Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o.

Mateusz Medycki

Po dwóch latach współpracy należy się opinia... Powiem krótko: profesjonaliści ! Dwa lata temu zatrudniłem się dzięki Panu Mateuszowi w firmie Nabuurs w Oosterhout. Pomogli mi wyrobić papiery na reachtrucka i wkońcu (po 5 latach w NL :D) trafiłem na normalną posadę! Chwiolo zjeżdżam do Polski i pomogli mi załatwić zasiłek. Pozdrawiam i do zobaczenia !

Ania

Bardzo fachowa pomoc ze strony Pana Adama ! Przyjechałam z mężem na stroiki świąteczne. Jest dokładnie tak jak ustalaliśmy. Tak jak obiecałam, polecam serdecznie !

Bracia
@Ania

Witam czy rekrutowal Panią Pan Adam górski?

Ania
@Bracia

Tak ale chyba Adam Rekruter Górek czy jakoś tak

Sylwia

Spodobało mi się to, że po pół roku chciałam zmienić pracę i w biurze powiedzieli mi, że się nie da to odezwałam się znowu do Adama z rekrutacji i bez problemu przeniósł mnie do innej agencji.

Dawid

Ja jestem zadowolony. Pracuje na piekarni i zarabiam 400-500 euro. Rekrutował mnie ktoś z bankpracy.nl

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DARMOWE kursy z UE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Lucyna

Tak jak obiecałam, tak robię. Szanuję ta firmę za to jak działają. Zastałam dokładnie takie mieszkanie i wypłaty jak mówili. Pracuje przez FHS na (usunięte przez administratora). Pozdrawiam Pana Adama :)!

Adam

W prawdzie są oni rekruterami, a nie agencją pracy ale bardzo fajne podejście do sprawy. Pracuje przez nich w Concilio jako reacher w Nabuurs i jest tak jak mówili. Zarobki ponad 400 euro, kasa zawsze na czas i lokacje spoko.

andrzej

Szybko i sprawnie, pracuje do dzisiaj.

Ania

Staffing PRO oceniam bardzo dobrze, ponieważ zgłosiłam się do nich na bankpracy.nl (to ich strona na fb). Pomogli mi znaleźć pracę przez agencję AB Midden i bardzo im za to dziękuję ponieważ wkońcu trafiłam na porządne biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy Staffing Pro Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii