Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Staffing Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

zielona

Witam. A czy mogę dostać jakiś numer kontaktowy do tej agencji ?

wszystkook
@zielona

ja również bym chciała jakiś kontakt

Kinga
@zielona

My kontaktowalismy sie przez facebooka. Napisz do bankpracy.eu tam chyba pracuja rekruterzy Staffingu

Messi
@Kinga

Mam pytanie jakie są zarobki na spożywcze na rozladunku kontenerów proszę o konkretne odpowiedzi przez agencje Staff

Dawid P

praca na polu golfowym 4/5

Michal
@Dawid P

Witaj Pawle . Możesz coś wiecej napisać o tej pracy na polu golfowym ? też mam zamiar wyjechać przez ta firme do pracy na stanowisko greenkeeper - a . Pozdrawiam .

Kamila

Obiecałam wiec oceniam. 5 gwiazdek za prace ma cebulkach! 6 lat jeździliśmy do Nl i nie trafiliśmy jeszcze na takie podejście! Polecam

Julia
@Kamila

Gdzie jesteś i czy masz pewne godziny? Teraz podobno na cebulkach kiepski okres. Z góry dzięki za odpowiedź

Kamila
@Julia

Tak okazało się, że nie było tyle pracy ale nam sie udalo przyjechac jako pierwszym i pracujemy nadal. Johan nasz teamleader zapowiadal, ze niebawem beda znowu potrzebowali ludzi.

Emilka
@Kamila

Nadal potrzebują do pracy na cebulkach?

Aneta Kryspiak

Ja jestem zadowolona z obsługi przez staffing.

Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz MAG z darmowym zakwaterowaniem 2 900 €/netto-Austria. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zaneta

ogolnie wszystko jest ok, tak jak mowili przez telefon. Mialam maly problem z zakwaterowaniem ale po chwili zostal szybko rozwiazany przez Lukasza

Krystian Siekielski

Ja podjąłem pracę w Polsce, dokładnie w Bolesławcu jako spawacz i wszystko jest tak jak należy!

Luk
@Krystian Siekielski

A ile dają jako spawacz w bolcu

Wieslaw

My pracujemy jako malarze w Erfurcie i jest ok

Marzena Plewa

Przyjechałam wczoraj do Noordijku i dzisiaj jestem po pierwszym dniu pracy. Wszystko ok tak jak mówił Pan Adam

Dominika
@Marzena Plewa

Ja jadę 25 z chłopakiem, czyli wszystko w porządku?

Marzena Plewa
@Dominika

Tak wszystko ok. Ja musialam zjechac do polski ze wzgledu na sprawy rodzinne ale na pewno tam wroce. Poproście o lokacje na Mittelweg 7. Ja zwalniam bardzo fajny pokoj jutro wiec moze uda wam sie go przejac po mnie :) powodzenia

Paula
@Dominika

Hej, co to za praca?

Katarzyna

Przyjechalismy miesiac temu do pracy przez FHS i mimo wszystkich opinii o tej agencji jest tak jak mowil pan Marek. Oni chyba maja tam jakis inny uklad bo nas traktuja naprawde ok. Sa ludzie ktorzy maja ciagle jakies problemy ale u nas nie ma ich w ogole.

@Katarzyna

Czy jest ktoś na cebulkach kwiatowych przez fhs?. Jak praca, godziny są?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Staffing Pro Sp. z o.o.?

Staffing PRO

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się Online. Nie ze względu na obecną pandemię ale nowoczesne technologie, które staramy się wdrażać za każdym razem gdy mamy tylko taką możliwość.

wszystkook

Czy ktoś wybiera się do pracy przy sortowaniu/obieraniu cebulek początkiem lipca?

Barbara
@wszystkook

Tak, ale to praca przez fhs, mam obawy , bo ta agencja nie ma pozytywnych opinii

Patrycja
@wszystkook

Tak, właśnie wyjeżdżam dzisiaj.

Kinga
@Patrycja

Ja przyjechalam z chlopakiem wczoraj i wszystko jest ok. Lokacja nie nalezy do najlepszych ale poza tym warunki wporzadku

Martyna

Skontaktowałam się z prośbą o prace przez facebooka na bankpracy.eu i okazalo sie ze to profil Staffing Pro. O dziwo ciezko w tych czasach o taka agencje i naprawde mi pomogli i przedewszystkim byli szczerzy bo nie sciemniali o super lokacjach i wielkich tygodniowkach jak inni. Polecam, ja pracuje w Utrechcie na magazynie z czesciami elektronicznymi.

Maciek

Ja też polecam. Zjechałem z dziewczyną z Holandii do Polski i obiecali nam możiwość powrotu po całym kryzysie

Krystyna

Bardzo ale to bardzo dziękuje zespolowi Staffing PRO za pomoc w powrocie do kraju przed korona wirusem. Zachowali sie bardzo profesjonalnie i mimo iz wszystkie busy byly zajete to oni zarezerwowali dla swoich kandydatow specjalny transport !!!!! dziekuje!!!!!!!!

Krzysztof1969

Pracuje ze znajomym jako malarz w Dresden i jest tak jak mialo byc !

Grażyna
@Krzysztof1969

Czyli jesteś zadowolony z pracy w Staffing Pro? To super! A czy wymagali znajomości języka obcego?

Krzysztof1969
@Grażyna

Nie akurat do tej firmy nie trzeba znac jezyka

Dawid Wojtaszewski

Przyjechalismy 3 tygodnie temu na sery do firmy HEAD - wszystko ok

Wiktoria

Wyjechałam jakiś miesiąc temu do pracy przy opiece w Niemczech. Wszystko jest tak jak powiedziała Pani Ania dlatego oceniam bardzo dobrze!!

Damian1989

Zwykle nie dodaje opinii chyba ze zle trafie to pisze zeby odradzic jakiejs firmy. Pierwszy raz pisze pozytywna opinie i to naprawde zasluzona... Mija 3 miesiac mojej pracy jako ciesla szalunkowy w Amsterdamie. Pracowalem w wielu krajach i nie ukrywam ze bywalo lepiej np w Norwegii ale tam byly kontrakty na 3 miesiace max. Dzisiaj przyszedl do mnie brygadzista (Jarek) i powiedzial ze sa zemnie zadowolenii i dal mi do podpisania kontrakt na kolejne 2 lata. Mateusz z Staffing PRO mi wspominal ze jesli sie wykaze to taka opcja ma sie pojawic ale myslalem ze to bajka jak u innych rekruterow. Daje 5 gwiazdek bo wyplaty takie jak mowili, lokacje naprawde fajne (pokoje 2 osobowe z wifi) no i dla tych ktorzy chca pracowac jest zawsze praca. (usunięte przez administratora) eliminuja szybko i to mi sie tez bardzo podoba !

Karolcia

Razem z chłopakiem wyjechaliśmy na 2 miesiące sezonowo do pracy, nie żałowaliśmy sobie niczego, a zawieźliśmy około 2000 tys euro do Polski. Także da się zarobić, co do mieszkania trafiliśmy naprawdę dobrze 2 łazienki , salon, w pełni wyposażona kuchnia i mały ogródek z grillem i stolikiem oraz krzesełkami. Współlokatorzy byli spoko, zero problemów ze sprzątaniem, ale nie oszukujmy się to zależy na jakich się trafi ludzi. Ludzie którzy jeżdżą za granicę szmat czasu, mogą Ci powiedzieć, że za mało pieniedzy, czy coś im nie odpowiada, z mojego punktu widzenia, dla osoby która chciała sobie zarobić pieniądze w wakacje, większe niż w Polsce, udało się i miałam fajne wakacje. Nie wiem jak firma działa poza sezonem letnim więc się na ten temat nie wypowiem. Za rok na pewno wrócę.

Karolcia97

Ja przyjechalam jako pracownik fleksyjny. Na poczatku bylo ok bo pracowalam na roznych zakladach i moglam sobie zobaczyc gdzie jest najlepiej no i byly godziny. Mialam maly problem z biurem agencji do ktorej mnie wyslali bo chcialam zostac na piekarni a koordynatorka mnie nadal planowala do innych firm. No i wtedy napisalam do staffing pro - bo to oni mnie rekrutowali no i 2 dni pozniej juz bylam planowana caly czas na piekarnie :) dziękuję !

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.