M-Mediator, Sekut-pompy ciepła

Bielsko-Biała

Opinie o M-Mediator, Sekut-pompy ciepła

sztos

tak i w sumie to jest taka branża, która zawsze będzie miała zapoptrzebowanie nie tylko na polskim rynku bo z tego co widać w internecie na ich temat to oni chyba wychodzą również na obce rynki :) poza tym można u nich złapać niezłe doświadczenie w pracy

Marek

Czytam to co powyżej napisał " Rozczarowany " i... jakbym napisał to sam !!! Widać schemat działania Pana Sekuta ciągle ten sam... Naciągnąć ile się da i umyć rączki. Też dziwię się, że ten Przekręt wciąż jeszcze egzystuje...

Rozczarowany

Absolutnie negatywnie,ich "Pompy"to garażowa!! składanka-inaczej przerobione klimatyzatory.Szef to oszust byle podpisać umowę i wpłacić zaliczkę a potem można sobie czekać i jeszcze nie będzie grzać lub założy stare podzespoły (jakość fatalna a monterzy niekompetentni!!).Dziwne że TAKIE firmy istnieją na rynku i Policja Skarbowa jeszcze nie zamknęła za swoje przekręty!!! .Złodziei omijać szeroko !

Nie polecam, lepiej poszukać poważniejszego pracodawcy

Zostaw opinię o M-Mediator, Sekut-pompy ciepła - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Mediator, Sekut-pompy ciepła