slabiutko.

Jerzy Fronczyk
@max kolanko

Nikt mi nic nie powiedział sam dobrowolnie i świadomie zrezygnowałem powodzenia w dalszym prowadzeniu kontraktu.

Kier

Już jest nowy kierownik?

były technik
@Kier

Niestety z tego co wiem pomimo wielu prób nie mozna znaleźć drugiego takiego jelenia

technik zmiana 12-staka
@były technik

Raczej BIG (usunięte przez administratora)był aż dziwne ze Warszawa pozwoliła mu odejść

Zygmunt
@były technik

Był Jeleniem z wielkim członem

Frog

Czy kierownik posiadał samochód służbowy??

technik zmiana 12-staka
@Frog

Tak posiadał do użytku wraz z Nami czyli technikami, wszyscy nim jeździliśmy bo to był tzw. samochód służbowy he he he

Kierownik

Niewiem skąd te komentarze ... chce dobrze chce żeby wszystko działało jak należy . Zwalniam ludzi bo tu nie ma miejsca na błędy , ja wiem wszystko najlepiej ja i tylko ja !!! Ta firma by nie istniała jakby nie ja !!! Cała Agusta przesta by istnieć !!! Ludzie przestańcie pisać głupoty otwórzcie oczy ta firma to potęga tylko słabe ogniwa są zwalniani ! Zaufajcie mi a jeszcze na PZL -U będą budowane statki kosmiczne !

Tak6Nie7
Jack
@Kierownik

Znać się na wszystkim, czyli na niczym dobrze:)

Tak2Nie1
Marcin

Widze ze osoba dodajaca komentarze musiala poleciec za cos skoro od polowy marca leca cyklicznie negatywne komentarze ciekawe. Beznadziejna strona nic nie ma do reali i jest nie obiektywna. Admini zrobcie cos z tym

Tak4Nie5
borysek
@Marcin

A ja widze ze w wyścigu (usunięte przez administratora)teraz zaczynasz prowadzić, jeszcze sie podpisał zeby kierownik widział brawo brawo. Radze zajac się pracą a nie robieniem herbatki skoro ma sie problemy z rozróżnieniem najprostrzych zaworów...

Tak7Nie3
Warga
@Marcin

Kolego na Ciebie tez przyjdzie czas wiec bym się tak nie podniecał na Twoim miejscu

Tak5Nie3
Jeszcze technik

Pracowało by się lepiej gdyby ”kierownik” zdał sobie sprawę z tego, że bez załogi nie będzie kierownikiem, bo niby kim miałby kierować. W którymś z poprzednich wpisów napisane jest o szkoleniach że są organizowane ale niektórzy pomimo ich odbycia i tak się nie nadają. Szkolenia jeżeli już są organizowane a są bardzo rzadkoto tylko po to aby pracownik mógł podpisywać dokumenty, nie po to by lepiej wykonywał swoją pracę. Jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć to nie w tej firmie. Odpowiedzialność duża, żadnego wsparcia. “Kierownik” musi mieć ciągle kogoś do gnębienia, jak się kogoś czepi to jego dni w firmie są policzone. Brak podanego zakresu obowiązków dzisiaj jesteś elektrykiem jutro będziesz przepychał kible albo wymieniał klamki lub wieszał obrazki. Nie polecam

Tak9Nie3

Nie polecam. Kierownik i jego koordynator nie istnieliby tutaj gdyby nie starsi pracownicy, dobrze znający realia. Podwyżek brak, pracowników mało, harmonogram napięty, tylko patrzeć jak to wszystko pęknie. Pora szukać sobie innej pracy, gdzie przełożeni mają faktycznie coś merytorycznego do powiedzenia,...

Tak11Nie3
Szczęśliwy bo nie w Impelu

Tragedia. Człowiek, który powinien wymieniać żarówki, stawiać ścianki działowe i malować, bo do tego się nadaje, jest kierownikiem. Na rozmowie o pracę przemiły, kawką częstuje, a jak sie już pracuję to na odprawie wydziera się, telepie i obraża techników, dodatkowo zabrania pić kawy, nawet w teakcie odprawy. Niezrownoważony psychicznie. Nie szanuje ludzi, oprócz dupowlaza, która mu herbatki robi. Materiału nie pilnuje, sam go bez umowy montuje a potem krzyczy, że czegos brakuje. Zamiast obiecanych podwyżek, zmniejsza wynagrodzenie mówiąc, że nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Goraco nie polecam.

Tak10Nie3
Technik

Polecam prace w tej firmie. Wyplaty zawsze przed 10tym kazdego miesiaca, kasa dobra. Atmosfera ok, zgrany zespol, kierownik zawsze sluzy pomoca, czesto pracujac razem z technikami.

Tak9Nie7
Max
@Technik

Atmosfera ok ?? Chyba na rozmowie o prace kiedy kierownik udaje normalnego lecz nie długo po tym pokazuje jaki jest , strona służy do przekazywania prawdziwych opinii i przedstawiania sytuacjach w firmach a nie zmyślonych rzeczach pisanych przez samego kierownika albo jednego z jego dupowłazow .

Tak8Nie6
Byly technik
@Max

Zgadzam sie z poprzednikiem. Atmosfera jak najbardziej ok. Otoz to strona sluzy do przekazywania prawdziwych opinii na temat firmy/ pracodawcy a nie wymyslanie jakis opini przez sfrustrowanych bylych pracownikow. Nie sprawdziles sie? Wyleciales. W firmie jest mozliwosc nauczenia sie nowych rzeczy, firma wysyla na dodatkowe szkolenia (oczywiscie na koszt firmy) ale mimo szkolen nie kazdy sie nadaje... Szczerze mile wspominam prace w tej firmie, atmosfere oraz kierownika. Polecam

Tak8Nie7
Technik
@Byly technik

Panno (usunięte przez administratora). Jak Pani już pisze komentarze to proszę się podpisać i tak wiadomo ze to Pani pisze ;) kto niby jest tym byłym technikiem i z uśmiechem na twarzy odszedł z firmy ;) żenada

Tak8Nie6
...

Stanowczo odradzam, duza presja, brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika, ciągle cos nie tak i ciagle za wolno, rotacja duza a 3/4 zalogi szuka sobie nowej pracy. Dziwne jest nawt to ze kierownik we wszystkich decyzjach ma wolna reke a dyrekcja firmy nie interesuje sie projektem wogóle...

Tak9Nie6

Stanisław

Kierownik z choroba dwubiegunowa , nie szanuje pracowników oprócz jednego czopka p.B , skłóca cała brygadę , atmosfera jest nie do przewidzenie jednego dnia jest dobra atmosfera natomiast drugie dnia potrafi wejść na odprawę cały czerwony z latająca warga i wyzywac się przy wszystkich na jednym z pracowników , człowiek rzuca wypowiedzeniami na lewo i prawo bo coś mu nie spasowalo nadzieja jedynie jest taka ze któregoś dnia sam sobie da wypowiedzenie,

Tak10Nie6

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Tech Solutions Sp. z o.o. - Świdnik

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Impel Tech Solutions Sp. z o.o.