siartrans

Kraśnik

Opinie o siartrans

szybkilopez

Witam chciałbym przestrzec przed firmą "krzak" o śmiesznej nazwie "siartrans" Naturalnie praca na czarno ale obietnice zatrudnienia na bieżąco, płatności opóźnione i do tego żeby było śmieszniej w ratach.. przykład; 400 złoty przelewali prawie dwa tygodnie!!! Najlepszym hitem było auto a właściwie złom którym się poruszałem; piętnastoletni Lublin który rozsypywał się z każdym dniem; między innymi kapało na głowę gdyż szyba nie trzymała a na "deser" odpadł cały amortyzator..!! Banda kombinatorów jakich dzisiaj niestety coraz więcej.

Zostaw opinię o siartrans - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie siartrans