Opinie o Innowacyjne Centrum Rozwoju w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Innowacyjne Centrum Rozwoju. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Innowacyjne Centrum Rozwoju o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innowacyjne Centrum Rozwoju w Lublin

Dzień dobry, szukam zatrudnienia jako lektorka, centrum pokazało mi się w okolicznych firmach z tego zakresu. Po tych tutaj komentarzach zastanawiam się czy w ogóle ktokolwiek jest jeszcze zatrudniany? Nie mogę doszukać się ofert w internecie, może tu by ktoś wiedział czy są w ogóle jeszcze wystawiane?

Zleceniobiorca Nowy wpis

NIE POLECAM FIRMY INNOWACYJNE CENTRUM ROZWOJU !!! Nie płacą wynagrodzeń dla podwykonawców. Naciągacze. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!!! Sprawia trafiła do Sądu o odzyskanie należności.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Innowacyjne Centrum Rozwoju? Chodzi o pracę jako Lektor języka angielskiego, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 22 grudnia.

Katarzyna

Niestety w "zarządzie" nie ma ani jednej uczciwej osoby. Nie wypłacają wynagrodzeń.

@Katarzyna

Jestem po szkoleniu już 2 miesiące ,obecnie miesiąc po przepracowanym stażu .Do tej pory nie ma pieniędzy ani za kurs ani wynagrodzenia za przebyty staż.Tlumacza się że nie mają pieniędzy i cierpliwie mamy czekać.

Karola49@
@123

A może warto by było gdzieś to zgłosić?

Małgorzata
@Katarzyna

Ile nie zostało Ci wypłacone? Możesz dać znać? Zgłosiłaś to gdzieś?

@Małgorzata

Z końcem listopada mam skończony staż na dzień dzisiejszy mają do zapłaty 5,5 tys .Były wysyłane ponaglenia do zapłaty ,straszylismy sądem nic to nie dało.Dzisiaj otrzymaliśmy telefon że w ciągu 2 tygodni mają pieniążki być ale czy faktycznie czy to tylko mydlenie oczu aby uniknąć sądu okaże się.

Paulina Nowy wpis
@123

Według przysłanego hormongramu z wup wypłatę powinni dostać 5.12.

Aplikowałeś do firmy Innowacyjne Centrum Rozwoju? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lektorka

Nie polecam. Prowadziłam kurs językowy, jako podwykonawca na własnej działalności. W umowie był zapis, że wystawiam dwie faktury, jedną w połowie kursu, drugą na koniec. Płatność za pierwszą połowę dostałam w terminie, druga faktura nie została opłacona do tej pory (minęły ponad trzy miesiące). Najpierw zwodzenie, że Urząd nie zapłacił (kurs z funduszy unijnych) i że "nie jestem jedyna w takiej sytuacji", potem w ogóle brak kontaktu. Oddałam sprawę do firmy windykacyjnej, też na razie bezskutecznie. Odczekam jeszcze trochę i zakładam sprawę w sądzie o wystawienie nakazu zapłaty.

Karola49@
@Lektorka

Jestem za

Zleceniobiorca

Niestety nie polecam firmy Innowacyjne Centrum Rozwoju do współpracy. Oczekuję na wynagrodzenie ponad rok, telefony, e-maile - brak efektu. Zgłaszam sprawę za pośrednictwem mojego prawnika na drogę sądową.

@Zleceniobiorca

To dość długo czekałeś w sumie. Widzę że inni mieli podobne problemy... Może lepiej by tu zadziałał jakiś pozew zbiorowy?

Paulina
@Zleceniobiorca

Na meile wogole nie odpisują my już nie wiemy gdzie uderzyć żeby rozliczyli się z nami z własnych środków bo co chwila brakuja im jakieś faktury i nie otrzymują transzy z wup

Paulina

Firma nie wypłacalna od sierpnia nie wyplacili grupa za szkolenie a nie wodne o stażach godzę już minęły 3 miesiace od stażu i nadal zero pieniędzy ....panie nigdy nic nie widzą kłamia sciamniaja ile można i ile się da !

Czy Innowacyjne Centrum Rozwoju organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie, żadnych szkoleń dla pracowników, żadnych spotkań integracyjnych. Pracownik może liczyć tylko na coraz większe wymagania, coraz więcej obowiązków, coraz większą odpowiedzialność oczywiście bez podniesienia pensji.A jeżeli odchodzi z pracy to może liczyć na nie przyjemności ze strony szefów.

Jaka jest umowa w firmie Innowacyjne Centrum Rozwoju? Wiecie, czy jako Lektor języka angielskiego zatrudniają na umowę zlecenie?

Katarzyna

Tak, zatrudniają na zlecenie ale proszę się nie nastawiać na pozytywną współpracę. Jako były pracownik, szukałam trenerów którzy mieli pracować za najniższe stawki. I zawsze kończyło się wstydem i pretensjami od podwykonawców za brak płatności. Szkoda nerwów. Ja również nie otrzymałam ostatniego wynagrodzenia

@Katarzyna

Witam.A jak długo Pani czeka za wynagrodzeniem?

@123

Za wynagrodzeniem za szkolenie czekam od sierpnia ,również za staż za miesiąc wrzesień i październik nie dostałam wynagrodzenia.Ta firma to totalna porażka.

Firma ma ogromne problemy z wypłacalnością. Lekko traktuje swoje zobowiązania finansowe. Ostatnio nie wypłaca już pensji swoim pracownikom.

zawiedziony

Miałem przyjemność albo nieprzyjemność uczestniczyć w projekcie organizowanym przez Innowacyjne Centrum Rozwoju Młodzi na Start kariery zawodowej. W ogłoszeniu było napisane że projekt obejmuje szkolenie, staż, pomoc doradcy zawodowego i przed kursem i po, oraz pomoc w wyborze pracy. Od momentu wysłania CV nim ktoś się odezwał minęło 3 tygodnie. Był to rok 2020 styczeń. Miałem wypełnić dokumenty, odesłać, i czekać na spotkanie z doradcą zawodowym - online które odbyło się dość szybko bo gdzieś po ok tygodniu. Następnie było już tylko gorzej, kontakt się urwał, trzeba było pisać, dzwonić samemu dopytywać co z tym kursem logistyki. Koniec końców kurs zaczął się w lipcu czyli po ok 5 miesiącach od zgłoszenia...powód ? oczywiście pandemia, wszystko wstrzymane...o czym nikt nie raczył poinformować przez okres tych 5 miesięcy. Kurs 3 tygodnie poznało się fajnych ludzi i od tego momentu znów kontakt urwany. Przyszedł czas na staże...oczywiście jak się później okazało nikt nie poinformował nas że stażu trzeba szukać samemu...wielkie zdziwienie że pan co prowadził kurs nam nie powiedział...Więc zadzwoniła pani bardzo niemiłą o imieniu Katarzyna z pretensjami i opryskliwym tonem czemu ja jeszcze nie odbywam stażu jak inni już prawie kończą tylko ja i jedna osoba jeszcze nie podjęła stażu. Pani kazała chodzić po zakładach i szukać stażu grożąc że będą konsekwencje że trzeba wywiązać się z umowy. To był listopad 2020 roku, do grudnia był czas by zacząć staż i nagle jakimś cudem 3 dni przed rozpoczęciem grudnia owa firma znalazła mi i innym kolegom, koleżankom staż czyli tutaj wyszło kłamstwo że niby ja i jedna osoba nie odbywamy jeszcze stażu. Ok staż oczywiście nie w firmie logistycznej jak był kurs a sklep. 3 miesiące. Po stażu ostatnie spotkanie z doradcą zawodowym kończące projekt w lutym 2021 roku by pomóc nam znaleźć pracę dostałem wytyczne by zgłosić się m.in do Amazonu. Także nie polecam, każdy kto chce dość szybko podjąć pracę i mieć jakieś pieniądze nie polecam bo uczestnictwo w projekcie Młodzi na Start kariery zawodowej polega głównie na czekaniu i próbie dopytywania się ja jakim etapie owy projekt jest. Plus jedynie taki że jest ten certyfikat na który zresztą czekało się miesiąc po zakończeniu projektu, za staż płacili na czas, no i zwrócili pieniądze za dojazd na kursy bo odbywał się poza miastem mojego zamieszkania. Ale w kwestii organizacyjnej porażka. Nikt nic nie wie.

Misia
@zawiedziony

Zgadzam się z opinią ponieważ w moim przypadku wyglądało to identycznie

Trener

Nie polecam. Od lutego czekam na wypłatę wynagrodzenia. Podobno skończyły się środki. Z Urzędu Marszałkowskiego mam informacje ze środku zostały przekazane, w ICR potwierdzili i .... tyle. Na kolejne telefony .... sprawdzę, dowiem się ... itd. Nie polecam. I nie jestem jedyna - w swoim otoczeniu mam jeszcze 4 osoby w takiej samej sytuacji.

@Trener

Jak to wyszło, że nie dostałeś wynagrodzenia, pracowałeś tam krótko, i w ostatnim czasie Ci nie wypłacili? O co chodzi?

Dariusz
@Trener

I jak to się rozwiązało? Minęło trochę czasu, więc może część wynagrodzenia już otrzymaliście? Jak znam życie, to dalej czekacie ... Ciekawe czemu poszła taka informacja, a środków wciąż nie było ...

Aga
@Roman

Najczęściej jest tak, że wykonujesz zlecenie, oddajesz dokumenty, ewentualnie poprawiasz jeżeli coś nie tak, firma (usunięte przez administratora) wystawia rachunek w Twoim imieniu, podpisujesz to, odsyłacz i tu kontakt z nimi się urywa. Nie odbierają, nie odpisują, kompletna cisza. Jeżeli przez pomylke odbiorą telefon to albo będą bardzo zdziwieni, że nie masz wynagrodzenia albo będą zapewniali , że już idą sprawę wyjaśnić. I znów brak kontaktu. Tak miesiącami. Wiem, z własnego doświadczenia.

Janusz
@Aga

Nie można do nich podjechać osobiście? Przecież mają siedzibę i księgowość. Bo widzę że sam kontakt telefoniczny nie wystarcza. Myślisz, że więcej osób też czeka na kasę?

@Aga

Ponieważ byłem pracownikiem firmy.

Krzysztof
@Janusz

Panie Januszu, myślę, że na pewno więcej osób czeka na swoje wynagrodzenia. W momencie kiedy ja z nimi współpracowałem miałem kontakt z osobami prowadzącymi inne zajęcia, też czekali na pieniądze blisko pół roku i także kontakt był znikomy a w dodatku same kłamstwa jako tłumaczenie gdzie i kiedy będą pieniądze. Co do księgowości: nigdy nie miałem okazji porozmawiać z księgowością, nie dostałem ani numeru telefonu ani nawet maila, już nie wspomnę o adresie a o istnieniu księgowej wiem z opowieści pracownika. Pewnie podjechać można ale jeżeli ktoś mieszka np.w województwie pomorskim to trochę daleko. A co jeśli "akurat" szefów, księgowej, osoby odpowiedzialnej za projekt nie będzie w siedzibie firmy? Nie zdziwił bym się gdyby tak potraktowali osobę, która do nich przyjechała po swoje pieniądze. Myślę, że są do tego zdolni.

@Krzysztof

Współpracowałem z firmą

@melodii

Jestem w trakcie współpracy z firmą Innowacyjne Centrum Rozwoju i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie było sytuacji w której wynagrodzenie byłoby wypłacone z opóźnieniem. Jeśli chodzi o niezadowolonych pseudo pracowników to po prostu zwykłe leniuszki i naciągacze zwolnieniowi. Większość z nich do tej pory na bezrobociu...Szefowie na medal, oby więcej takich PRACODAWCÓW!!!

@@melodii

Ale ściema i chamstwo- widać, że to wypowiedź z firmy.

Roman

Czemu tak uważasz? To może sam napiszesz co sądzisz na temat Innowacyjnego Centrum Rozwoju? :) Każda opinia jest cenna, jestem ciekaw co mi powiesz na temat warunków pracy w tej firmie.

Gonzo
@Roman

Nie wiem czemu Nick tak uważa ale ja się zanim zgadzam. Pracowałem dla nich na początku tego roku jako trener prowadzący szkolenie zawodowe. Leniuszkami to są osoby pracujące w firmie w Lublinie. Dlaczego? Ano dlatego, że nie są w stanie wysłać potrzebnych i przede wszystkim dobrych dokumentów na czas, nic nie wiedzą. Ode mnie wymagało się żebym zbierał podpisy uczestników za inmych zajęć. Aa jak brakowało jakiś materiałów to usłyszałem żebym sobie wydrukował( w umowie takiego zapisu nie było). Czy (usunięte przez administratora) jest obecne wśród stacjonarnych pracowników? Jak najbardziej tak. Ja usłyszałem, że mogę sobie poczekać na pieniądze i po co mi one.Osoba , która była Uczestnikiem szkolenia od opiekunki grupy usłyszała, że i tak jest bezrobotna a tu przynajmniej dostaje darmowy posiłek. Nie wiem jacy są szefowie ale sądząc po tym jakich mają pracowników to nie wiele lepsi. A na wypłatę czekam dalej, numeru kontaktowego do szefa nie otrzymałem, na maile brak odpowiedzi, udają (usunięte przez administratora) Moim zdaniem to naciągacze bez szacunku dla innych. Wypowiedź melody bardzo pasuje do ich stylu rozmowy.

Gonzo
@@melodii

Jesteś w trakcie współpracy i masz wypłacane wynagrodzenie? Ciekawe, czyli masz umowę o pracę? Co masz na myśli pisząc " naciągacze zwolnieniowi"? Jeżeli ktoś jest na zwolnieniu lekarskim to nie może podjąć legalnie żadnej pracy. Sugerujesz, że ICR zatrudnia nielegalnie? Skąd masz informację, że do tej pory na bezrobociu? Znasz wszystkich? Twoja wypowiedź kipi jadem w stosunku do osób, które miały czelność krytyki firmy i nie jest logiczna. Nawet jeżeli pracownik nie był rzetelny ale pracę wykonał musi otrzymać swoje wynagrodzenie zgodnie z umową. ICR nie ma żadnego prawa aby przetrzymywać pieniądze. Jeżeli pracownik ICRu widział, że trener, psycholog itd.jest nie rzetelny, źle wykonuje obowiązki to trzeba było rozwiązać umowę a nie bawić się w Pana i Władcę i teraz nie wypłacać ludziom należnych kwot.

Janusz
@Gonzo

Masz racje. Wynagrodzenie za zalecenie powinno być wypłacone, bo nie można już po wykonanej pracy wymyślać, że coś było źle i nie zapłacą. Można to zgłosić gdzieś wyżej? Myślisz, że PIP mógłby się tym zająć?

Rysiek
@Janusz

Wątpię ale warto próbowac.

Jak szefostwo w Innowacyjne Centrum Rozwoju traktuje ludzi?

Jeżeli będzie Pan/i osoba pracująca w innym mieście niż siedziba firmy to raczej nawet nie będzie Pan/i miała okazji porozmawiać z którymś z szefów, kontakt z którymś z panów był wręcz niemozliwy. Wyręczają się pracownikami szeregowymi, który starają się ich tłumaczyć. Pracownicy stacjonarni nawet nie mogli przekazywać numeru telefonu czy adresu mailowego do szefa.

Szkoleniowiec

Odbyłam szkolenie w ww. Firmie. Niestety jak większość piszę mają problemy z płatnością i trzymaniem terminów. Ciagle jest jakieś wytłumaczenie z ich strony. A kasy nie ma. Dodzwonić się i porozmawiać półki cierpliwość wytrzymuje też graniczy z cudem. Nie polecam nikomu tej firmy.

@Szkoleniowiec

Proszę skontaktować się z Urzędem Marszałkowskim. Po interwencji kogoś z Urzędu pieniądze dla Pana/Pani znajdą się w ciągu kilkunastu godzin. Szkoda Pani/Pana czasu , zdrowia i nerwów na "spokojnie" próby odzyskania wynagrodzenia.

Black Rose

W odróżnieniu od sporej liczby osób wypowiadających się, ja nie prowadziłam szkoleń, zajmowałam się sprawami administracyjnymi. W mojej własnej ocenie otrzymywałam uczciwe wynagrodzenie za niezbyt wymagającą pracę. Po pewnym czasie zaczęła doskwierać rutyna, no ale takie są uroki pracy “za biurkiem”. Niemniej jednak nauczyłam się tam sporo przydatnych rzeczy na przyszłość. Ogólnie rzecz biorąc z perspektywy casu oceniam, że jest to dobre miejsce właśnie do zdobycia doświadczenia na stanowisku w typie administracyjnym.

NICk
@Black Rose

To dlatego mają taki bałagan w dokumentach? Ponieważ praca nie jest "zbyt wymagająca"? Dlatego umowy są jakiekolwiek, na sztukę? Z błędami? Dlatego może się okazać, że coś źle zgłosili do ZUS? Dlatego są błędy nawet na PIT? Dlatego nie są w stanie wysłać dokumentów na poprawny adres? Dlatego dokumentacja projektowa jest niepełna albo w ogóle błędna? Dlatego potrafi im zaginąć jakiś dokument?

Aśka

Nie polecam. Miałam (niestety)\ okazje współpracy z tą "firmą". Wszystko szło świetnie do momentu wypłaty mego wynagrodzenia. A to nie było księgowej, a to brak szefa, a to brak czegoś tam. Nigdy nie padła konkretna informacja kiedy moge spodziewać sie pieniędzy. Nigdy nie usłyszałam wytłumaczenia skąd takie opóźnienie, nigdy nie usłyszałam słowa "przepraszam". Podobnie jak inne osoby wypowiadając się tutaj na przelew czekałam 5 miesięcy. Na nic nie reagowali. Prosiłam o bezpośredni kontakt do szefa , oczywiście zostałam zbyta. Pani , z która współpracowałam wyżej wspomniany numer miała wysłać mi sms, Do dnia dzisiejszego tego smsa nie ma. Summa summarum nie polecam i z całego serca radzę nie podejmować od nich zleceń. Dziwie się tylko, że nie mieli żadnej dokładnej kontroli z Urzędu.

Jarosław
@Aśka

Szczerze mówiąc to jestem zaskoczony tak negatywną opinią. Nigdy nie czekałem na wypłatę i nie miałem problemów z nawiązaniem kontaktu, chociaż kontakt do żadnego szefa nie był mi potrzebny, bo pieniądze zawsze otrzymywałem. W ogóle to nie przypominam sobie żadnych negatywnych doświadczeń przy współpracy.

@Jarosław

A ja się tej opini nie dziwię. Obecnie czekam już 3 miesiące na wypłatę. I tak jak powyżej - nie ma pieniędzy bo jeszcze nie otrzymali, potem otrzymali i księgują, teraz zaczeli wypłacać ale najpierw tu, potem tam ..... no i czekam.

Rafał

Witam, Chciałem się podzielić tym co ja dostałem od ICRu. Otóż pragnę poinformować zarówno osoby, które po prostu sprawdzają opinie jak i pracownika czy szefa firmy, który tu regularnie gości o tym, że dzięki mojej ponad pół rocznej batalii o pieniądze w "gratisie" otrzymałem zdiagnozowana nerwicę żołądka. Moja nabyta chorobą sama za siebie mówi jak fantastycznie układała się z nimi współpraca. Nie polecam i ostrzegam.

@Rafał

Przykro mi ???? Jeśli nadal nie otrzymał Pan wynagrodzenia,to proszę skontaktować się z Urzędem Marszałkowskim- pomogą w odzyskaniu należności. Powodzenia i zdrowia!

hulk

Bardzo podobał mi się kurs, w którym uczestniczyłem. Uważam, że był wartościowy i dobrze zorganizowany. Odpowiadały mi godziny, terminy i forma prowadzenia zajęć. Osoby prowadzące też były bardzo sympatyczne i pomocne. Polecam wszystkim skorzystanie z takich kursów.

Adrian P

Kiedy jeszcze zdarzało mi się prowadzić różne kursy i szkolenia, łapałem też zlecenia od ICR. Fajne to w sumie było, bo raczej się tam człowiek nie przemęczał, a pieniądze jakieś wpadały. Zajęcia były zorganizowane odpowiednio, nie brakowało sprzętu ani materiałów szkoleniowych. Z tym że no to temat sprzed paru lat. Dzisiaj znajomi z branży mówią, że prowadzenie szkoleń nie zawsze wygląda tak różowo, ale w moich czasach to była bardzo atrakcyjna forma pracy – sporo korzyści przy braku problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Innowacyjne Centrum Rozwoju - Lublin

• Jak się pracuje w Innowacyjne Centrum Rozwoju?

Zobacz opinie na temat firmy Innowacyjne Centrum Rozwoju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innowacyjne Centrum Rozwoju?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 55 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innowacyjne Centrum Rozwoju