Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Staffing Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest wymagany Własny Srodek transportu do Pracy typu Samochód? Niestety nie mam auta na taki wyjazd odmówił posłuszeństwa:( . I jak wygląda sprawa z Mieszkaniani . A chciałbym podjąć Pracę Np w Holandi lub w Niemczech. Pozdrawiam proszę o informację .

Adriano

Ja znalazłem ich oferty na www.centrumpracy.eu i jestem mile zaskoczony

Chłopak

Witam czy zatrudnieni przez Staffing Pro mają doliczane premie do wypłaty i dostają np. bony świąteczne?

Hej witam wszystkich obecnie moja pierwsza wyprawę do Holandi zacząłem w roku od 2017 do 2021 08.08.2021 pracujac w jednej Agencji I u jednego Pracodawcy a dokładnie w szklarni na pomidorach koktajlowych praca cierzka i nie stabilna wiadomo raz są godziny raz ich niema czas wakacji,szkoła przychodzi terz sobie dorobić na kilka godzin od 3 do 6 to jest normalne w tym kraju . Bynajmniej w okolicy Linburgi Horst/ Tienray i okolice .No i pogoda jak dowali to wiadomo rze nikt nie wytrzyma w Szklarni gdzie jest ok 45-50 ????ciepla a nabawić się udaru cieplnego to nie problem zdrowie jest jedno były już takie przypadki I tu nie ma żartów w takim miejscu pracy. Ale mimo to poznałem fajne osoby No i szefostwo Ok nie mogę nic powiedziec złego . Nie stety wszystko się rozwaliło łącznie z Biurem . Jak już osoby odchodzą z Agencji I to z Biór kture pracowały ja wiem 5 lat więcej odemnie inne mniej No i sporo pracowników się zwolniło. Szkoda ale co zrobić poznałem bardzo fajnych osób itp i Nie rzaluje takiej decyzji wyjeżdżając w roku 2017, Więc chciałbym się dowiedzieć jak wygląda ta Agencja czytając opinie niby ok wszystko i terz chciałbym podjąć współpracę. No niestety nie mam samochodu odmówił posłuszeństwa a naprawa przekracza wartość więc mija się z celem . Nic innego jak uzbierać na inny samochód rzeby mieć czym puzniej wyjechać swoim samochodem bo nie wiem jak tutaj jest z dojazdem. Pracujac w byłej Agencji to rower elektroniczne do 10 km u mnie nie ma z tym problemu . Pozdrawiam

Rekruter
@Marcin

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 71 757 50 10

Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz MAG z darmowym zakwaterowaniem 2 900 €/netto-Austria. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Julia

Pojechałam z chłopakiem na pomidory do Holandii, warunki ok, praca swobodna, dużo godzin można zarobić

@Julia

Hej mam pytanie jakie tygodniówki wychadza w tej agencji. Bo pracowałem na pomidorach tylko inną Agencja i jak nie było godzin zaledwie 25 w tygodniu to wypłaty po 160€ I to stawka 10 ,74. .czytam opinie ale nal lepiej spytać się osób już kture pracują. Ogulnie chciałbym podciąć współpracę z tą AgencjąPozdrawiam

Sebastian B.

Rzetelnie bez ubarwiania miałem przekazane ingormacje. wszystko sie zgadzało. Praca przez FHS na polu golfowym. FHS to juz inna historia. Natomiast do rekrutera Staffing Pro żadnych zastrzeżeń. bardzo dobry i szybki kontakt.

Jan

generalnie ok

Mimi

@Lucyna a właśnie mnie interesuje jakie sa warunki zakwaterowania?

Lucyna
@Mimi

my mamy dobrą lokację z pokojami dwu osobowymi. Slyszalam, ze na jednej lokacji byly studia 3 osobowe i kolezanka narzekala ale za chwile ich przeniesli i sa zadowoleni

Alicja
@Lucyna

To ja od razu się podłączę i zapytam o kwatery :) Czy jak wyjeżdża się z osobą towarzyszącą ze Staffing Pro do pracy to czy można być pewnym, że będzie się z tą osobą zakwaterowanym? Czy trzeba jakoś tego dopilnować czy nie ma z tym problemu? Jak wygląda wyjazd w parach?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Staffing Pro Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Spawacz MAG, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 24 marca.

Mateusz

W Staffing PRO pracownicy mogą liczyć na różne benefity min: Karta Multi Sport Plus Prywatna opieka lekarska Premie stażowe System poleceń dla pracowników Rozszerzony pakiet ubezpieczeniowy

Alicja
@Mateusz

Brzmi bardzo interesująco :) Jak wyglądają te premie stażowe w Staffingu Pro?? Co jaki czas są przyznawane i ile wynoszą? Trzeba spełnić jakieś warunki aby je dostać? Co do reszty benefitów, to czy są darmowe? Czy trzeba coś do nich dopłacać?

W^ski

Szybko się rozwijają i wydaje mi się, że inwestują ludzi bo co chwile sa jakies nowosci dla pracownikow. Teraz podobno wprowadzaja multisporta dla pracownikow i jakies premie uznaniowe. Po 3 miesiacach moge uznac ze jest ok!

@Lucyna czyli nie ma problemu, żeby w razie czego coś zmienili z zakwaterowaniem ?

Adere111

Czy na cebulki w staffing Pro jeździ się rowerem czy innym transportem?

Lucyna
@Adere111

my jezdzimy autem ale sa lokacje na których jest zaledwie 5 minut do firmy wiec tam chodza wszyscy na piechota

LukaszH

ja pracuje jako monter w Wykrotach i wspolpraca przebiega bardzo fajnie. Poleciłem pracę znajomemu i otrzymalem 400 zł premii

amazon2020

widze ze same pozytywne opinie. czy ktos pracuje przez nich w Niemczech? dostalem oferte na magazyn w Dreznie za 10.91 euro. Prosze o opinie

cineq92

pracuje ktos na produkcji w wykrotach? mozna prosic o jakies opinie?

Artur
@cineq92

tak, jako pomocnik lakiernika, jest ok

Lilka

Czy był ktoś na cebulkach przez Staffing Pro i mógłby napisać jak było?

Adrianna K.
@Lilka

Ja byłem w zeszlym roku o tej samej porze i bylo ok. To przez FHS jest. W tym roku niestety sobie odpuszczam ale za rok jak sie uda to pojade

Mateusz

praca w Wykrotach jak najbardziej na ok

luciano1989

ogolnie polecam

murarz1988

Nie wierzylem w opienie dopoki sam nie sprawdzilem. rzeczywiscie wszystko ladnie przedstawione i bez obijania w bawelne. przyjechalem w piatek, w sobote mialem vca, a w poniedzialek prosto do pracy

Jak na agencje rekrutacyjna to naprawde wszystko ok. Przedstawiono mi kilka ofert i wybralem pakowanie batonikow i cukierkow w Na nomi. Nie ma tutaj wiekowki.

Anita Bielawa
@Adam

A jakie sa zarobki?

Messi
@Adam

A zarobki na batonikach ile na tydzień plus minus

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.