Impel Tech Solutions Sp. z o.o.
3 2 15 5 1

Opinie o Impel Tech Solutions Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ja
 Opinia

Szkoda tego kierownika nie jego wina ze dyrektorzy nie umia liczyc i sie przeliczyli. Napewno znajdzie cos normalniejszego.

Tak3Nie1
Kierownik
 Opinia

Niewiem skąd te komentarze ... chce dobrze chce żeby wszystko działało jak należy . Zwalniam ludzi bo tu nie ma miejsca na błędy , ja wiem wszystko najlepiej ja i tylko ja !!! Ta firma by nie istniała jakby nie ja !!! Cała Agusta przesta by istnieć !!! Ludzie przestańcie pisać głupoty otwórzcie oczy ta firma to potęga tylko słabe ogniwa są zwalniani ! Zaufajcie mi a jeszcze na PZL -U będą budowane statki kosmiczne !

Tak6Nie6
Jack
@Kierownik 09.06.2019 19:03

Znać się na wszystkim, czyli na niczym dobrze:)

Tak1Nie1
Marcin
 Opinia

Widze ze osoba dodajaca komentarze musiala poleciec za cos skoro od polowy marca leca cyklicznie negatywne komentarze ciekawe. Beznadziejna strona nic nie ma do reali i jest nie obiektywna. Admini zrobcie cos z tym

Tak3Nie5
borysek
@Marcin 07.06.2019 08:03

A ja widze ze w wyścigu (usunięte przez administratora)teraz zaczynasz prowadzić, jeszcze sie podpisał zeby kierownik widział brawo brawo. Radze zajac się pracą a nie robieniem herbatki skoro ma sie problemy z rozróżnieniem najprostrzych zaworów...

Tak7Nie3
Warga
@Marcin 07.06.2019 08:03

Kolego na Ciebie tez przyjdzie czas wiec bym się tak nie podniecał na Twoim miejscu

Tak5Nie3
Jeszcze technik
 Opinia

Pracowało by się lepiej gdyby ”kierownik” zdał sobie sprawę z tego, że bez załogi nie będzie kierownikiem, bo niby kim miałby kierować. W którymś z poprzednich wpisów napisane jest o szkoleniach że są organizowane ale niektórzy pomimo ich odbycia i tak się nie nadają. Szkolenia jeżeli już są organizowane a są bardzo rzadkoto tylko po to aby pracownik mógł podpisywać dokumenty, nie po to by lepiej wykonywał swoją pracę. Jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć to nie w tej firmie. Odpowiedzialność duża, żadnego wsparcia. “Kierownik” musi mieć ciągle kogoś do gnębienia, jak się kogoś czepi to jego dni w firmie są policzone. Brak podanego zakresu obowiązków dzisiaj jesteś elektrykiem jutro będziesz przepychał kible albo wymieniał klamki lub wieszał obrazki. Nie polecam

Tak8Nie3
 Opinia

Nie polecam. Kierownik i jego koordynator nie istnieliby tutaj gdyby nie starsi pracownicy, dobrze znający realia. Podwyżek brak, pracowników mało, harmonogram napięty, tylko patrzeć jak to wszystko pęknie. Pora szukać sobie innej pracy, gdzie przełożeni mają faktycznie coś merytorycznego do powiedzenia,...

Tak10Nie3
Szczęśliwy bo nie w Impelu
 Opinia

Tragedia. Człowiek, który powinien wymieniać żarówki, stawiać ścianki działowe i malować, bo do tego się nadaje, jest kierownikiem. Na rozmowie o pracę przemiły, kawką częstuje, a jak sie już pracuję to na odprawie wydziera się, telepie i obraża techników, dodatkowo zabrania pić kawy, nawet w teakcie odprawy. Niezrownoważony psychicznie. Nie szanuje ludzi, oprócz dupowlaza, która mu herbatki robi. Materiału nie pilnuje, sam go bez umowy montuje a potem krzyczy, że czegos brakuje. Zamiast obiecanych podwyżek, zmniejsza wynagrodzenie mówiąc, że nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Goraco nie polecam.

Tak9Nie3
Technik
 Opinia

Polecam prace w tej firmie. Wyplaty zawsze przed 10tym kazdego miesiaca, kasa dobra. Atmosfera ok, zgrany zespol, kierownik zawsze sluzy pomoca, czesto pracujac razem z technikami.

Tak9Nie7
Max
@Technik 09.04.2019 21:27

Atmosfera ok ?? Chyba na rozmowie o prace kiedy kierownik udaje normalnego lecz nie długo po tym pokazuje jaki jest , strona służy do przekazywania prawdziwych opinii i przedstawiania sytuacjach w firmach a nie zmyślonych rzeczach pisanych przez samego kierownika albo jednego z jego dupowłazow .

Tak7Nie6
Byly technik
@Max 12.04.2019 17:49

Zgadzam sie z poprzednikiem. Atmosfera jak najbardziej ok. Otoz to strona sluzy do przekazywania prawdziwych opinii na temat firmy/ pracodawcy a nie wymyslanie jakis opini przez sfrustrowanych bylych pracownikow. Nie sprawdziles sie? Wyleciales. W firmie jest mozliwosc nauczenia sie nowych rzeczy, firma wysyla na dodatkowe szkolenia (oczywiscie na koszt firmy) ale mimo szkolen nie kazdy sie nadaje... Szczerze mile wspominam prace w tej firmie, atmosfere oraz kierownika. Polecam

Tak8Nie7
Technik
@Byly technik 17.04.2019 20:53

Panno (usunięte przez administratora). Jak Pani już pisze komentarze to proszę się podpisać i tak wiadomo ze to Pani pisze ;) kto niby jest tym byłym technikiem i z uśmiechem na twarzy odszedł z firmy ;) żenada

Tak7Nie6
...
 Opinia

Stanowczo odradzam, duza presja, brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika, ciągle cos nie tak i ciagle za wolno, rotacja duza a 3/4 zalogi szuka sobie nowej pracy. Dziwne jest nawt to ze kierownik we wszystkich decyzjach ma wolna reke a dyrekcja firmy nie interesuje sie projektem wogóle...

Tak8Nie6

neutralnanegatywnapozytywna
Stanisław
 Opinia

Kierownik z choroba dwubiegunowa , nie szanuje pracowników oprócz jednego czopka p.B , skłóca cała brygadę , atmosfera jest nie do przewidzenie jednego dnia jest dobra atmosfera natomiast drugie dnia potrafi wejść na odprawę cały czerwony z latająca warga i wyzywac się przy wszystkich na jednym z pracowników , człowiek rzuca wypowiedzeniami na lewo i prawo bo coś mu nie spasowalo nadzieja jedynie jest taka ze któregoś dnia sam sobie da wypowiedzenie,

Tak9Nie6

Zostaw opinię o Impel Tech Solutions Sp. z o.o. - Świdnik