Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Mag

Witam wszystkich którzy zainteresowani pracą na magazynie, zostałem niedawno zwolniony po trzech latach pracy, pracowałem tam od prawie początku istwnia tego zakładu, jak stał na całej hali tylko jeden PUR, Kam jeszcze wogóle nie było, znałem magazyn jak własną kieszeń i z czasem rozbudowy maszyn stanęło z 16 Purów, z 12 Kam, 4 Vespery, Waterjet, i maszyna do wycinania dekorów, jest tego od cholerny a i jeszcze nowa maszyna na Tesle, mogłem pracować wszędzie, ale Ukraina mnie wygryzła, w dodatku uczyłem Ukraińców, którzy mieli mnie zastąpić na moich stanowiskach... Masakra jakaś, zarobki po trzech latach i umowie na stałe 4100 brutto + 600 zł premii, a Ukrainiec na dzień dobry dostaje więcej, Oprócz tego praca w soboty a piątki wolne, czasami pracowaliśmy w święta gdzie wszystkie zakłady miały wolne, logistyka na magazynie leży, produkcja idzie cały czas a wysyłek nie ma, gotowe produkty, które mieliśmy zwozić spod maszyn, na magazynie nie było gdzie ustawiać, a jak zapytałeś kierownika gdzie to ustawiać to Ci powiedział "Masz głowę i (usunięte przez administratora) to kombinuj" wielcy znawcy... Wogóle nie ogarniają magazynu, chodzą na spacerki i na fajeczkę a ludzi mają w (usunięte przez administratora) a lider logistyki to już wogóle chyba nie pojęcia o prowadzeniu magazynu, bo jakby miał to magazyn byłby tylko w połowie zapełniony i nie byłoby problemu ze zwożeniem materiału ale po co trzeba iść na fajeczkę... Brygadzisci na nockach mogą sobie iść spać na 2-3 godziny a ty musisz zapieprzać, oprócz tego Brygadzisci i kierownicy dopuszczają do pracy ludzi, którzy są na kacu, nawet jak się im tym chwalą, może robić z promilami, ważne że jest, to jakaś masakra, jeden z Polaków notorycznie przychodził i pewnie dalej przychodzi na fazie bo jak pracował po 12 godzin to się chwalił ile wypił i o której zasypiał, spał 4 godziny i do pracy na bańce, a na przerwach spał na TSC 0014 bo prawie spadał z wózka... Ale co to kogo obchodzi... Pozdrawiam

Beza
@Mag

Nie (usunięte przez administratora)....... dorobisz sobie na tiktoku ????

Byly pracownik

Dzień dobry Zostałem przyjęty na okres probny miesięczny I po 2 tyg nie przedłużyli mi umowy powód niedogadywanie się z ukraincami Ukraincy mogą.wszystko jeść, pić,wychodzić na dwór A Polacy muszą(usunięte przez administratora) za ukraincow Jak Ukrainiec coś zrobi zle to polak za niego oberwie i uwagę od kierownika dostają Przyjmuja nowe osoby do pracy a później zwalniają ogarnijcie się co robicie.

Angelka
@Byly pracownik

Ale to faktycznie nie dogadywałeś się z pracownikami z Ukrainy? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Mój mąż szuka pracy i myślał, aby tu zaaplikować...

Pracownik ze stażem 4 lat

Generalnie ze swojej strony chce powiedzieć tylko tyle, LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM. Twoi przełożeni patrzą tylko na to, by zgadzała się norma. Brak umiejętności organizacyjnych, zero efektywnego rozplanowania pracownikami na liniach produkcyjnych. Ukrainiec nie umiejący pisać i ledwo mówić po polsku, zostaje brygadzistą. Jak jesteś na produkcji to jesteś (usunięte przez administratora) chyba że liżesz komuś (usunięte przez administratora) :). Mistrzyni produkcji niekompetentna. Nigdzie nie jest to powiedziane, ale kto pracuje dłużej niż rok to wie, że jak zachorujesz na dłużej niż 3 dni to wracając do tego (usunięte przez administratora), dostaniesz „karną robotę”. W biurze wygodnie, dobrze płaca, na produkcji wcale słabych pieniędzy też nie ma ale nie wynagradzają stresu i pogardy ze strony przełożonych, pozdrawiam i nie polecam.

Pytanko
@@Pracownik ze stażem 4 lat

Pytanie?co takiego robią mistrzowie że aż tak wysokie stawki mają?

Obserwator Nowy wpis

Dzieje się tak ponieważ nie ma normalnego kierownika, właściwie jest, właściwie tooooo nie ma.Oddali władze jakiemuś gówniarzowi który w ogóle nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi.Brakuje mu oleju we łbie i kultury! Tak już niestety będzie.Byl normalny kierownik , przed którym czuli respekt,to pozwolili na to żeby odszedł.!

Andzia Nowy wpis

Ahaha, no ładnie kolega podsumował tu dział IT :D Aż chce się pracować z Wami! Kto mi powie, kiedy znów może być nabór na specjalistę? Czy jest na to szansa w tym roku. Widzę, że odpowiedzialność specjalisty jest na tyle duża, że nawet nad systemem kamer się czuwa i systemem cateringowym. Tak że jak Robert nie będzie mógł zamówić obiadu, to doceni dział IT ;)

Dość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Dyrekcja powinna w końcu wsiąść się za brygadzistów (zmiana A) Pozjadali wszystkie rozumy!Nie potrafią nic co jest związane z tą pracą!. Jeżeli przychodzi nowy pracownik to Brygadzista Marcin N.na dzień dobry zniechęca ludzi do dalszej pracy i owy pracownik niestety nie pokazuje się już po 2lub 3 dniach.Wezcie się w końcu za gościa bo nic z tego nie będzie!On tak naprawdę jest zbędny na tej zmianie!Nikt go tu nie chce,My go tu nie chcemy czy tak ciężko wam to zrozumieć droga Dyrekcjo?

Po wszystkim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Nie polecę Pracy nikomu! dosłownie nikomu!-w tej fabryce,Brygadziści -w szczególności dział PUR-brygada A,to tacy ludzie z łapanki, żaden z nich nie powinien znaleźć się na tym stanowisku. Czy dyrekcja nie widzi efektów ich pracy? Kolesiostwo,fajeczki,bajerka.Przez tych pacanów pozwalnialo się od groma ludzi, naprawdę fajnych ludzi.Zróbcie coś z tym , najlepiej wydalić na inną zmianę brygadzistę Marcina.To on jest prowokatorem, nierobem, w ogóle nie pomocnym pracownikiem.Robi wielką łaskę że cokolwiek pomoże lub wytłumaczy! Jako pracownicy Prosimy o wydalenie go z naszej zmiany!!! Bez niego każdy wykonuje pracę lepiej i spokojniej Serdecznie dziękuję.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bleeeee

Zakład dno! Chemia,a brygadziści w szczególności zmiana A (pury)to takie pacany z łapanki nic nie potrafiący.Gruby nieudacznik,ten drugi co cały czas na zbiórce macha rękoma i przerywa mistrzowi w rozdzieleniu obowiązków nie lepszy gamoń.! Nie polecam zmiany A (pury) omijać z daleka.Rudzielec nie lepszy!

Robert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

ciekawie czy dyrektor fabryki wię jak pracuje dział IT? oglądanie serialów pod czas pracy jest najbardziej opłacane dla tego działy ? spanie po 3 godziny pod czas pracy to nie jest za bardzo fajnie. przychodzenie do pracy nie za bardzo trzeźwym tez nie jest ok. oddanie spisanego telefonu od pana kierownica obcym ludziom to jest nienormalne. (usunięte przez administratora)kierownictwo na hajs to tym się zajmuje dział IT ? życzymy powodzenia dla tego zakładu )))

kasia

serdecznie ni polecam pracy w tej fabryce. w szczególności na zmianie B. to co tam zobaczyłam to brak słów. mistrz jaki nie robię wprawie nic. brygadzistka ewa ma swoich a reszta traktowana jak govno.nie jesteś koleżanką brygadzistki - nigdy nie możesz rozwijać się zawodowo. nie dziwie się ze tyle fajnych ludzi i brygadzistów pozwalniali się. bardzo szkoda.

Edzia

Ta powierzchnia magazynu do którego szukają komisjonera to duża jest? Ogłoszenie nie mówi, a to czy będę chętna w sumie zależy. Pracowałam na takich stanowiskach 10 lat, ale jak jest duży magazyn, to zbyt obciążające dla mnie, żeby biegać po 20 km dziennie np.

Pracownik ze stażem 4 lat

@Pracownik ze stażem 4 lat

Nie zgadzam się z tą opinią jak się komuś nie chce pracować to niech omija zakład, jest dużo ludzi bardzo fajnych, praca jak praca. Wszędzie trzeba pracować aby mieć efekty finansowe. Polecam każdemu pracę. Od tego jest okres próbny aby pracodawca i pracownik się sprawdzili. Osoba która to pisze jeśli pracuje od 4 lat to chyba wszystko jest OK jeśli jeszcze nie uciekła:)

Emma
@Pracownik ze stażem 4 lat

To jesteś w stanie przywołać, ile płacą w biurze, a ile na produkcji? Myślałam o pracy na produkcji, lecz skoro nie ma szans wynagrodzenia stresu... Daj znać, czy chociaż na jakieś benefity/premię można liczyć... :))

@Emma

Produkcja 4800-4900 brutto w zależności od stażu pracy (Dział Kama czyli produkcja końcowa) Produkcja produktu początkowego (PUR) ta sama kwota co wyżej z dodatkiem 300-500 zł za pracę przy włóknie szklanym i wyższej temperaturze latem (ogólnie praca cięższa o wiele) Biuro w zależności jak kto się dogadał z przełożonym swojego działu, Inżynier około 8 tys brutto (widełki zależne od stażu) nadgodziny bardziej do odbioru niż wypłacane, ale praca bardzo ciekawa, Specjaliści wszelkiej logistyki podobne kwoty, zależne czy młodszy specjalista czy już poziom wyżej specjalisty Podobny pieniądz jest dla mistrza produkcji Brygadzista 6,5 tys brutto (około) Kierownictwo, stawki indywidualne, auta służbowe, nowe co 4/5 lat, paliwko na fakturkę i wypłaty w kwotach 5cio cyfrowych. Ot cała tajemnica zarobkowa ideala :) Więc jak było wcześniej powiedziane zarobki godne

Pytanko
@@Pracownik ze stażem 4 lat

Pytanie?co takiego robią mistrzowie że aż tak wysokie stawki mają?

Pytanko takie o ogłoszenie Komisjoner w branży żywieniowej. W zadaniach "pakowanie i kompletowanie zamówień" ale nie napisali, czego dokładnie i czy ciężkie coś, chciałabym wiedzieć, czy praca się nada dla kobiety. Bo jak dużo trzeba dźwigać to nie raczej.

Szooooook
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Z kąd w ogóle ta nazwa firmy Ideal?(usunięte przez administratora) dziadostwo,opary chemii unoszace się Zastanówmy się dlaczego każą ludziom pracować w maskach?? Nikt tego na szkoleniu nie mówi,bo wszyscy by z tąd na dzień dobry uciekli!chemia która tu jest w przyszłości powoduje raka,a u mężczyzn bezpłodność! Także powodzenia życzę nowym pracownikom! Liść na jape koordynatorowi produkcji! (usunięte przez administratora)jakich mało ????????????????????

Jeszcze myślący

Nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecę pracy w tym (usunięte przez administratora) Brygadzisci-dno, zero organizacji, mistrzowie (usunięte przez administratora) wołowe, szczególnie na brygadzie C ????

Zizi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

To był najlepszy zakład w okolicy powoli staje się - albo już jest Najgorszym dlaczego?

Komisjoner w branży żywieniowej okolice Berlin, Niemcy - jakie warunki na kwaterach? Z innymi ludźmi się mieszka? Jak tak to ciekawe kto i czy idzie się dogadać. Nie umknęło mi że ludzie tu pisali, że ciężko im się dogadać z Ukraińcami bo języka nie znają.

Xxx

Do osób które zamierzają się zatrudnić w Ideal Auromotive, przemyślcie swoją decyzję dwa razy, żebyście potem tego nie żałowali! Mówię to 100% szczerze.Nie warto tracić zdrowia! Dla Ideala,a raczej przełożonych nie liczy się człowiek, liczą się wyniki na ekraniku komputerka,po to aby potem jeden (usunięte przez administratora) z drugim miał z tego premię! Wy jako pracownicy jesteście nikim! Dzisiaj jesteś (usunięte przez administratora) a jak tylko coś nie tak z twoim zdrowiem to nawet żaden z szanownych Mistrzów zmianowych wielmożnych panów nie zainteresuje się co z tobą i twoim zdrowiem! Bo tu w super Idealu traci się zdrowie co w przyszłości może mieć poważne konsekwencje np.Pylica płuc! Żaden z tych bezmózgów tego nie powie bo nikt by tu nie chciał pracować.I tak na przychodzących nowych np.20 pracowników zostaje 2 lub żaden!

Xxx

Ile wynoszą zarobki brutto na start dla operatora?

Paula

Haha, czuję, że to jest ironia. Podaj mi proszę widełki, ile faktycznie można zarobić na tym stanowisko? Albo daj znać, czy ponad 5000 złotych netto wchodzi w grę? :) Rozjaśnij :D

Res

To chyba nie ten Ideal w Świdnicy ???? (usunięte przez administratora)Zarobisz i w gratisie masz pylicę i inne choroby układu oddechowego, nic dziwnego jak wchodzisz w poniedziałek na halę a tam siwo ???? odradzam ten zakład normalnym ludziom.

Karolka

To zakwaterowanie na operatora wózka widłowego to coś spoko? Obiecują mieszkanie w pensjonacie w ogłoszeniu, ciekawe w ile osób i jakie warunki własnie, czy jest łazienka w pokoju etc. Ktoś był z nimi jak oferowali kwaterę też i może powiedzieć, jak to się prezentowało wszystko? Dzięki.

Majka

Dlaczego regularnie co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko Referenta ds. Logistyki Wewnętrznej? Już chyba od dwóch lat co jakiś czas szukają na to stanowisko, ale odzewu nie ma pomimo tego, że doświadczenie na podobnym stanowisku się posiada. Warto w ogóle aplikować? Ktoś regularnie ucieka z tego stanowiska ?

Byly pracownik

Lidka
@Byly pracownik

Ale to czemu przyjmują i nagle zwalniają ? Czy osoby z Ukrainy oraz z Polski maja taka sama stawkę czy jednak się to różni ? I ile wypłacili Ci za te dwa tygodnie ?

Angelka

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 4 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.