Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Staffing Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Iwona

Ja pracowałam przez nich w fhs 2.5 roku, przez ten czas bylam świadkiem wielu zachowań czy to na mieszkaniach czy w pracy. Za "byle co" nikt nie został wyrzucony. Głównymi powidłami zawsze było nadużywanie alkoholu, cpanie lub syndrom lenia, gdzie ktoś do pracy nie poszedł- zawsze został wyrzucony bo coś nie pasowało. Nawet składanie kartonów dla niektórych osób było za ciężkie. Ja nie moglam narzekac.

Orderpicker23

Moja przygoda trwa dopiero 3 miesiące ale po kilku niepewnych sytuacjach, które mi się przydarzyły śmiało mogę wystawić pozytywną opinię !! 1. Normalne podejście do kandydata, gdzie na początku myślałem że są niepoważni ale okazało się, że relacje koleżeńskie z pracodawca jednak da się utrzymywać. 2. Zmienili mi od razu zamek po tym jak moj swietny wspollokator zgubil klucz od naszego domku. 3. Wyplaty na czas 4. Jako orderpicker robota lepsza od albertów i jumbo

mlody66

Wszysto sie zgadza

Krystyna Chałupa

Ja pracuje przy pakowaniu stroikow tu nad morzem jest okej i dziekuje, zycze wesolych swiat

Lucyna
@Krystyna Chałupa

Jakie zarobki ?

Dawid
@Lucyna

My z narzeczona mamy po 320 euro tygodniowki wiec nie jest zle. Wazne ze robota lajtowa

Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz MAG z darmowym zakwaterowaniem 2 900 €/netto-Austria. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Andrzej K.

Pracuje na Keuhe Nagel w Tiel i jest ok !

Dominika
@Andrzej K.

W której miejscowości ? Pracowal ktos w tiel ?? Jade z chlopakiem w ten weekend

Kuba
@Dominika

tak ja pracuje ale na Reachtrucku ale wy raczej pojdziecie na picking. Tez nie narzekaja

MlodyKRK

5 za to, że pomogli mi ściągnąć do siebie znajomych.

hania

Jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal a jak przyjechal do holandi capc i balowac to nie ma co marnowac czasu bo wywalaja takich rowno. Raz dziewczyna balowala do rana potem dzwonila ze jest chora to Alicja ja od razu wyeliminowala. Ale tak to ogolnie jest ok. Wazne ze kasa taka jak mowili i zawsze jest

pozadanie

Czy pracowal ktos na Keuhe + Nagel ?

@pozadanie

Tak ja pracowalem 5 miesiecy ale wracam do polski bo nie chcieli mi dac urlopu na swieta. Zadzwonie do nich w styczniu moze uda sie wrocic a jak nie to trudno Holandia jest duza

Krysian Walczak

Czy Staffing PRO - Utrecht to tez Staffing PRO sp.z.o.o. z Boleslawca ? Jesli tak to o dziwo jak na agencje pracy jestem bardzo zadowolony. W prawdzie nie podpisywalem zadnych dokumentow przed wyjazdem ale po przyjezdzie wszystko ok

Domi97
@Krysian Walczak

Tak to oni bylam u nich w biurze. Ja tez niczego w polsce nie podpisywalam ale zorganizowali mi busa na miejsce i w holandii czekala juz na mnie Pani Marysia z umowa.

Mateusz Medycki

Po dwóch latach współpracy należy się opinia... Powiem krótko: profesjonaliści ! Dwa lata temu zatrudniłem się dzięki Panu Mateuszowi w firmie Nabuurs w Oosterhout. Pomogli mi wyrobić papiery na reachtrucka i wkońcu (po 5 latach w NL :D) trafiłem na normalną posadę! Chwiolo zjeżdżam do Polski i pomogli mi załatwić zasiłek. Pozdrawiam i do zobaczenia !

Bardzo fachowa pomoc ze strony Pana Adama ! Przyjechałam z mężem na stroiki świąteczne. Jest dokładnie tak jak ustalaliśmy. Tak jak obiecałam, polecam serdecznie !

Bracia
@Ania

Witam czy rekrutowal Panią Pan Adam górski?

@Bracia

Tak ale chyba Adam Rekruter Górek czy jakoś tak

Sylwia

Spodobało mi się to, że po pół roku chciałam zmienić pracę i w biurze powiedzieli mi, że się nie da to odezwałam się znowu do Adama z rekrutacji i bez problemu przeniósł mnie do innej agencji.

Dawid

Ja jestem zadowolony. Pracuje na piekarni i zarabiam 400-500 euro. Rekrutował mnie ktoś z bankpracy.nl

Lucyna

Tak jak obiecałam, tak robię. Szanuję ta firmę za to jak działają. Zastałam dokładnie takie mieszkanie i wypłaty jak mówili. Pracuje przez FHS na (usunięte przez administratora). Pozdrawiam Pana Adama :)!

W prawdzie są oni rekruterami, a nie agencją pracy ale bardzo fajne podejście do sprawy. Pracuje przez nich w Concilio jako reacher w Nabuurs i jest tak jak mówili. Zarobki ponad 400 euro, kasa zawsze na czas i lokacje spoko.

andrzej

Szybko i sprawnie, pracuje do dzisiaj.

Staffing PRO oceniam bardzo dobrze, ponieważ zgłosiłam się do nich na bankpracy.nl (to ich strona na fb). Pomogli mi znaleźć pracę przez agencję AB Midden i bardzo im za to dziękuję ponieważ wkońcu trafiłam na porządne biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.