Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o.

Krystyna

Bardzo ale to bardzo dziękuje zespolowi Staffing PRO za pomoc w powrocie do kraju przed korona wirusem. Zachowali sie bardzo profesjonalnie i mimo iz wszystkie busy byly zajete to oni zarezerwowali dla swoich kandydatow specjalny transport !!!!! dziekuje!!!!!!!!

Krzysztof1969

Pracuje ze znajomym jako malarz w Dresden i jest tak jak mialo byc !

Grażyna
@Krzysztof1969

Czyli jesteś zadowolony z pracy w Staffing Pro? To super! A czy wymagali znajomości języka obcego?

Krzysztof1969
@Grażyna

Nie akurat do tej firmy nie trzeba znac jezyka

Dawid Wojtaszewski

Przyjechalismy 3 tygodnie temu na sery do firmy HEAD - wszystko ok

Wiktoria

Wyjechałam jakiś miesiąc temu do pracy przy opiece w Niemczech. Wszystko jest tak jak powiedziała Pani Ania dlatego oceniam bardzo dobrze!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DARMOWE kursy z UE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Damian1989

Zwykle nie dodaje opinii chyba ze zle trafie to pisze zeby odradzic jakiejs firmy. Pierwszy raz pisze pozytywna opinie i to naprawde zasluzona... Mija 3 miesiac mojej pracy jako ciesla szalunkowy w Amsterdamie. Pracowalem w wielu krajach i nie ukrywam ze bywalo lepiej np w Norwegii ale tam byly kontrakty na 3 miesiace max. Dzisiaj przyszedl do mnie brygadzista (Jarek) i powiedzial ze sa zemnie zadowolenii i dal mi do podpisania kontrakt na kolejne 2 lata. Mateusz z Staffing PRO mi wspominal ze jesli sie wykaze to taka opcja ma sie pojawic ale myslalem ze to bajka jak u innych rekruterow. Daje 5 gwiazdek bo wyplaty takie jak mowili, lokacje naprawde fajne (pokoje 2 osobowe z wifi) no i dla tych ktorzy chca pracowac jest zawsze praca. (usunięte przez administratora) eliminuja szybko i to mi sie tez bardzo podoba !

Karolcia

Razem z chłopakiem wyjechaliśmy na 2 miesiące sezonowo do pracy, nie żałowaliśmy sobie niczego, a zawieźliśmy około 2000 tys euro do Polski. Także da się zarobić, co do mieszkania trafiliśmy naprawdę dobrze 2 łazienki , salon, w pełni wyposażona kuchnia i mały ogródek z grillem i stolikiem oraz krzesełkami. Współlokatorzy byli spoko, zero problemów ze sprzątaniem, ale nie oszukujmy się to zależy na jakich się trafi ludzi. Ludzie którzy jeżdżą za granicę szmat czasu, mogą Ci powiedzieć, że za mało pieniedzy, czy coś im nie odpowiada, z mojego punktu widzenia, dla osoby która chciała sobie zarobić pieniądze w wakacje, większe niż w Polsce, udało się i miałam fajne wakacje. Nie wiem jak firma działa poza sezonem letnim więc się na ten temat nie wypowiem. Za rok na pewno wrócę.

Karolcia97

Ja przyjechalam jako pracownik fleksyjny. Na poczatku bylo ok bo pracowalam na roznych zakladach i moglam sobie zobaczyc gdzie jest najlepiej no i byly godziny. Mialam maly problem z biurem agencji do ktorej mnie wyslali bo chcialam zostac na piekarni a koordynatorka mnie nadal planowala do innych firm. No i wtedy napisalam do staffing pro - bo to oni mnie rekrutowali no i 2 dni pozniej juz bylam planowana caly czas na piekarnie :) dziękuję !

Iwona

Ja pracowałam przez nich w fhs 2.5 roku, przez ten czas bylam świadkiem wielu zachowań czy to na mieszkaniach czy w pracy. Za "byle co" nikt nie został wyrzucony. Głównymi powidłami zawsze było nadużywanie alkoholu, cpanie lub syndrom lenia, gdzie ktoś do pracy nie poszedł- zawsze został wyrzucony bo coś nie pasowało. Nawet składanie kartonów dla niektórych osób było za ciężkie. Ja nie moglam narzekac.

Orderpicker23

Moja przygoda trwa dopiero 3 miesiące ale po kilku niepewnych sytuacjach, które mi się przydarzyły śmiało mogę wystawić pozytywną opinię !! 1. Normalne podejście do kandydata, gdzie na początku myślałem że są niepoważni ale okazało się, że relacje koleżeńskie z pracodawca jednak da się utrzymywać. 2. Zmienili mi od razu zamek po tym jak moj swietny wspollokator zgubil klucz od naszego domku. 3. Wyplaty na czas 4. Jako orderpicker robota lepsza od albertów i jumbo

mlody66

Wszysto sie zgadza

Krystyna Chałupa

Ja pracuje przy pakowaniu stroikow tu nad morzem jest okej i dziekuje, zycze wesolych swiat

Lucyna
@Krystyna Chałupa

Jakie zarobki ?

Dawid
@Lucyna

My z narzeczona mamy po 320 euro tygodniowki wiec nie jest zle. Wazne ze robota lajtowa

Andrzej K.

Pracuje na Keuhe Nagel w Tiel i jest ok !

Dominika
@Andrzej K.

W której miejscowości ? Pracowal ktos w tiel ?? Jade z chlopakiem w ten weekend

Kuba
@Dominika

tak ja pracuje ale na Reachtrucku ale wy raczej pojdziecie na picking. Tez nie narzekaja

MlodyKRK

5 za to, że pomogli mi ściągnąć do siebie znajomych.

hania

Jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal a jak przyjechal do holandi capc i balowac to nie ma co marnowac czasu bo wywalaja takich rowno. Raz dziewczyna balowala do rana potem dzwonila ze jest chora to Alicja ja od razu wyeliminowala. Ale tak to ogolnie jest ok. Wazne ze kasa taka jak mowili i zawsze jest

pozadanie

Czy pracowal ktos na Keuhe + Nagel ?

Andrzej
@pozadanie

Tak ja pracowalem 5 miesiecy ale wracam do polski bo nie chcieli mi dac urlopu na swieta. Zadzwonie do nich w styczniu moze uda sie wrocic a jak nie to trudno Holandia jest duza

Krysian Walczak

Czy Staffing PRO - Utrecht to tez Staffing PRO sp.z.o.o. z Boleslawca ? Jesli tak to o dziwo jak na agencje pracy jestem bardzo zadowolony. W prawdzie nie podpisywalem zadnych dokumentow przed wyjazdem ale po przyjezdzie wszystko ok

Domi97
@Krysian Walczak

Tak to oni bylam u nich w biurze. Ja tez niczego w polsce nie podpisywalam ale zorganizowali mi busa na miejsce i w holandii czekala juz na mnie Pani Marysia z umowa.

Mateusz Medycki

Po dwóch latach współpracy należy się opinia... Powiem krótko: profesjonaliści ! Dwa lata temu zatrudniłem się dzięki Panu Mateuszowi w firmie Nabuurs w Oosterhout. Pomogli mi wyrobić papiery na reachtrucka i wkońcu (po 5 latach w NL :D) trafiłem na normalną posadę! Chwiolo zjeżdżam do Polski i pomogli mi załatwić zasiłek. Pozdrawiam i do zobaczenia !

Ania

Bardzo fachowa pomoc ze strony Pana Adama ! Przyjechałam z mężem na stroiki świąteczne. Jest dokładnie tak jak ustalaliśmy. Tak jak obiecałam, polecam serdecznie !

Bracia
@Ania

Witam czy rekrutowal Panią Pan Adam górski?

Ania
@Bracia

Tak ale chyba Adam Rekruter Górek czy jakoś tak

Sylwia

Spodobało mi się to, że po pół roku chciałam zmienić pracę i w biurze powiedzieli mi, że się nie da to odezwałam się znowu do Adama z rekrutacji i bez problemu przeniósł mnie do innej agencji.

Dawid

Ja jestem zadowolony. Pracuje na piekarni i zarabiam 400-500 euro. Rekrutował mnie ktoś z bankpracy.nl

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Staffing Pro Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.