Opinie o Bluebird Films w New York Mills

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bluebird Films. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bluebird Films o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bluebird Films w New York Mills

Klaudia Nowy wpis

Ile aktualnie jest oddziałów firmy ?

Giselle Nowy wpis

Casting w Płocku spoko, proponują $3000 mc na start, modeling branżowy, filmy i zdjęcia. Całość po angielsku, mają tłumaczy jak ktoś nie zna języka, przeszłam dalej zobaczymy jak będzie

Kini Nowy wpis
@Giselle

Ładnie :D za taką kasę warto pokazać trochę ciałka :p

Kaska Nowy wpis
@Kini

:DD warto warto kiedy następny casting? :D

kasik

Dziewczyny skąd macie info o tych castingach? Jak się zglaszacie

04Ulcia
@kasik

Poczta pantoflowa :p czasem są ogłoszenia

Aminka
@04Ulcia

Są ogłoszenia na pewno na necie i prasie, przeglądaj regularnie kochana na pewno trafisz

tolka

Hej :)) ciężko się dostać do Bluebird ale warto, warunki są świetne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bluebird Films spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
UdmtKll

Jestem umówiona na 13 kwietnia do hotelu Nafta w Krośnie - zobaczymy jak będzie. Aplikowałam z polecenia koleżanki bezpośrednio do rekrutacji, załatwiłam też wewnętrznego tłumacza

04Ulcia
@UdmtKll

Gdzie zalatwialaś osobę do tłumaczenia?

UdmtKll
@04Ulcia

Bluebird Films ma swoją wewnętrzną firme tłumaczy, płaciłam 70 zł

Rica1616

W grudniu brałam udział w castingu w Płocku, niestety nie dostałam się :/ + Bardzo luźna atmosfera, ludzie z firmy bardzo w porządku + Warunki kontraktu jak już się dostaniecie - ilość kandydatek na castingu i czas jego trwania

Malaopium
@Rica1616

Ja też Płock :) zaproponowali Ci inne terminy albo fotomodeling?

Rica1616
@Malaopium

Nie, odpadłam całkowicie :(

Malaopium
@Rica1616

Aha szkoda my z koleżanką jedziemy w marcu na fotomodeling

Klara9393

Wczoraj miałam pierwszy kontakt z osobą zarządzającą przebiegiem castingów na terytorium Europy, na pierwszy rzut oka wszystko OK

Zostaw merytoryczną opinię o Bluebird Films - New York Mills

Bluebird Films